 |
| Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание. |
RE: Изкуственият интелект и трябва ли да се стра от LeoBedrosian (lewdmil@gmail.com) на 16.10.2023 @ 16:43:57 (Профил | Изпрати бележка) | | Пиша дълго, защото нямам време да синтезирам, диоген. Краткия изказ си е майсторлък ;) |
| Източник |  |