прабаба ми, за баба ми, която ми е родна нямам такива спомени :)
аз не вярвам в пръстта, пастирке, но благодаря за пожеланието
искам още да кажа, че твоите текстове, този и за гладния вълк някак си ме връщат в миналото и за това така лично ги коментирам
поздрави, хубав ден и мерси че ме изтърпяваш:) |