И април надскочихме със овчарски скок.
С мъка се преборихме с много дъжд и пот.
Мислим и гадаем юни е на прага.....
какво ли ще ни спретне с какво ще изненада?
Черешите надскочиха цели трийсет евро.
С плач подсмърча моли.....Хайде тръгвай Педро!
Утре ще ти купя още са зелени!
Грабна две черешки без да му и дреме.
Хукна...../.то е грешка!/ Нека ми ги вземе!
Месецът на спомени....месец на детето
месец на черешите ...качахме зад ушето.
Морето ни приканва плясък на вълни.
Топло...миди слънцето с усмивка ни плени.
И юни го дочакахме. Топъл вятър бриз
шляпаме със джапанки.
Всичко е на биз!





