 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
Re: Инсулт от Oldman на 25.04.2026 @ 20:41:16 (Профил | Изпрати бележка) | | Истина е, за жалост. От година почти. Съвсем отскоро отново прописах. Да се забавлявам и да минава времето. Наистина, малко ми е трудно - с един пръст на лявата ръка чукам по клавиатурата. Не падам духом, засега и се надявам на постепенно възстановяване. |
| Източник |  |