Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 459
ХуЛитери: 6
Всичко: 465

Онлайн сега:
:: mamasha
:: Mitko19
:: Icy
:: malovo3
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - ЗАЩО ПОВЕЧЕ ОТ 1 (ЕДИН) ИЛИ АНОНИМЕН ПРОФИЛ?!?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 07 Авг 2015 15:01:47 » Отговори с цитат върни се горе

И още едно нещо, което се сетих. Ако пиша анонимно, то е за да открия един друг в себе си, по-различен от тоя в реалността. Този вид литературен шизофренизъм ми помага да се отделя от скучното ми битие или да го понеса по-лесно. Мисля, че ако пишех под реалното си име нямаше да постигна този ефект.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 07 Авг 2015 15:12:47 » Отговори с цитат върни се горе

Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Виж ти, пък аз пиша, за да се събера някак и да си почина от изнервящото ме битие ... точно обратното на твоето Wink)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
От няколко дни ми е по-спокойно и музата фъсна на море явно Wink)))))))))))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
sliver
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2011
Мнения: 22
Място: София

МнениеВъведено на: 07 Авг 2015 16:22:02 » Отговори с цитат върни се горе

Аз пък се казвам Диана. Нямам проблеми с реалността, само когато съм влюбена леко ми се размазва, ама... Wink Пиша каквото ми щукне на момента и не се зова поетеса. Не се взимам и на сериозно Smile Тук съм от скоро и за малко... Абе, приятно ми е да се запознаем Very Happy

Поздравче Smile

https://www.youtube.com/watch?v=ve1rjZ9aOsI
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Kanegan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 16, 2011
Мнения: 49

МнениеВъведено на: 07 Авг 2015 18:29:33 » за профилите Отговори с цитат върни се горе

много странна дискусия, определеноКойто както му харесва, така да се регистрира.Не бих правила на въпрос на кого профила какъв е?Негово право е да се регистрира както му е комфортно.Оценяваме, четем като ми хареса творба, оценявам я.Не съм била пестелива на положителни мнения.Мисля, че всеки трябва да открие в другия, колегата, автора преди всичко красивото, оригиналното, ракурса по даден проблем, темата да е грабваща, и да се потопя в стила, словото.Това кой какъв е, защо такъв е, пък защо не е в мойта мярка, пък като мен, мерки, теглилки, не!Учудва ме, защо някоя известна личност, трябва да повдига на въпрос за профили .Моите уважения за социално популярните автори, за професионално издигналите се в йерархията.Това е тяхното виждане за живота, и от къде на къде има връзка със сайт за творчество.И образование, професионална заетост са коренно, радикално различни от култура на общуване, толерантност към всеки, зачитане правото на всеки да има определени избори, модели на поведение.Моите уважения, към хората, създали сайта.Благодаря, че ги има , за това, което са, и за мен са рядко интелигентни хора!

_________________
Търсачът продължава да търси Истината, без да се интересува в нито един миг дали ще стане посветен.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 08 Авг 2015 12:37:00 » Re: за профилите Отговори с цитат върни се горе

Kanegan написа:
много странна дискусия, определеноКойто както му харесва, така да се регистрира.Не бих правила на въпрос на кого профила какъв е?Негово право е да се регистрира както му е комфортно.Оценяваме, четем като ми хареса творба, оценявам я.Не съм била пестелива на положителни мнения.Мисля, че всеки трябва да открие в другия, колегата, автора преди всичко красивото, оригиналното, ракурса по даден проблем, темата да е грабваща, и да се потопя в стила, словото.Това кой какъв е, защо такъв е, пък защо не е в мойта мярка, пък като мен, мерки, теглилки, не!Учудва ме, защо някоя известна личност, трябва да повдига на въпрос за профили .Моите уважения за социално популярните автори, за професионално издигналите се в йерархията.Това е тяхното виждане за живота, и от къде на къде има връзка със сайт за творчество.И образование, професионална заетост са коренно, радикално различни от култура на общуване, толерантност към всеки, зачитане правото на всеки да има определени избори, модели на поведение.Моите уважения, към хората, създали сайта.Благодаря, че ги има , за това, което са, и за мен са рядко интелигентни хора!


На това аз му викам добре написан коментар. Даже много добре написан, за което благодаря на Канеган!

Но все ми се иска, когато вляза тук да открия и нещо друго, което в Реалията все по-рядко се среща. Да се потопя в позитивизъм, добронамереност, търпимост и доброжелателство. Зависи от нас. Може ли да го постигнем? Защо да не можем. Или ще кажете, че съм прекалено инфантилен и недорасъл до съвременните отношения.

Аз няма да скрия, че идвам тук вече единадесет години, за да се поотпусна, да почета, да попиша и въобще да си изкарам приятно, за което също благодаря искрено на хората, които са създали и подържат това място. Е, не са липсвали и отрицателни емоции, но определено не могат да закрият приятните.

Откъсването от реалността е нещо много важно, поне за мен и вярвам за още много приятели от сайта с които обичам да общувам. Затова апелирам да продължаваме в този дух на толерантност и положителни емоции, а това неминуемо ще се отрази и на качеството и стойността на творбите.

Като ви поздравявам всичките, ви пожелавам една весела и щура събота. А аз отивам да поплувам и да попия бира!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 09 Авг 2015 18:13:23 » И аз благодаря на всички взели участие в дискусията :) Отговори с цитат върни се горе

LeoBedrosian написа:
Kanegan написа:
много странна дискусия, определеноКойто както му харесва, така да се регистрира.Не бих правила на въпрос на кого профила какъв е?Негово право е да се регистрира както му е комфортно.Оценяваме, четем като ми хареса творба, оценявам я.Не съм била пестелива на положителни мнения.Мисля, че всеки трябва да открие в другия, колегата, автора преди всичко красивото, оригиналното, ракурса по даден проблем, темата да е грабваща, и да се потопя в стила, словото.Това кой какъв е, защо такъв е, пък защо не е в мойта мярка, пък като мен, мерки, теглилки, не!Учудва ме, защо някоя известна личност, трябва да повдига на въпрос за профили .Моите уважения за социално популярните автори, за професионално издигналите се в йерархията.Това е тяхното виждане за живота, и от къде на къде има връзка със сайт за творчество.И образование, професионална заетост са коренно, радикално различни от култура на общуване, толерантност към всеки, зачитане правото на всеки да има определени избори, модели на поведение.Моите уважения, към хората, създали сайта.Благодаря, че ги има , за това, което са, и за мен са рядко интелигентни хора!


На това аз му викам добре написан коментар. Даже много добре написан, за което благодаря на Канеган!

Но все ми се иска, когато вляза тук да открия и нещо друго, което в Реалията все по-рядко се среща. Да се потопя в позитивизъм, добронамереност, търпимост и доброжелателство. Зависи от нас. Може ли да го постигнем? Защо да не можем. Или ще кажете, че съм прекалено инфантилен и недорасъл до съвременните отношения.

Аз няма да скрия, че идвам тук вече единадесет години, за да се поотпусна, да почета, да попиша и въобще да си изкарам приятно, за което също благодаря искрено на хората, които са създали и подържат това място. Е, не са липсвали и отрицателни емоции, но определено не могат да закрият приятните.

Откъсването от реалността е нещо много важно, поне за мен и вярвам за още много приятели от сайта с които обичам да общувам. Затова апелирам да продължаваме в този дух на толерантност и положителни емоции, а това неминуемо ще се отрази и на качеството и стойността на творбите.

Като ви поздравявам всичките, ви пожелавам една весела и щура събота. А аз отивам да поплувам и да попия бира!


КОЙТО ПЛУВА ЗЛО НЕ МИСЛИ, КОЙТО ПИЕ ТОЖЕ, ЛЕО ХЕХ

ДА, ПРИЯТЕЛИ И КОЛЕГИ, ТОЛЕРАНТНОСТ, СПОДЕЛЯНЕ И СТРЕМЕЖ ДА НАМЕРИМ ОНОВА, КОЕТО НИ ЛИПСВА В РЕАЛИЯТА НИ ВОДИ ТУК, КЪДЕТО ДОБРОНАМЕРЕНИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА ПРАВЯТ/СПИСВАТ ТОЗИ САЙТ, НА ПОЛЗУ РОДУ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, И НИ ДАВАТ ШАНСА ДА ПОМЕЧТАЕМ И ДОРИ ДА СЕ ИЗЖИВЯВАМЕ КАТО ТВОРЦИ...ВСЪЩНОСТ, ЗАЩО "КАТО", ДОКТОРЕ, ТУК ВСИЧКИ СМЕ ТВОРЦИ, ЗАЩОТО СЪЗДАВАМЕ, КОГА УСПЕШНО, КОГА НЕ ТОЛКОВА, НО СЪЗДАВАМЕ С МИСЪЛТА СИ КРАСИВА ДОБРОТА. А ТЕ ТОВА Е НАЧАЛОТО НА НАЧАЛАТА!
ПРОХЛАДНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ СРОДНИ ДУШИ ОТ САЙТА ЛЮБИМ!
ВАШ ДОК :~)))

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 11 Авг 2015 12:01:44 » няма значение дали си или не си аноним Отговори с цитат върни се горе

Докторе, видя се от разменените мнения, че нищо лошо няма в анонимността, както и че неанонимността няма никакво отношение към творческия процес, тъй че всеки да избира сам дали да се разкрива пред света.
Приятно ми беше Wink
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 11 Авг 2015 14:24:52 » Re: няма значение дали си или не си аноним Отговори с цитат върни се горе

hamster написа:
Докторе, видя се от разменените мнения, че нищо лошо няма в анонимността, както и че неанонимността няма никакво отношение към творческия процес, тъй че всеки да избира сам дали да се разкрива пред света.
Приятно ми беше Wink


Так точно, хамстер, драго ми беше, тоже!
Все пак се поразмислихме за това и онова, не ли така! Smile

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 11 Авг 2015 14:49:23 » да бъдеме анонимни и добри Отговори с цитат върни се горе

Дали си анонимен или не, важното е да си добронамерено критичен. Не жлъчен и язвителен, а конструктивен.
Нима всички ние не сме едни анонимни чада на Някого, пръснати по тая Земя и нима не теглим еднакво кръста си към Голготата си? И какво значение има дали общувам с penkiler ил със Саймън Добсън? Важното е всеки да може да застане с откритото си лице пред това, което е направил или казал. А как ще се нарече, това едва ли би оправдало, или обезценило постъпките му.

Витртуала ни дава измамната сигурност да крием лицата си и така да увеличаваме своята стойност пред самите себе си. Някой прекаляват с тая свобода и дори злоупотребяват с нея. Но същите тези успешно биха злоупотребявали и в реалния живот, но вероятно ще им бъде по-трудно. Еволюцията е въоръжила човек със способността да разпознава двуличието, неискреността и лъжата, но условието е това да става лице в лице. Не случайно в една комуникация думите пренасят само седемнадесет процента от информацията. Доказано е, че когато общуваме с някого на живо възприемаме много повече невербалните му сигнали, като жестове, мимики, интонация и поведение, отколкото думите му.

Във виртуала имаме уникалния шанс да залагаме само на чистото слово. И отговорността това да го правим с чисто и открито лице. Избора е наш, както във всяко едно човешко общуване.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 12 Авг 2015 11:27:36 » Да, да бъдем анонимни и добри! Отговори с цитат върни се горе

LeoBedrosian написа:
Дали си анонимен или не, важното е да си добронамерено критичен. Не жлъчен и язвителен, а конструктивен.
Нима всички ние не сме едни анонимни чада на Някого, пръснати по тая Земя и нима не теглим еднакво кръста си към Голготата си? И какво значение има дали общувам с penkiler ил със Саймън Добсън? Важното е всеки да може да застане с откритото си лице пред това, което е направил или казал. А как ще се нарече, това едва ли би оправдало, или обезценило постъпките му.

Витртуала ни дава измамната сигурност да крием лицата си и така да увеличаваме своята стойност пред самите себе си. Някой прекаляват с тая свобода и дори злоупотребяват с нея. Но същите тези успешно биха злоупотребявали и в реалния живот, но вероятно ще им бъде по-трудно. Еволюцията е въоръжила човек със способността да разпознава двуличието, неискреността и лъжата, но условието е това да става лице в лице. Не случайно в една комуникация думите пренасят само седемнадесет процента от информацията. Доказано е, че когато общуваме с някого на живо възприемаме много повече невербалните му сигнали, като жестове, мимики, интонация и поведение, отколкото думите му.

Във виртуала имаме уникалния шанс да залагаме само на чистото слово. И отговорността това да го правим с чисто и открито лице. Избора е наш, както във всяко едно човешко общуване.


Екзактли, Лео, ти каза всичко, имаме уникалния шанс да бъдем добри, да не омърсяваме словото и да си носим Кръста...
И да живеем с мисълта за Опрощението!
Лично ти благодаря и съм трогнат от честните добронамерени и добре премерени думи в чистото ти слово, приятелю благороден!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com