Смъртта –
портал за свободата на душата.
Ще натежи небето с още една звезда.
А долу, на земята,
пръстта ще има нова придобивка –
ще се посместят мъртвите,
за да направят място
за новия съжител.
Смъртта е в този смисъл придобивка…
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|