 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Самокритично оправдание от Oldman на 30.04.2026 @ 15:03:19 (Профил | Изпрати бележка) | | Благодаря, драги мой приятелю. Така е, но малко се притеснявам, че напоследък май много прекалих с публикациите. Успокоява ме това, че никой не е длъжен да ги чете. То си е по желание. |
| Източник |  |