Мите, ако имаш път, мини през Лвов,
Там се търпят (все почтенни Дами, BTW)
да бръкнат в джоба не фон Мазо!
Какво ли търсят там се попитах и аз ...
И погледнах...и що да видя!
Един внушителен, бронзов атрибут!
хахахахааа
Ползвам се от случая да те поздравя и за одата,
на оня човешки орган, за който няма дума в речника!
ДопатА!