Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 478
ХуЛитери: 2
Всичко: 480

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - На вниманието на всички - ПРОМЕНИ В САЙТА (2)
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 14:55:34 » Re: Тих съветник Отговори с цитат върни се горе

haboob написа:
Включвам се за 6 месеца от следващия, след това ще реша дали мога да продължа.


Тих съветник нямахме само Mr. Green

Ще те включа в асоциираните съветници. Ако имаш време и желание да станеш от активно подпомагащите и с усилия на главата си - каквато определено имаш Smile - само ми отговори на бележката, която вече пратих.

И благодаря!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 14:56:39 » Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:
rainy написа:
rainy написа:
Засега съветници са:

1. Administrator
2. hixxtam
3. anonimapokrifoff
4. regulus
5. daro
6. Markoni55
7. kameja
8. zebaitel
9. pc_indi
10. Placebo
11. dandan
12. verysmallanimal
13. Marta
14. rainy
15. shrike
16. templier
17. elsion
18. ronchos
19. rumpel
20. joy_angels
21. alfa_c
22. Hulia

Асоциирани съветници - с доброволен финансов ангажимент само:
1. Ray
2. erka
3. haboob (за 6 месеца на този етап).
4. gringo

Meiia - да уточни статут.



Обновление на екипа от съветници...

_________________
Рейни

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: rainy на 10 Апр 2016 20:18:12 - общо 2 пъти.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 15:32:31 » ? Отговори с цитат върни се горе

Какво става тук?

Хулите остават, така ли!?

Не бях чувал по-хубава новина последната седмица, а бях започнал да ги опявам ...

Как се става съветник, че нещо му опуснах края?

БРАВО!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 15:43:40 » Re: ? Отговори с цитат върни се горе

LeoBedrosian написа:
Какво става тук?

Хулите остават, така ли!?

Не бях чувал по-хубава новина последната седмица, а бях започнал да ги опявам ...

Как се става съветник, че нещо му опуснах края?

БРАВО!!!


Остават и така и ще бъде! Смъртта им беше силно преувеличена, както gringo правилно цитита Марк Твен Smile

Става се с желание да се даде рамо под формата на доброволни вноски от 20 лева месечно и отдаване на време, ум и разум на полза Роду без никакви привилегии. Привилегията е вътрешното удовлетворение... Ако човек няма грам време, направихме и асоциирани съветници... хах... които просто искат да подпомогнат Хулите с ежемесечни вноски.

Ако имаш желание да дадеш ръка по някой от тези начини, драсни го тук - и на мен на лична бележка.
Ако не можеш, ще бъдеш щастлив читател и автор, който ще бъде част от дърпането на Хулите напред...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
somebody
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 15, 2004
Мнения: 58
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 17:57:49 » Отговори с цитат върни се горе

Браво хора! Толкова любими автори и човеци намирам в списъците. Април е вълшебник, знаех си Smile Много се радвам! Понеже не ме бива в декларациите и шумотевиците, ще продължа с периодична подкрепа.
Успех и щастливи мигове на всички!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Hulia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 21, 2007
Мнения: 476

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 18:24:35 » Отговори с цитат върни се горе

БЛАГОДАРЯ за доверието относно предложението, което получих в писмо от Галя - за финансовата част отговорът ми е ДА - с едно уточнение - удобно ми е да внасям цялата сума на 1 или 2 вноски годишно, вместо всеки месец по 20 лв. Относно участието ми като съветник - имам желание, не знам обаче точно какви са задълженията, затова и аз засега ще бъда *съветник тих режим*, докато получа достатъчно информация. Относно случващото се със сайта, следях голяма част от коментарите и бях абсолютно сигурна, че това е нов, еволюционен СКОК, а не край... Още повече, че няма нищо случайно: така нареченият своеобразен „край” беше обявен за дата, която съвпада с Възкресение Христово - т.е. символ на момент на Ново Начало; също сайтът съществува от 12 години - едно съвсем неслучайно и звездно число, особено относно издателска дейност... Smile


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Hulia на 10 Апр 2016 21:27:08 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 18:27:17 » Отговори с цитат върни се горе

somebody написа:
Браво хора! Толкова любими автори и човеци намирам в списъците. Април е вълшебник, знаех си Smile Много се радвам! Понеже не ме бива в декларациите и шумотевиците, ще продължа с периодична подкрепа.
Успех и щастливи мигове на всички!


Аааа... няма декларации тук Smile Просто шумът е неизбежна реалност, когато произвеждаш звук. А звук е нужен. То реалните усилия са далече от декларативност.

Например, аз си направих 'труда' и изчислих че Вакрилов - verysmallanimal - съвсем недекларативно е дарил във времето 500 евро. Ванка, не ми се сърди, че те топя.. хах... Това е нормален, работещ човек. Ако знаеш какви чудни неща се правят на някой холидей с такива пари... мммм...

Което изобщо не означава. че подценявам и всеки даден лев, отделен от една пенсия. Даже обратното... Просто всеки поддръжник заслужава адмирация. Защото на българина му липсва най-вече дух и няма масово натискащи се да го поддържат.

Затова ще се радвам да го правиш и извън всякакви списъци и ти благодаря!

И още един съветник имаме Smile

+ Hulia

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Krasi_Yankova-Zvezdokril
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 12, 2012
Мнения: 78
Място: където най малко ме очакват

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 19:04:43 » Дълбока благодарност на админите, Отговори с цитат върни се горе

радвам се, че нещата се развиват в добра посока, за мое съжаление не бих могла да се ангажирам с регулярна вноска, но когато мога ще помагам за да го има това виртуално небе ХУЛИТЕ Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 10 Апр 2016 19:46:31 » Отговори с цитат върни се горе

Искам да ви върна назад във времето. Преди много години, мисля, че беше 24 януари 2007 г. хакери изтриха цялата база данни на сайта. Administrator възстанови или по-точно направи нов сайт и от бекъпа успя да възстанови всичко, дори това което беше в буфера на чакащите произведения. Тогава след пускане на сайта за достъп на потребителите, за пръв път видях, мисля че беше от Еми Цветкова - midnight_witch следното публично съобщение(няма как да не се запомни): "Ние отново сме си вкъщи"...
Това място е ДОМ и много се радвам, че вие, четящите и пишещи в него го смятате за такъв.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
zaltia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 01, 2010
Мнения: 216

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 00:20:32 » Това място е поетичен оазис... Отговори с цитат върни се горе

"Това място е ДОМ и много се радвам, че вие, четящите и пишещи в него го смятате за такъв."
Абсолютли си прав ХИПО!!!
В пустинята на псевдо прехода...истинска глътка свежест...
Невероятно щастлив виртуален, но истински приятел- Красимир Личев!
Четящи и пишещи братя- радвайте се!!!
Априлски поздрави- с капчиците на дъжда!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
gitchka_gramatikova
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 14, 2009
Мнения: 262
Място: гр. София

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 14:32:15 » Отговори с цитат върни се горе

Здравейте.
Аз също бих се включила с ежемесечна вноска от 20 лв. Моля, изпишете сметка, по която да превеждам сумата.
Много се радвам, че се намери изход от ситуацията - нямаше ме известно време от сайта, но това място за мен е като пристан, където мога да се завърна винаги. Така е било, така и ще бъде.
Адмирации за общите усилия на всички! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 14:59:08 » Отговори с цитат върни се горе

gitchka_gramatikova написа:
Моля, изпишете сметка, по която да превеждам сумата.

Вляво под "Главно меню" има блокче "Сдружение ХуЛите". В него има бутончета за различни форми на дарения. А в страниците им има таблици, за всички постъпили дарения, които се опресняват на 24 часа, с изключение на SMS-ите, които се генерират автоматично.
За дарение по банковата ни сметка, ползвайте този линк:
http://hulite.net/modules.php?name=association&sa=show_bank
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
gitchka_gramatikova
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 14, 2009
Мнения: 262
Място: гр. София

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 15:05:34 » Отговори с цитат върни се горе

Administrator написа:
gitchka_gramatikova написа:
Моля, изпишете сметка, по която да превеждам сумата.

Вляво под "Главно меню" има блокче "Сдружение ХуЛите". В него има бутончета за различни форми на дарения. А в страниците им има таблици, за всички постъпили дарения, които се опресняват на 24 часа, с изключение на SMS-ите, които се генерират автоматично.
За дарение по банковата ни сметка, ползвайте този линк:
http://hulite.net/modules.php?name=association&sa=show_bank

Благодаря ти, Иване. И банковата сметка, и есемес-ите са добра алтернатива. Много съм отсъствала, благодаря отново!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 15:15:17 » Отговори с цитат върни се горе

gitchka_gramatikova написа:
Здравейте.
Аз също бих се включила с ежемесечна вноска от 20 лв. Моля, изпишете сметка, по която да превеждам сумата.
Много се радвам, че се намери изход от ситуацията - нямаше ме известно време от сайта, но това място за мен е като пристан, където мога да се завърна винаги. Така е било, така и ще бъде.
Адмирации за общите усилия на всички! Smile


Гиче, това е чудесно - благодаря! Smile

Едно уточнение - ще можеш ли да отделяш време за Съвета или имаш възможност "само" за парично подпомагане?

Поздрави!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
gitchka_gramatikova
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 14, 2009
Мнения: 262
Място: гр. София

МнениеВъведено на: 11 Апр 2016 15:26:45 » Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:
gitchka_gramatikova написа:
Здравейте.
Аз също бих се включила с ежемесечна вноска от 20 лв. Моля, изпишете сметка, по която да превеждам сумата.
Много се радвам, че се намери изход от ситуацията - нямаше ме известно време от сайта, но това място за мен е като пристан, където мога да се завърна винаги. Така е било, така и ще бъде.
Адмирации за общите усилия на всички! Smile


Гиче, това е чудесно - благодаря! Smile

Едно уточнение - ще можеш ли да отделяш време за Съвета или имаш възможност "само" за парично подпомагане?

Поздрави!

Рейнич, много бих искала да отделям време и за Съвета, но имайте предвид, че нямам комп вкъщи в момента и оперирам с телефон - откакто ми откраднаха драгоценния лаптоп, все се инатя да си взема нов. НО съм с вас във всичко и навсякъде! Ако това не пречи - ме запишете.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com