Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 790
ХуЛитери: 2
Всичко: 792

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Гледам те. Гледай ме.
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Schuyler
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 12, 2020
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 15 Мар 2020 00:06:13 » Гледам те. Гледай ме. Отговори с цитат върни се горе

Сутринта, в която Го видях за пръв път, духаше вятър през ключалката на вратата ми. Усещах острата струя на течението върху запалената ми мокра кожа, но не исках да прекъсвам ритуала. Чак когато вече не можех да се концентрирам заради нахлулия образ на баба ми, виждаща в бъдещето („Ще ти настинат яйчниците, няма да имаш деца.“), изравних наклонения по диагонал прозорец с останалите. „Паленцето“ на съседите, петгодишен биологичен обект мъж с лице и окосмяване на възрастен, бе заело молитвена поза пред шкембето на бащиното тяло и страстно го джангъркаше, изстрелвайки в космоса посланието „Искам парииии!!!“. А 50 метра южно от тези диафрагмени упражнения се случваше нещо невероятно: По пътеката вървеше един истински мъж.

Няколко часа по-късно Той, новият наемател, отговарящ на изчерпателното описание „безмерна красота и чар“, дойде да се представи с кошница, голяма колкото Паленцето. Курабии! Ужас. Облечена в тревистото ми трико с тигрови ивици сребърен брокат и миризма на найлон, с опънат кок до степен, в която очите ми заставаха върху слепоочията, и фиби, забити в точки и меридиани, неизвестни дори на корейските акупунктуристи, изиграх съчетанието ми от националното първенство. „Това е най-красивото нещо, което съм виждал! Невероятна си!!!“ Целият ми свят се смали и изчезна. Храната за зайци в трахеята ми. Изпаренията Оксикорт в носа ми. Г-жа Димитрова върху кръста ми. Забралите ми врязани нокти. Боят. Заля ме вълна безгранично щастие. Вълна захар!!! За пръв път се чувствах пълна. Отвътре! И тогава сторих това, което всяка жена прави в подобна ситуация, но никога не признава: Реших как ще се казват децата ни.

С настъпването на залез слънце стоях пред прозореца ми с безличното изящество на гимнастичка, готова да се огъне. Г-жа Димитрова и днес бе сядала върху мен, но не ме болеше. Да, тази угоена кобила, ухаеща на лук през седмицата, а уикендите воняща на дъвки с мента, разпъваше краката ми на два стола, полагаше лявата целулитена буза на задника си върху таза ми, а дясната – върху кръста, и се отпускаше, за да „стигна земята“. После ме караше да направя челна стойка, разтваряйки крака в шпагат (е, поне това имаше практическо приложение.) Трябваше да тренирам - бях виновна. За загубата на отбора. За фалита на мъжа й. В лавината от гной, в която живуркаха душата и тялото ми от години, едно обаче ми вдъжваше надежда: След като бях в състояние на 13 години да фалирам мъж, когото дори не познавам, каква ли мощ щях да имам като остарея и завърша университет?!

Философстването ми бе внезапно прекъснато. Той се показа на прозореца и зарея поглед из хладния люлячен въздух. Очите му паркираха върху моите и устните му се накъдриха. Вече не чувах Паленцето. С победата на вечерния мрак Той дръпна завесите, намали осветлението, върна се на прозореца и тайно се загледа навън. Това се превърна в ритуал. До късно наблюдавах силуета на главата и шията Му, притеснявайки се какви дрехи ще нося като заживея с Него, и бях сигурна, че неговите очи търсят моите в мрака.

Минаха 17 дни. Без развитие. Страх го е? Заради възрастта ми? Разбира се! Не мога да очаквам Той да направи първата крачка. Как може да съм такъв егоист? И да го карам да чака! О, Той ме чака! Значи ме обича! Една вечер, точно съчинявах монолог-призовка за съвместно бягство, до сянката на главата му се показа втора. Тя започна усилено да се движи във всички посоки, протегна ръце и обгърна неговата. Той се възпротиви. След няколко секунди Той се изплъзна, отрони се от прозореца и, разцепвайки въздуха, потегли надолу към малката градинка. Изстрелях се навън. Паника. Смърт?!!

Звукът на кост, която изпуква вътре в мен, ми бе познат. Но този на пулсиращ главен мускул, който се къса – още не. На тревата лежаха останките на глинена саксия.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com