Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 467
ХуЛитери: 4
Всичко: 471

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA
:: pinkmousy
:: Boryana
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - PRI TOLKOVA MNOGO SEX, IMA LI ROMANTIKA DNES?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
TEOTEO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2004
Мнения: 54

МнениеВъведено на: 28 Дек 2004 20:15:50 » PRI TOLKOVA MNOGO SEX, IMA LI ROMANTIKA DNES? Отговори с цитат върни се горе

Struva mi se 4e romantikata se zagubva dnes,tui kato golotiata stana prekaleno mnogo i nqma nisto skkrito.I decata ve4e znaqt s podrobnosti kak se pravi onova nesto!!!!
TEOTEO
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ianna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 26, 2004
Мнения: 71

МнениеВъведено на: 28 Дек 2004 20:18:47 » Отговори с цитат върни се горе

И сега с дружни усилия трябва да оплюем пошлостта!
Абе хора какво се правите на ощипани девици?
Секс,романтика,еротика...нещата са доста свързани мисля!
Какво против секса имаш ТЕОТЕО?Някакви проблеми???
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
TEOTEO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2004
Мнения: 54

МнениеВъведено на: 28 Дек 2004 20:22:43 » Отговори с цитат върни се горе

Ne razbira se 4e nqmam nisto protiv sexa IANNA! No vse pak sexualnata energia izmestva intimnoto i krasivoto v 4oveka dnes!? Nali?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 28 Дек 2004 22:03:43 » Отговори с цитат върни се горе

Въпрос на виждане TEOTEO.
Поне според мен.
Естествено е да няма романтика в една свалка от сорта - "Искам да ти говоря - събличай се!"
Ако не си я създадем сами, никой няма да ни я подари.
Има ли значение как ще се нарече - секс , свалка, любене, чукане?
Според мен има.

Динамиката на света в който живеем оказва влияние върху начина ни на мислене и живот, но дали малко романтика е излишна в тези отношения между мъжа и жената, които съществуват от както свят светува?
Как мислиш ти?

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 08:43:23 » по темата... Отговори с цитат върни се горе

Връзката между любовта, секса и брака е
като връзката между вярата, Бога и църквата.
Бих добавил, че е важно и отношението ни към тях. Едно е да отиваш на задължителните дни и да палиш по една свещ - да се отбие номера, и друго е, когато пристъпваш в храма изпълнен с вяра.
Ако секса не е подплатен с нещо друго е страхотно непълноценен.
Сексът е в главата най-вече. Обикновено човек го разбира в даден етап на съзряването си. Някой така и не го доживяват...

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 14:04:39 » Сексче Отговори с цитат върни се горе

Къде е този толкова много секс? Аз си имам едно съвсем не толкова много, а абсолютно малко сексче, което непрекъснато губя по ъглите вкъщи и джобовете на панталоните. Всеки път като го хвана се заричам да го държа на видно място и повече да не го изпускам от очи и никога не успявам да го сторя.
Даже ми се струва, че ако видя толкова многото секс, за когото говорите може да получа някой внезапен комплекс и никога вече да не намеря моето мъничко загубено сексче.
Това е по първата чест. Втората ми звучи логично построена като интонационна и синтактична структура, само ако може някой да ми поясни какво означава тази съвсем непозната за мен дума "романтика". Бих ви помолил дори, да не използвате подобни чуждици в езика ни. Загрозяват го и го опошляват. Благодаря!
Поздрав
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 14:39:32 » :) Отговори с цитат върни се горе

ROMANTIKA e onova ne6to koeto te kara da zagubi6 uma i duma i da me4tae6..... to ne se opisva to se izpitva!romantika ima no e ostanala skrita v kut4eta na du6ata kudeto samo nqkoi hora nadni4at a kogato dvama du6i s "rozova"naglasa kum jivota se suberat........stoplq ti se surceto dori samo kato gi gleda6
i ti se iska i ti da si takuv ROMANTI4EN........Smile

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 15:05:34 » Отговори с цитат върни се горе

Аха, започвам да разбирам какво е това романтиката. Значи онова нещо дето ме кара да загубя ума и дума и да мечтая - ясно! Онази новина, дето дойде, след като тъщата замина на почивка в Малайзия, за онази голяма вълна, която я погнала по плажа. Точно така, загубих ума и дума и започнах да мечтая за светлото бъдеще. Дори не предполагах, че има такова кътче в душата ми - там надничаше доскоро само личният ми психиатър. И когато, по този радостен повод, се събрахме аз и баджанака, вярно че не само нагласата ни, но и дрехите ни бяха розови (и двамата жените ни бяха строили да сме дядо коледи). И само да ни беше видял отстрани човек, как гаврътваме чашка подир чашка, дори да беше най-зиморничавият на света, щеше да му се стопли сърцето.
Наздраве
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 16:19:22 » Отговори с цитат върни се горе

radvam se 4e taka priema6 ne6tata Very Happy - s ogromna usmivka te privetstvam v otbora na "rozovite" Very Happy

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
margo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 04, 2004
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 16:57:17 » Романтика има ако ти я потърсиш! Отговори с цитат върни се горе

Ако искаш в живота ти да има романтика, непременно ще я има. Ако търсиш просто сексуално преживяване, естествено че нама да намериш романтика.
Искам да кажа че зависи само от теб, ако намериш човек до себе си /или може би вече си го намерил/ то всеки миг прекаран с него може да е романтичен, и непременно секса!
А ако търсиш просто секс, с който и да е, не мисля че ще намериш романтика!
Според мен за да има романтика трябва да иам поне малко любов! Но това е мое мнние!
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 17:03:13 » :) Отговори с цитат върни се горе

podkrepqm mnenieto ti napulno Very Happy

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
TEOTEO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2004
Мнения: 54

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 17:30:28 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Въпрос на виждане TEOTEO.
Поне според мен.
Естествено е да няма романтика в една свалка от сорта - "Искам да ти говоря - събличай се!"
Ако не си я създадем сами, никой няма да ни я подари.
Има ли значение как ще се нарече - секс , свалка, любене, чукане?
Според мен има.

Динамиката на света в който живеем оказва влияние върху начина ни на мислене и живот, но дали малко романтика е излишна в тези отношения между мъжа и жената, които съществуват от както свят светува?
Как мислиш ти?


НЕ смятам че романтиката е излишна ХИПО, и лично мое мнение е че тя е по-важна за жената.Колкото по-романтична е обставновката,толкова тя е по-предразположена за секс.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
TEOTEO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2004
Мнения: 54

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 17:36:57 » Re: Романтика има ако ти я потърсиш! Отговори с цитат върни се горе

margo написа:
Ако искаш в живота ти да има романтика, непременно ще я има. Ако търсиш просто сексуално преживяване, естествено че нама да намериш романтика.
Искам да кажа че зависи само от теб, ако намериш човек до себе си /или може би вече си го намерил/ то всеки миг прекаран с него може да е романтичен, и непременно секса!
А ако търсиш просто секс, с който и да е, не мисля че ще намериш романтика!
Според мен за да има романтика трябва да иам поне малко любов! Но това е мое мнние!
Smile

Margo,само искам да добавя към твоето мннение,че романтиката човек сам я създава и тя е повече свързана с любовта,отколкото със секса.
Секса е за това за да го употребиш,романтиката - за да я създадеш и изградиш! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 18:36:11 » Отговори с цитат върни се горе

TEOTEO написа:

НЕ смятам че романтиката е излишна ХИПО, и лично мое мнение е че тя е по-важна за жената.Колкото по-романтична е обставновката,толкова тя е по-предразположена за секс.

Точно така. Без романтика тъпката се губи. Не съм съгласен обаче, че това важи само за жената. Тя прдразполага и дваматаSmile

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Fran4eska
Гост





МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 23:52:34 » Отговори с цитат върни се горе

Tova, 4e se govori za sex po- svobodno i dori prekaleno, ne ozna4ava, 4e se pravi pove4e sex ot kogato i da e bilo. Pitah se kakvo ima predvid Teoteo pod "mnogo sex". Moje bi to4no 6irokoto mu afi6iraneto.
A romantikata, tq e prosto ne6to kato 4ere6ka na tortata ili sve6tite na masata, ili visokite elegantni 4a6i. Ne 4e ne mojem da piem i v plastmasovi ili vodni, ili da q karame samo na elektri4estvo. Ne 4e ne moje bez neq, no e mnogo krasivo ako q namerim. I bez cvetq mojem, no edno cvete ili drug dreben jest moje da svyr6i 4udesa, posle...
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com