Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 395
ХуЛитери: 6
Всичко: 401

Онлайн сега:
:: Markoni55
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian
:: Albatros
:: durak
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Специално за вас
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 25 Фев 2020 13:46:40 » Специално за вас Отговори с цитат върни се горе

След ден, изпълнен със семинари, потропвам с измръзнали крайници на автобусната спирка. Вятърът безотговорно криоконсервира мозъчните ми и други клетки ведно с информацията в тях. Моят рицар спасител, приел формата на полупразен автобус, пристига с ръмжене. Хвърлям се в прегръдките му и се разполагам до прозореца. Вдишвам с пълни гърди топлия въздух от климатика, без да се притеснявам за бактериите и вирусите, които разнася. Третото ми око бавно се затваря, а чакрите ми блокират добрите и лошите, знайните и незнайни видове енергия в тялото ми. Телефонът ми звъни. Цифри, които не ми говорят нищо. Напоследък винаги се оказват някакви, загрижени за щастието ми хора – я за промоция в козметичен салон ще ме известят, я овърдрафт като на лоялен клиент ще ми предложат, или суперизгоден кредит, изготвен специално за мен. Може обаче и да е по служебен въпрос – прокарвам пръст по зелената слушалка. Непознат глас, но с познатото ми напевно звучене се интересува дали мога да му отделя минутка време? Разговорът се записвал, имало застраховка, която само за нищожна сума на месец ще ме защитава срещу всякакви житейски прищевки. Животът ми е оценен така високо, че ми иде сама да сложа край на съществуването си. Ами трайната нетрудоспособност – продължава гласът – дано не се случва, но човек трябва да мисли за здравето и за близките си. Толкова много благини се изреждат в ушите ми без никаква пауза, че ми става съвестно за служителката. Когато тя накрая поема въздух, се чувствам като напълно безотговорен човек и примирено признавам, че проявявам интерес, но няма да сключа застраховка, докато не прочета договора. Нежният глас обаче е подготвен за моя отпор и ми разяснява всякакви технически подробности за застраховките по телефон, по не знам кой си закон. Единственото, което запомням, е, че мога да се откажа по всяко време, но на практика, според закона, слизам от автобуса застрахована.
Докато чакам договора се самообвинявам за своята мекушавост и дискутирам непробиваеми мотиви за отказ от услугата с близки приятелски кръгове. Получавам всякакви съвети, между които да обвиня съпруга си в скъперничество и заплаха за физическа саморазправа. Накрая документът пристига едновременно в електронната ми поща и по куриер. Приносителят на хартиения екземпляр приема спокойно новината, че няма да върне веднага подписано копие. Оказва се, че сумата за живота ми не е толкова впечатляваща, колкото в спомените ми, а безкрайният списък с тежки фрактури, липсващи изцяло или отчасти крайници и органи е толкова голям, че би могъл да влезе в употреба и на най-талантливия писател на хоръри. Но ако ти се случи нещо по-банално, като да си счупиш крак, ще получиш по-малко, отколкото годишната си вноска. Събирам сили, сякаш ще правя, а не ще отказвам подвеждащо предложение и набирам указания телефон. Оттам веднага ми предлагат застраховка на по-добра цена. Отговарям, че не проявявам интерес.
- Всъщност – добавям аз, – имате ли застраховка срещу телефонен тормоз?
След няколкосекундно мълчание служителката обещава да провери и да ми се обади.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Bukvist
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 12, 2008
Мнения: 143
Място: Варна

МнениеВъведено на: 25 Фев 2020 14:14:25 » Отговори с цитат върни се горе

Сигурен съм, че ти е предложила и такава застраховка, в пакет с първата оферта, защото си много специален клиент. Smile

А това е специално за теб от мен https://www.youtube.com/watch?v=yalM-2ih7RU
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 25 Фев 2020 16:43:54 » Отговори с цитат върни се горе

Дали е истина или не, не е важно! Важното е, че ме ядоса! А това значи, че щом псувам разказът е добре написан! Застарховка за успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 26 Фев 2020 20:34:23 » Оллелее Отговори с цитат върни се горе

Да, голям тормоз са тези реклами...
Интелигентно поднесен протест с намигване на финала. Успех, Ирен!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zaltia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 01, 2010
Мнения: 216

МнениеВъведено на: 27 Фев 2020 18:42:14 » Отговори с цитат върни се горе

Страхотен финал. Успех, Ирен!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 27 Фев 2020 21:12:46 » :) Отговори с цитат върни се горе

Хах, супер идея за застраховане от застрахователи - мерси Иренко!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 01 Мар 2020 12:49:54 » Отговори с цитат върни се горе

Bukvist написа:
Сигурен съм, че ти е предложила и такава застраховка, в пакет с първата оферта, защото си много специален клиент. Smile

А това е специално за теб от мен https://www.youtube.com/watch?v=yalM-2ih7RU


Специални, лоялни, почти уникални... Smile Smile Smile.
Благодаря много за музикалния поздрав!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
verysmallanimal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 03, 2010
Мнения: 193

МнениеВъведено на: 01 Мар 2020 18:37:12 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Kanegan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 16, 2011
Мнения: 49

МнениеВъведено на: 02 Мар 2020 23:56:45 » Отговори с цитат върни се горе

Rolling Eyes Ами хаосът е в действие с всичка сила във всички посоки на житие- битие!Разказът предизвиква смесени чувства на самоирония, депресивно- обсесивно-компулсивни усещания!Има терапевтичен ефект за читателите...Успех Ирена! Rolling Eyes

_________________
Търсачът продължава да търси Истината, без да се интересува в нито един миг дали ще стане посветен.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 09 Мар 2020 11:20:44 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

Mia2442 написа:
Хах, супер идея за застраховане от застрахователи - мерси Иренко!Smile


А докато я въведат, може и по един червен конец да си вържем! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ganima60
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 09, 2014
Мнения: 22
Място: BURGAS

МнениеВъведено на: 11 Мар 2020 20:16:27 » Специално за вас Отговори с цитат върни се горе

Браво ,Ирен!
Точно в десятката!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Krasi_Yankova-Zvezdokril
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 12, 2012
Мнения: 78
Място: където най малко ме очакват

МнениеВъведено на: 16 Мар 2020 16:31:04 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com