И се змейòве
понамножили,
та са си Георги
и разгневили.
И си се Георги
на зло насѝтил,
и всинца в пъкъл
ги запокѝтил.
...............................
Ой те теб, Георги!
вардѝ, вардѝ ни
от змèйове и
людегадѝни!
| Привет, Anonymous » Регистрация » Вход |
|