Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 801
ХуЛитери: 2
Всичко: 803

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - До колко секса има общо с еротиката?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 23 Дек 2004 15:37:02 » Отговори с цитат върни се горе

Ей gumbert!!!

Какво се оглеждаш?! И ти си поздравен! Идвай и сядай на масата ХУЛО!!! Very Happy

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Tania
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 22, 2003
Мнения: 91

МнениеВъведено на: 23 Дек 2004 15:39:23 » Re: До колко секса има общо с еротиката? Отговори с цитат върни се горе

Айде, Весела Коледа и на теб!

На всички де!
Бъдете живи и здрави - това е най-важното, а другото ще си дойде... Very Happy
[/quote]


мерси!

честита и весела и на теб! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 14:00:45 » kakvo ob6to ima seksa s erotikata? Отговори с цитат върни се горе

spored men d
vete vurvqt ruka za ruka i v jivota i v me4tite i v suni6tata.....
ako gi razdeli6 se gubi smisula i na dvete -te ne mogat edno bez drugo!
predstavete si kak pravite seks bez predi tova da ste "predizvikali" vuobrajenieto na partniora si 4rez erotika
spored men nqma da se polu4i ni6to osobeno znam go ot li4en opit
erotika bez seks su6to ne za predpo4itane za6toto porajda jelaniq koito ne nogat da se zadovolqt po drug na4in osven s 4uvstven i strasten seks
takova e moeto mnenie po vuprosa az taka 4uvstvam ne6tata:)

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 14:33:11 » Re: kakvo ob6to ima seksa s erotikata? Отговори с цитат върни се горе

bebe_eli написа:
spored men d
vete vurvqt ruka za ruka i v jivota i v me4tite i v suni6tata.....
ako gi razdeli6 se gubi smisula i na dvete -te ne mogat edno bez drugo!
predstavete si kak pravite seks bez predi tova da ste "predizvikali" vuobrajenieto na partniora si 4rez erotika
spored men nqma da se polu4i ni6to osobeno znam go ot li4en opit
erotika bez seks su6to ne za predpo4itane za6toto porajda jelaniq koito ne nogat da se zadovolqt po drug na4in osven s 4uvstven i strasten seks
takova e moeto mnenie po vuprosa az taka 4uvstvam ne6tata:)


Ами да не кажа едно към едно, ама в една голяма степен си застъпила моята позиция и гледище по въпроса.
Аз за това и питах потребителя Роси как така секса не винаги е свързан с еротиката?...
Но все пак и тя е права отчасти, защото понякога желанието е толкова голямо че еротиката се пренебрегва и ние хората се отдаваме на своите първични навици и задоволяване на природните си нужди пренебрегвайки красотата и естетика от правенето на любов.
Ти говориш за личен опит, ако трябва и аз да направя накакъв паралел с моя и да изходя мисълта си от там ще кажа че аз някак си не ми пълно удоволствието ако е нямало любовна игра, ако е нямало разговор, смях, нежност и такива "маловажни" за някои хора неща.
Но това че секса и еротиката вървят ръка за ръка го приемам на 100 % и гласувам с две ръце ДА за този начин и отношение на интимност и близост между хората.
Имам чувството че някои хора взеха да си избиват комплексите тука с ироничните и не-много значителни намеци.
Но както и да е от твоето мнение заключавам че ако секса и еротиката са свързани в живота то имат неразривна връзка и в литературата, защото секса и литературата са част от живота, а него трябва да го живеем истински... Smile

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 14:46:19 » :) Отговори с цитат върни се горе

legolas za men seksut e ni6to bez milite dumi koito izri4a6 v u6eto na lubimiq i bez nejnite laski s koito darqva6 mu!
az ne pravq seks a lubov i bih iskala vsi4ki da razberat kakvo udovolstvie izpitva 4ovek sled edna no6t izpulnena s nejnost i celuvki,s vlajni pogledi pulni s jelanie i dve strastno dokosva6ti se tela!
za jalost sum zabelqzala 4e dosta hora "se oprahvat" kolkoto za"sporta" i prosto oporo4avat lubovta kato cqlo(puk i pove4eto ne sa i izpitvali lubov kum nikogo)
HORA PRAVETE LUBOV BUDETE NEJNI ZA DA SA NEJNI DRUGITE S VAS
PROUMEITE 4E LUBOVTA(seksa) I EROTIKATA SA EDNO CQLO I MOLQ NE GI RAZDELQITE ZA6TOTO GI UBIVATE!!!!!

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 15:10:30 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

bebe_eli написа:
legolas za men seksut e ni6to bez milite dumi koito izri4a6 v u6eto na lubimiq i bez nejnite laski s koito darqva6 mu!
az ne pravq seks a lubov i bih iskala vsi4ki da razberat kakvo udovolstvie izpitva 4ovek sled edna no6t izpulnena s nejnost i celuvki,s vlajni pogledi pulni s jelanie i dve strastno dokosva6ti se tela!
za jalost sum zabelqzala 4e dosta hora "se oprahvat" kolkoto za"sporta" i prosto oporo4avat lubovta kato cqlo(puk i pove4eto ne sa i izpitvali lubov kum nikogo)
HORA PRAVETE LUBOV BUDETE NEJNI ZA DA SA NEJNI DRUGITE S VAS
PROUMEITE 4E LUBOVTA(seksa) I EROTIKATA SA EDNO CQLO I MOLQ NE GI RAZDELQITE ZA6TOTO GI UBIVATE!!!!!


Хех, след такъв коментар човек просто може да се съгласи и да не коментира много, много...

Аз само ще си позволя да перифразирам мъничко:

ХОРА, ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ, А НЕ ПРОСТО СЕКС! (и чететте книги де Very Happy )

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 15:12:26 » Отговори с цитат върни се горе

Мале сега като знам, какви мнениенца ще се заредят от някои заради това... Very Happy
Ха ха айде провокатори и провокаторки - сбирайте се! Very Happy

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 15:21:04 » za provokatorite Отговори с цитат върни се горе

Legolas az sus sigurnost 6te poema 4ast ot udara na provokatorite i na nedovolnite t.e. 6te ti pomogna ama nali za tova sa priqtelite:)
no da si doidem na dumata ti iska6e da svurje6 lubovta s literaturata ....
imam nqkoi idei po vuprosa i sega kato se priberq 6te porabotq v tazi nasoka samo te molq da ne si mnogo kriti4en za6toto 6te mi e purvi po seriozen huliterski opit:)

raz4itai na men za podkrepa sre6tu purvi4nite, othvurlq6ti erotikata v lubovta!!!

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 15:26:52 » Re: za provokatorite Отговори с цитат върни се горе

bebe_eli написа:
Legolas az sus sigurnost 6te poema 4ast ot udara na provokatorite i na nedovolnite t.e. 6te ti pomogna ama nali za tova sa priqtelite:)
no da si doidem na dumata ti iska6e da svurje6 lubovta s literaturata ....
imam nqkoi idei po vuprosa i sega kato se priberq 6te porabotq v tazi nasoka samo te molq da ne si mnogo kriti4en za6toto 6te mi e purvi po seriozen huliterski opit:)

raz4itai na men za podkrepa sre6tu purvi4nite, othvurlq6ti erotikata v lubovta!!!


Абе аз не си позволявам да критикувам, ама има някои които си позволяват (и то прекалено много понякога) и ние си ги знаем и много много внимание не им обръщаме, щото един човек го е казал много точно - "Който не може да пише, става критик" Wink

Твори си на спокойствие и знай че тук има хора които да ти го осигурят и да те подкрепят в началото на твоя път като творец.

Радвам се че съм предизвикал творчески стимул у теб! Very Happy

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 16:08:08 » Отговори с цитат върни се горе

Леле! Хубаво де, заблудени, заблудени, ама чак вече и съвети да дават... Ръка за ръка, едно без друго не може... Не знам кой какъв опит и няма тук да си "мерим пишките", но е адски наелектризирващо един мъж да набие спирачки, да завърти рязко колата, да паркира възможно най-близко и да се отдаде на първична страст с жената, която го влудява. И още хиляди примери мога да дам. Къде забравихте лудите изпълнения, всичко първично, истинско, диво? Ха-ха или импулса ви е непознат като чувство? Естетсвено, еротиката е много важна. Ама много. Не винаги е само тя. И би било скучно да е само тя. Друг е въпроса, ако мъжът е дърво или жената суха, неспособна да възбуди подобни чувства.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 17:18:41 » Отговори с цитат върни се горе

rosi написа:
Леле! Хубаво де, заблудени, заблудени, ама чак вече и съвети да дават... Ръка за ръка, едно без друго не може... Не знам кой какъв опит и няма тук да си "мерим пишките", но е адски наелектризирващо един мъж да набие спирачки, да завърти рязко колата, да паркира възможно най-близко и да се отдаде на първична страст с жената, която го влудява. И още хиляди примери мога да дам. Къде забравихте лудите изпълнения, всичко първично, истинско, диво? Ха-ха или импулса ви е непознат като чувство? Естетсвено, еротиката е много важна. Ама много. Не винаги е само тя. И би било скучно да е само тя. Друг е въпроса, ако мъжът е дърво или жената суха, неспособна да възбуди подобни чувства.


Браво, Роси Exclamation

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 25 Дек 2004 22:38:36 » Отговори с цитат върни се горе

rosi написа:
Леле! Хубаво де, заблудени, заблудени, ама чак вече и съвети да дават... Ръка за ръка, едно без друго не може... Не знам кой какъв опит и няма тук да си "мерим пишките", но е адски наелектризирващо един мъж да набие спирачки, да завърти рязко колата, да паркира възможно най-близко и да се отдаде на първична страст с жената, която го влудява. И още хиляди примери мога да дам. Къде забравихте лудите изпълнения, всичко първично, истинско, диво? Ха-ха или импулса ви е непознат като чувство? Естетсвено, еротиката е много важна. Ама много. Не винаги е само тя. И би било скучно да е само тя. Друг е въпроса, ако мъжът е дърво или жената суха, неспособна да възбуди подобни чувства.


Хубаво де, аз уважавам позицията на всеки. Доста пъти съм го казвал и продължавам да го казвам.
Ама може ли да те помоля, като коментираш нещо или някой да не окачествяваш хората с думи като "заблудени"... или неща като уважението са ти непознати? Wink

Ами ако нямаме коли не разбрах само какво и на кого да "набием"? Wink

Еротиката била важна, казваш ти и т.н. с което отчасти си съгласна с позицията на някои други тук, но или не си чела внимателно или си забравила че си го чела, а то е че еротиката не може да е "само тя", както казваш ти, а някои точно това бяха написали, че еротиката е свързана със секса и е част от него и е стимул за сексуалността у всеки един. Така че ако нещо провокира твоята сексуалност, ти кога ще прибегнеш до него, след като си правила секс или преди това? Wink

Относно последното ти изречение съдя че "дървени" и "сухи" неща очевидно са ти познати щом ги коментираш. Wink

Но понеже съм заблуден, както казваш е възможно да не съм те разбрал, така че прости заблудата с която са те изпълнили горните няколко реда написани от мен... Wink

П.П. Ако обичаме да се разхождаме по кейове и паркове с любимия човек и да гледаме залези и такива неща, това вероятно е много нееротично и неромантично ако не се сФатосаме на първата по-удобна пейка...
Така ли е? Wink

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 27 Дек 2004 01:13:50 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

bebe_eli написа:

HORA PRAVETE LUBOV BUDETE NEJNI ZA DA SA NEJNI DRUGITE S VAS
PROUMEITE 4E LUBOVTA(seksa) I EROTIKATA SA EDNO CQLO I MOLQ NE GI RAZDELQITE ZA6TOTO GI UBIVATE!!!!!

Най-вече поради това написах по-горния пост. Не знам защо си решил, че отричам романтиката, още повече, че съм болна романтичка. Иронията ти е евтина, а относно ролята ти на психолог - не забравяй, че хората не са еднопластови.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 14:33:17 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

LI4NO AZ NE SUM NA TOVA MNENEIE puk i ne e mnogo hubavo da slaga6 epiteti na hora koito nai malkoto ne poznava6

mislq 4e ne si 4ela vnimatelno ili prosto ne iska6 da se zamisli6 nad drugo mnenie az ne iskam da zaformqm spor prosto za men dvete sa svurzani

ednoto vodi do drugoto i ne vijdam kaka moge da gi razdeli6 i az moga da ti davam mn primeri (tova s razhodkite e strahotno legolas:)
vuprosa e 4e vie s vampa ne iskate i da 4uete
a i tva za "suhite"be6e mn grubo vse pak govorim za lubov!!!!!

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 29 Дек 2004 16:29:15 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

bebe_eli написа:
LI4NO AZ NE SUM NA TOVA MNENEIE puk i ne e mnogo hubavo da slaga6 epiteti na hora koito nai malkoto ne poznava6

mislq 4e ne si 4ela vnimatelno ili prosto ne iska6 da se zamisli6 nad drugo mnenie az ne iskam da zaformqm spor prosto za men dvete sa svurzani

ednoto vodi do drugoto i ne vijdam kaka moge da gi razdeli6 i az moga da ti davam mn primeri (tova s razhodkite e strahotno legolas:)
vuprosa e 4e vie s vampa ne iskate i da 4uete
a i tva za "suhite"be6e mn grubo vse pak govorim za lubov!!!!!


Не е вярно, че не искам да чуя Exclamation
От самото начало слушам, внимателно при това.
Това което виждам е, че темата се извъртя от основния въпрос и премина в споделяне на сексуални помисли.
А той е :
Ако секса е част от еротиката, а еротиката е част от секса, в литературата кое след кое следва?


И чак след това, как е в живота.
Подкрепих Роси, защото според мене тя дава добър отговор :

Колкото аромата на кафето има общо с кафето или аромата на горски ягоди има общо със самите ягоди, толкова е общото между еротиката и секса. Обаче обратното не важи. Винаги, когато пиеш кафе /освен в случаите, когато си хремав / усещаш аромата на кафето, но не винаги, когато правиш секс получаваш или искаш еротика. [/quote]

Според мене с първото изречение отговаря на въпроса за литературата, а с последното за живота.

А сега един въпрос от мене.
Това че някои мои писания доближават маркиз до Сад, прави ли ме такъв в живота Question
И защо на някои хора им е трудно да разберат, че за него това е ЕРОТИКА.
Хората сме различни. Ако не беше така, нали света щеше да е скучен.

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com