Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 864
ХуЛитери: 5
Всичко: 869

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA
:: pc_indi
:: rosi45
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Как да изкарам (повече) пари?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 14 Яну 2016 07:26:05 » Как да изкарам (повече) пари? Отговори с цитат върни се горе

Ами има много начини и всичките действат. Просто искам да ги споделя с вас. И така.

Ако сте видели постовете ми във фб за това как да станете програмисти - а аз ще се погрижа максимално много хора да ги видят - навярно ви е станало ясно, че трябва да знаете английски. Да, има ЛОГОС, ФАРОС, EUROPA, TIT и още 1000, но имате ли времето, енергията и парите? И защо ви е, след като за програмирането ви трябват само основите на английския, две-три времена, елементарна граматика, термините, а ако работите в компания, ще ви трябва предимно говоримо по скайп, телефони и имейли и тикети.
И ко ши праим ся?
Много просто. Предлагам ви - в началото онлайн - уроци по компютърен английски, разговорен и какъвто ви хрумне всъщност. Всичко започва безплатно тук или в скайп. Можете да научите достатъчно, за да се оправите с програмирането. Ако пък поискате повече, можем да уредим по час на седмица някъде, извън работно време, събота и неделя - предлагам разговорен английски, основни неща, граматика, четене, писане, диктовки, официални документи, подготовка за interview-та, you name it. Мога до пет минути да ви дам 3 сайта от които ще научите граматиката лесно и бързо, дори да имате само основни умения. Сами. А срещу 5 лева на час ще ви помагам по скайп и ще правим заедно упражненията. За да не бъда голословен, вижте някои от сайтовете:

http://www.englisch-hilfen.de/en/exercises/tenses/mix2.htm

http://www.englishpage.com/verbpage/verbtenseintro.html

Това са изпитани методи. Имал съм ученички, които напреднаха неимоверно за месеци. Не ви говоря празни приказки.
Не ви се робува за 350 лева в кауфланд или на сергия? Направете нещо по въпроса! Не си губете времето по кафета, оплаквайки се, че в България няма икономика и бъдеще. ТИ СИ БЪДЕЩЕТО! Животът ти е в твоите ръце, никой няма да ти даде нищо, даже аз - аз ти предлагам възможност и ако си умен/на, ще я вземеш.
Не си губи времето, хлапе!


////


Искате да станете програмисти? Това е страхотно! Но не знаете откъде да започнете. Нека ви помогна.
1. Не чакайте да влезете в ТУ, СУ, ПУ, МУ, ДУ и МИАУ.... седнете си на задника още днес.
2. Има безплатни курсове на телерик, дори университет, не, не 4 години мъчене, а 2 и излизаш профилиран и ти намират работа веднага. Или оставаш като лектор там. Не за 300 лева на 50 часа седмично да метеш пода или да продаваш гевреци.
3. Трябва да знаете към кой език да се насочите.

http://kirilvlahov.blogspot.bg/2016/01/blog-post_13.html



ббббб



You want to become a programmer? Cool! Yet you don’t know where to begin. Let me help.
1. Don’t wait to be accepted into Tech Uni, MiT, SU, PU, MU, DU, MEOW… sit on your butt today!
2. There are annual free courses at telerik academy and thousands of videos in youtube, linda, just to name a few. Plus, a new Software Uni is being created, no not 4 year of hellish torture, but 2 – plain programming (no drawing or SAPROMAT) and you’re ready for a job in IT sector. Or they leave you as a lecturer over there. Not for 300 lvs 50 hours wiping floors or selling donuts.
3. You need clarity as to what language to start with.


https://oziris1.wordpress.com/2016/01/13/i-wanna-be-a-programmer/




00000000



Ето и втория начин да изкарвате пари. знаете за продавалник, който вече е olx.bg. Някои от вас вече продават там. Само че ви трябват връзки. Аз имам такива връзки, можем да създадем мрежа, но това по-нататък. Сега конкретното предложение:
Имате повредена техника вкъщи, но майка ви казва "Ееее, мойто момче, то не може така да се хвърля, знаеш ли колко пари е давано?" Ами не ги хвърляйте. От стационарни и лаптопи, дори да са безнадеждно скапани, може да се извади минимум RAM, HDD и матрица, това са 100 лева минимум от боклука, който ще хвърлите. Ами таблети, смартфони, айфони.... джипиеси. Всичко може да се продаде. И най-важното - поправи. От години се занимавам с преинсталация и поправка по домовете. Ако техниката ви може да се паправи, ще го направя срещу нищожна сума и разгласа на това, което правим.



--------------------



Следващо поред. Относно чуждите езици, за съжаление знам перфектно само английски. Опитвам руски, но върви бавно и тегаво и ми трябва помощ. Не че нямам безплатна помощ от учителка от МГ, просто няма време. Но можем да си помагаме. И най-важното - мога да ви науча да преподавате.
1. Трябва да мислите на английски.
а) за да стане това трябва да се облъчвате по 10 часа със сериали филми популярни предавания клипове.... само с английски субтитри в началото, после без
б) после трябва да почнете да поглъщате всякаква литература на английски като почнем от статии, книжки - има опростени - учебници от 1 до 5 клас в началото... поезия, романи, повести.... вестници... статии в уикипедия
в) трябва да се отпуснете и да говорите... това е най-трудното... но не е нужно да ходите в америка, вървете по улиците и заговаряйте, започнете с excuse me, what's the time, опитайте да свалите яка мацка от ЕГ, забавлявайте се, само първите два пъти е трудно. Но става, правил съм го хиляди пъти. Даже и на руски, дето не го знам.
г) превеждане и писане - с това имам 150 преведени песни, над 20 стиха, и около 200 поеми, кавъри, пародии на английски, десетина разказа, а в момента пиша роман.
2. за да ви науча да преподавате, ви трябва 1 нещо - желание. за това ще говорим по-нататък.




Съществува група във фейсбук, към която можете да се присъедините: https://www.facebook.com/groups/988790867853716/

Всичко написано тук го писах първо там. Никой няма да върна.
А можете да се свържете и с мен. Не е като да се крия Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 14 Яну 2016 07:27:10 » ако Отговори с цитат върни се горе

Ако админите смятат, че това не е мястото на тази тема, да я преместят. Или да ме насочат как да я разпространя за да я видят повече хора.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Яну 2016 10:15:57 » Отговори с цитат върни се горе

Много са хубави тия неща, които предлагаш, но ми се струва, че са по същността си реклама, пробвай с постинг в Блог.бг да намериш желаещи.
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 14 Яну 2016 14:32:32 » Ами да, в блог.бг е идеалното място за реклама1 озирис... Отговори с цитат върни се горе

Тук е литературен форум, бра,че Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 14 Яну 2016 15:58:30 » ясно Отговори с цитат върни се горе

Това ми е ясно хора, но както виждате, опитвам се да направя нещо - не за себе си, аз си имам пари и работа и приятели. За другите се опитвам да направя нещо, а от 5 форума ме баннаха за нерегламентирана реклама. Абе кво ви става? Да не искам да ви продам ПРОНТО за дърво? Аз предлагам БЕЗПЛАТНО да ви предавам уроци и да ви насочвам в живота, а вие ме плюете – под вие разбирайте общо казано. Тъй че може ли, много ви моля, освен във фейсбук и соц мрежи някъде да се види това дето го предлагам?!??
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 15 Яну 2016 14:13:04 » Отговори с цитат върни се горе

Нали точно това ти казвам - питаш къде да популяризираш предложенията си и те насочвам към блог.бг или абв.бг - тук не му е мястото.
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 15 Яну 2016 15:12:36 » Отговори с цитат върни се горе

Добре, благодаря, нека админите затворят или изтрият тази тема.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com