Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 982
ХуЛитери: 0
Всичко: 982

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - ЗАЩО ПОВЕЧЕ ОТ 1 (ЕДИН) ИЛИ АНОНИМЕН ПРОФИЛ?!?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
riiva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2012
Мнения: 21

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 01:21:57 » Отговори с цитат върни се горе

Ами, не точно Smile Опасявам се, че пак не съм била достатъчно ясна Sad Продължавам да си мисля, че става въпрос за регистрираните ХуЛитери, които присъстват тук само с псевдоним.

Като мен например. Аз не съм посочвала име, когато се регистрирах, и ако сама не пожелая и от сайта не го обявят (както правят на конкурсите, организирани тук в ХуЛите), няма как да знаете кой се крие зад моя псевдоним и по този начин съм не по-малко анонимна от останалите анонимно четящи. С тази разлика, че се ползвам от екстрите за коментари и оценки на чуждите текстове. Е, и от възможността да публикувам мои неща, все пак Smile

_________________
Острата (явната) критика, ако е точна, често дава на автора вътрешно чувство на удовлетворение. Критиката, която руши е тази, която омаловажава, унижава, отхвърля, подиграва или порицава. (Уилиям Ърнест Хенли) ... рушаща е и критиката, която просто липсва
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 12:47:39 » РИИВА Е С ТОЧНАТА ИНТЕРПРЕТАЦИЯ НА ПИТАНЕТО МИ! Отговори с цитат върни се горе

riiva написа:
А според мен Док има предвид авторите, регистрирани в сайта, които въпреки това остават анонимни. Тоест тези, които са се регистрирали и публикуват тук само с потребителско име без данни за истинските им имена. Smile Да ме поправи, ако греша. Smile


Абсолютно точна, риива, благодаря!

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 12:48:39 » НЕ ТОВА РАНВИР, ЧЕТИ РИИВА...:) Отговори с цитат върни се горе

Ranvir написа:
докторе, какво разбираш под анонимни профили

ей това нещо ли

Онлайн са:
Анонимни: 92
ХуЛитери: 8
Всичко: 100

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 12:50:57 » КАСИ НЕ СИ МЕ РАЗБРАЛА, МИЛА...:) Отговори с цитат върни се горе

kasiana написа:
Ranvir написа:
докторе, какво разбираш под анонимни профили

ей това нещо ли

Онлайн са:
Анонимни: 92
ХуЛитери: 8
Всичко: 100


Според мен, "Анонимни" са тези, които не са регистрирани в сайта,

поради което нямат право да коментират публикациите,

не могат да публикуват свои творби, а само да четат...

"ХуЛитери" са автори, регистрирани в сайта - (публикуващи, четящи и коментиращи)...

Щастлива вечер!Smile


ПРОПУСНАХ ПОДЧЕРТАВАНЕ, НО РИИВА МЕ Е РАЗБРАЛА... Razz

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 12:52:47 » ЗА РАЗГАДАВАНЕ, АХ ТИИ КАСИ ))))) Отговори с цитат върни се горе

kasiana написа:
riiva написа:
А според мен Док има предвид авторите, регистрирани в сайта, които въпреки това остават анонимни. Тоест тези, които са се регистрирали и публикуват тук само с потребителско име без данни за истинските им имена. Smile Да ме поправи, ако греша. Smile


В карето "Посещения" пише броя на анонимните посетители,
на хулитерите и - общия брой посетители.

Ако Хулитер не се регистрира,
му изписват "Привет Анонимус",
както ми изписаха на мен, преди да се регистрирам.
А като се регистрирах, за да доизясня
моето мнение по въпроса,
ми изписаха "Привет, kasiana"

Не вярвам Док да не знае товаSmile

Най-вероятно ни пише питанки за разгадаване Very Happy Very Happy Very Happy

Лека нощ на всички Smile Smile Smile


аМИ И ТИ СИ ПРАВА, МИЛО...Smile

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Ranvir
Гост





МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 12:54:48 » стана ми ясно, ок. Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Значи ние с риива сме анонимни, а вие с касиана не сте Very Happy

интересен въпрос. не съм се ровил в профилите, но ми се струва, че непосочилите името си и други данни са поне двойно повече.
защо е така, всеки сам за себе си знае отговора.
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 16:57:36 » АНДЖЪК, КАЗВАТ ПО НАШИТЕ ЗЕМИ ХЕХ Отговори с цитат върни се горе

Ranvir написа:
Very Happy Значи ние с риива сме анонимни, а вие с касиана не сте Very Happy

интересен въпрос. не съм се ровил в профилите, но ми се струва, че непосочилите името си и други данни са поне двойно повече.
защо е така, всеки сам за себе си знае отговора.


АЗ НАВСЯКЪДЕ СЪМ ЕДНО КЪМ ЕДНО И НЕ СЕ КРИЯ ЗАД НИКНЕЙМ-И ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ НЯМА КАКВО ДА КРИЯ, АЗ СЪМ ЕДИН ОТ МНОГОТО И НЕ СЕ ВЗИМАМ НА СЕРИОЗНО, ИЛИ ПЪК ДА СИ ВЪОБРАЗЯВАМ, ЧЕ СЪМ СУПЕР ИЗВЕСТНА И ПУБЛИЧНА ЛИЧНОСТ, НАПРИМЕР ДЕПУТАТИН, ЧАЛГА ПЕВИЦА, ПЛЕЙМЕЙТКА ИЛИ ПЪК НОВОИЗЛЮПЕНО ПАРВЕНЮ, ВИДЯЛО СЕ С КРАДЕНИ ПАРИ И ВЗЕЛО, ЧЕ СЕ ПОМИСЛИЛО за "ГОЛЯМА МАНДЖА".
---
ВЪПРОСЪТ Е ИНТЕРЕСЕН, РАНВИР, НАИСТИНА, ДЕТО ВИКА ЕРКА, ИМА ЛИЧНОСТНО ПРОБЛЕМНИ ОСОБИ ВЪ САЙТА ЛЮБИМ ХЕХ

ДОК Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: doktora на 06 Авг 2015 09:21:06 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
riiva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2012
Мнения: 21

МнениеВъведено на: 05 Авг 2015 23:29:22 » Отговори с цитат върни се горе

Док, не сме толкова дълбоки Laughing
Много се съмнявам, че тук имаме колеги депутати, известни чалга или не-чалга певици, богати парвенюта или каквито и да било световно прославени личности. Виж за плеймейтки не съм сигурна, може и да има.

Иначе моята причина е съвсем обикновена, никаква конспирация няма. По времето, когато се регистрирах, работех за работодатели, които много се притесняваха дали служителите им не злепоставят тях и въпросната компания, като извършват уронващи престижа й дейности в свободното си време Very Happy Беше по-лесно така, отколкото да обяснявам защо съм използвала такива или онакива думи и/или изразни средства в този или онзи разказ. Smile Както и защо въобще пиша разкази Smile И като сме почнали, защо, като съм решила да пиша, напирам и да ги публикувам. Very Happy Само за сведение, компанията работи в сферата на финансите и няма нищо общо с литература и изкуство.

Предполагам, че и при другите анонимни е така.

_________________
Острата (явната) критика, ако е точна, често дава на автора вътрешно чувство на удовлетворение. Критиката, която руши е тази, която омаловажава, унижава, отхвърля, подиграва или порицава. (Уилиям Ърнест Хенли) ... рушаща е и критиката, която просто липсва
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 09:39:40 » О, ДА РИИВА, ИМА РЕЗОН :) Отговори с цитат върни се горе

riiva написа:
Док, не сме толкова дълбоки Laughing
Много се съмнявам, че тук имаме колеги депутати, известни чалга или не-чалга певици, богати парвенюта или каквито и да било световно прославени личности. Виж за плеймейтки не съм сигурна, може и да има.

Иначе моята причина е съвсем обикновена, никаква конспирация няма. По времето, когато се регистрирах, работех за работодатели, които много се притесняваха дали служителите им не злепоставят тях и въпросната компания, като извършват уронващи престижа й дейности в свободното си време Very Happy Беше по-лесно така, отколкото да обяснявам защо съм използвала такива или онакива думи и/или изразни средства в този или онзи разказ. Smile Както и защо въобще пиша разкази Smile И като сме почнали, защо, като съм решила да пиша, напирам и да ги публикувам. Very Happy Само за сведение, компанията работи в сферата на финансите и няма нищо общо с литература и изкуство.

Предполагам, че и при другите анонимни е така.


НАИСТИНА ИМА КУП ПРИЧИНИ ЧОВЕК ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ТОВА ИЛИ ОНОВА, НО... В ЛИТЕРАТУРЕН САЙТ, И ТО СТОЙНОСТЕН, МИСЛЯ, ЧЕ СА ИЗЛИШНИ НЯКОИ СТРАХОВЕ, ОСВЕН АКО НЕ ПУБЛИКАШ, А И ПИШЕШ В РАБОТНО ВРЕМЕ Laughing
АЗ НАПРИМЕР, СИ ПОЗВОЛЯВАМ ТАЗИ ВОЛНОСТ, НО СЪМ ПРЕД ПЕНСИЯ, И НЕ АКТИВЕН КАТО ЛЕКАР, КОНСУЛТАНТ СЪМ... Rolling Eyes
ТА ТАКА, МИЛА РИИВА, СПОРЕД МЕН ВСЕКИ КОЙТО ПУБЛИКУВА ТРЯБВА ДА СЕ НАЗОВЕ: АЗ СЪМ БАХЧЕВАНОВ/А, ОТ ГЪДЬОВО ИЛИ МЪДЬОВО, ШЕГИЧКА , ВЕ УИЛИ Embarassed
ИМАМ ДЕВИЗ, ЕТО МОИТЕ ПИСАТЕЛСКИ ТВОРЕНИЯ И ПОЕТИЧНИ ВИДЕНИЯ Razz
ЕТО, АЗ СЪМ!
А ! К О И ! СТЕ ВИЕ... И ЗА КАКВО СЕ БОРИТЕ, ДАМИ И ГОСПОДА! Idea

ВПРОЧЬ, ДРАГО МИ Е, ЧЕ ИЗКАЗАХМЕ КОРЕКТНИ И ТОЛЕРАНТНИ МНЕНИЯ, ТИ РАНВИР ЕРКА ЛЕО КАСИ МАМАША ЗЕБ АНГАР...

А ДРУГИТЕ КЪДЕ СА, ПИТАМ РЕ/И/ТОРИЧНО. САМО ЗА РАЗБУЖДАНЕ В ТИЯ ЛЕТНИ ЖЕГИ, Е, И ЗА РАЗХЛАЖДАНЕ. Razz
ДОКИС КРОКИС,
ПРЕД КОМПИТО УАУ Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:05:45 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy...като така и така иде реч за пустите му профили, искам да кажа, че ми е все едно кой колко анонимен е - това си е негов избор и явно всеки си има своите основателни или не причини.

Имам обаче друг съществен проблем.

От два дни чакам да замразят профила ми, но както ясно се вижда,
той все още си е функциониращ. Преди време никовете на админите присъстваха на линия и беше лесно, защото знаеш към кого да се обърнеш,
в случай, че имаш някакъв спешен напън Wink))! Сега нещата са малко по-сложни, админите се появяват за кратко и трябва да дебнеш в засада, за да ги уцелиш и да си рекнеш болката. Другият вариант е да се опиташ да предположиш кой от тях евентуално ще застъпи на смяна и да пратиш бележка до него Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

предвид, че профилът ми все още е отворен, явно не съм наследницата на Ванга Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))

И ето тук ми изскача въпросът - защо няма една обща пощенска кутийка,
в която всички потребители да си пускат писъмцата, без значение кой от админите е на линия, съответно видим или невидим, но пък с достъп до
кутийката, така че да може да реагира своевременно, а не да чакам да се появи този, на когото съм изпратила лична бележка...
Всъщност реших, че няма значение на кого ще я пратя, защото смятах, че между админите има вътрешна комуникация и към когото и да се обърна, то ще бъде достъпно и за другите!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:11:20 » Отговори с цитат върни се горе

Току що по СиЕнЕн и Евронюз обявиха, че фризерът е развален Very Happy Very Happy
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:15:34 » джунгла Отговори с цитат върни се горе

Док, желанието да си анонимен в тая джунгла интернет, където бродят хищници на всяка крачка, където хиени злоупотребяват с реални профили, чакали ръфат жива плът и лешояди грозно грачат, е проява на здрав разум.

По - скоро е неразумно да се разголиш пред хищниците. Rolling Eyes
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:22:43 » Отговори с цитат върни се горе

Smile Виж кво, въпросът ми е съвсем сериозен, щото, мани го фризера, но ако съм качила някоя глупост, написана в изтрещяло състояние и в следващия
момент се събудя и искам да я спра, кво прайм тогава?!
Няма адмим и ситуацията става много оакана, схващаш ли?
Пък някак би било добре да имаш втори шанс, не е ли така Wink))))))))))))))))))

И сега ми изскача още един въпрос!
Като имам право на два профила, това какво ще рече?!
Имам право изобщо само два пъти да се регистрирам в този сайт
или, ако замразя настоящият си профил, ще има правото да регистрирам
два нови и едновременно функциониращи профила?
Това е важно за мен, щото ако се замразя, а после не мога да си имам нови два профила, как тогава ще си се коментирам и оценявам сама, ааааааа?!
Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:29:19 » дочух глас от фризера Отговори с цитат върни се горе

кой ли говори Very Happy

ако разбрах правилно, не си съгласна с факта, че не можеш да изтриеш текст, който не ти харесва.

ами това наистина е проблем. самоизтриване на профил няма в никой сайт, но някъде можеш да изтриеш конкретен текст и да го сложиш в кошче, нямам представа защо тук не може.
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 06 Авг 2015 11:39:06 » Отговори с цитат върни се горе

Smile)) Току що изтрих молбата си за замразяване на профила, но това беше възможно, само защото админът, до когото съм я пратила не я е отворил и тя просто си стоеше в личните ми бележки.
При текстовете за публикация такъв вариант няма, уви!
Изцепиш ли се, резилът ти е в кърпа вързан Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Лично мен изцепките не ме притесняват, но все пак е хубаво да има такава възможност, в случай, че някой се нуждае от автоцензура...ми, така де,
на всеки може да се случи да му потрябва... мхм Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com