Вода небе безкрайност... Въпросът е дали
душите ни ще тлеят в бавност...или
ще се превърнат в пръски
в молекули всеотдайност.. на обич
пръскаща като фонтан.. или всичко ще потъне
във забвение ще е...в мъгла от плат изпран...
недоизяснени мнения.
И сляла се душата със безкрая
ще кротне сигурно във рая..
или ей там ...на друго място..
Не ... не всичко ми е ясно
в предвид желанието на съдбата..
но знам със сигурност...че всички
си пътуваме за там но..
все нехаем..че докато сме тук
на гости на земята да се държим
един за друг с ръката и в мир
светът ще разцъфти.....но за това
се замисли и ТИ.
.





