Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 584
ХуЛитери: 4
Всичко: 588

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Marisiema
:: Heel
:: osi4kata

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Покана - Литература и във Враца...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 28 Сеп 2016 17:50:07 » Покана - Литература и във Враца... Отговори с цитат върни се горе

На 01.10.2016(тая събота) от 11 часа в читалнята на Читалище "Развитие" в гр Враца ще се представи литературния сборник "Под лъчите на слънцето". Повода е Деня на поезията, ама той е само формален. Истинския повод е да се съберем, ХуЛитерите от Враца, да се видим, запознаем.

Пък и rajsun e обещал да дойде, а само той е достатъчен за да стане събитието вълнуващо.

Ще ми бъде интересно да срещна ХуЛитери от нашио край, северозападен Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 29 Сеп 2016 15:09:28 » !:))) Отговори с цитат върни се горе

Наистина, какво по-хубаво от една среща?
Макар и за кратко, макар и на "чужд терен", тоест, не организирана от ХуЛите)))
Поздрави!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 30 Сеп 2016 09:53:28 » Re: !:))) Отговори с цитат върни се горе

rajsun написа:
Наистина, какво по-хубаво от една среща?
Макар и за кратко, макар и на "чужд терен", тоест, не организирана от ХуЛите)))
Поздрави!


Воистина рече Райчо, събитието се организира от Конфедерацията на българските писатели - филиал Враца и по-специално Поетичен клуб "Арфа", ама ми се стори твърде дълго да го изписвам, пък и не вярвам организаторите да имат нещо против да се посъберем, някой и друг ХуЛитер.

Тъй, че ще ми е драго да се срещнем, приятели!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 30 Сеп 2016 10:21:15 » Леле!! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Значи освен Съюз на българските писатели, Съюз на независимите български писатели, Съюз на свободните български писатели имало и Конфедерация на писателите Very Happy Rolling Eyes

Както и да е, успех на мероприятието!
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 30 Сеп 2016 14:04:38 » !:))) Отговори с цитат върни се горе

Да поясня)))
Не съм член на никой писателски съюз.
Преди 4 години подадох заявление в СБП, в което не трябвало да се пише „Желая да бъда…”, а „Не възразявам да бъда член…”
Аз не възразявах, но Съюзът възрази. Сигурно с право, защото и досега той си е добре без мен, аз съм си добре без него.
Член съм единствено – и с удоволствие! – на неформалния приятелски кръг, или група СГНР (С Гео На Редута).
Участвам спорадично в сбирки на литературните клубове към няколко читалища, както и в Литературния клуб към КЦ – Люлин – без никакви ангажименти и комай със същата полза…
Читалищните клубове, или групи по интереси, се свързват, гостуват си, организират общи мероприятия. По тая линия от групата на ч-ще „Добри Чинтулов” – София, ще бъда във Враца за представяне на общ сборник.
Целта е същата, както в литературните сайтове: да съм при живите))) Това е.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 01 Окт 2016 11:57:58 » :) Отговори с цитат върни се горе

С голямо удоволствие бих присъствала на тази среща, но нямах път към Враца. Лео, ще се радвам, ако споделиш впечатления от събитието.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 01 Окт 2016 17:29:18 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

IGeorgieva написа:
С голямо удоволствие бих присъствала на тази среща, но нямах път към Враца. Лео, ще се радвам, ако споделиш впечатления от събитието.


Току се върнах от приятна компания с трима от участниците в срещата. Останах с отлични впечатления от интелекта, добронамереността и усмивките на тези хора! Благодарен съм им за хубавото настроение.

Инак срещата протече в творчески дух, макар и малко протоколно в началото. Но когато се зачете поезия нещата се подредиха... и чудото стана. Заредиха се стихове на познати и не съвсем познати автори от села и паланки. Удивително е да разбереш, че и в малките населени места се твори и то съвсем не лошо. А когато загърмя тежката артилерия ехота от аплаузите звуча дълго.

Райчо ни показа какво е поетично слово и как трябва да се рецитира, за което лично му благодаря. Браво, Райсъне и още дълго да ни удивяваш!

После, както споменах с трима от присъстващите, mitko19, marisiema и още една тяхна приятелка със любопитното име Аза пихме по бира и довършихме сбирката в по-тесен кръг.

Та така в общи линии протекоха нещата.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 05 Окт 2016 19:03:15 » Райчо е шило дето може да завърти всеки чекрък Отговори с цитат върни се горе

Артист е Райчо, като започне да лее поезия - звъни. Чест му прави, че никога не се ограничава сама със своята, винаги притуря и нещо хубаво, което е чел и го е впечатлило...Радвам се за вас и искрено съжалявам, че ми е далеч...

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Окт 2016 14:34:03 » Благодаря Отговори с цитат върни се горе

С малко закъснение - благодаря, Лео!
Радвам се, че е станала такава хубава среща! Пропуснала съм, но да се надяваме, че ще има и други!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com