Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Folsam
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14240

Онлайн са:
Анонимни: 650
ХуЛитери: 6
Всичко: 656

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA
:: Zaspal_Misir
:: Oldman
:: pinkmousy
:: CleaningIdeas
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Юни 2026 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
намали шрифтанормален шрифтувеличи шрифтаАбитуриентски бал
раздел: Други ...
автор: mitkoeapostolov


Наскоро гледах поредната американска тийнейджърска драма, която се въртеше около “senior prom”, или както си го знаем по нашенски – абитуриентски бал (отначало допуснах правописна грешка и написах „абитуренски”).


Спомних си за своя. Половин година ходих на шивач да ми ушие лилавия костюм от сватбата на Дейвид Бекъм. Купих лилави очила и черни велурени обувки. Не знаех кое момиче да поканя. Накрая събрах смелост да поканя момиче, което мислех, че харесвам. Тя отказа.
Два дни преди събитието, едно момиче, което беше останало без кавалер, ме покани да отидем заедно. Приех с усещането, че и двамата го правим, за да не сме сами, да не изглеждаме като загубеняци.


Класът ни се раздели – половината заминаха във Виена, половината останахме в Пазарджик. Единствената ми представа за събитието беше формирана от американските филми, където младежите за пръв път пият, забавляват се без контрол и губят девствеността си. Усещах събитието като ритуал за себедоказване и преминаване в следващия стадий на живота.


Като повечето подобни събития, за които си въобразявам, че имат такъв важен статут, и това не успя да оправдае очакванията. Спомням си себе си и съучениците си – деца, преструващи се на възрастни, които се опитват да ядат и пият като възрастни, да се забавляват като възрастни. Цигари. Пури. Смях. Танци.


След провала при избора на дама, бях твърдо решен да спечеля титлата за Мистър бал – да валидирам поне едно от необходимите условия, за да не се чувствам като загубеняк. Насилвах се да танцувам и да се забавлявам и мисля, че се справих отлично, само за да разберем от организаторите, че тази година титла Мистър и Мисис Бал няма да има.


Естествено не загубих девствеността си, въпреки че баща ми беше дал презерватив, придружен от отвратително намигване. Прибрах се вкъщи по светло с ясното усещане, че напълно съм се провалил да се докажа в собствените си очи.


Две седмици по-късно, без някой да ме е уведомил предварително, без да съм го очаквал, без да съм го искал, без да съм го планирал, без да съм си поръчвал костюм или очила, без да съм взел презерватив, се влюбих за пръв път и загубих девствеността си.



Публикувано от hixxtam на 18.05.2026 @ 12:26:13 



Сродни връзки

» Повече за
   Други ...

» Материали от
   mitkoeapostolov

Рейтинг за текст

Средна оценка: 5
Оценки: 1


Отдели време и гласувай за текста.

Ти си Анонимен.
Регистрирай се
и гласувай.

Р е к л а м а

16.06.2026 год. / 22:04:15 часа

добави твой текст
"Абитуриентски бал" | Вход | 1 коментар | Търсене в дискусия
Коментарите са на публикуващия ги. Ние не сме отговорни за тяхното съдържание.

Не са позволени коментари на Анонимни, моля регистрирай се.

Re: Абитуриентски бал
от lubotran на 18.05.2026 @ 20:42:38
(Профил | Изпрати бележка)
Мили спомени от отдавна отминали години породи у мен краткото ти четиво (понеже не знам как да го класифицирам). По мое време нямаше титли Мистър Бал, но другите неща не бяха мн. по-различни. Семпло - без претенции и добре написано. Поздрав!