Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 441
ХуЛитери: 4
Всичко: 445

Онлайн сега:
:: ivliter
:: Heel
:: AlexanderKoz
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - До колко секса има общо с еротиката?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 17:29:48 » До колко секса има общо с еротиката? Отговори с цитат върни се горе

Според вас тези две неща ръка за ръка ли вървят или са два различни полюса?

Ако секса е част от еротиката, а еротиката е част от секса, в литературата кое след кое следва? Wink

А в живота? Smile

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 19:33:21 » Отговори с цитат върни се горе

Айде бе хора, като споменахме думата "секс" и млъкнахте... Wink

Нали някои от вас са по любовните музи и еротиката... Wink

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 22:24:36 » Отговори с цитат върни се горе

Колкото аромата на кафето има общо с кафето или аромата на горски ягоди има общо със самите ягоди, толкова е общото между еротиката и секса. Обаче обратното не важи. Винаги, когато пиеш кафе /освен в случаите, когато си хремав Laughing / усещаш аромата на кафето, но не винаги, когато правиш секс получаваш или искаш еротика. Не ми приключва до тук мнението, обаче не знам до колко нецензурни думички имам право в този форум да пиша, а не обичам да си осъкатявам езика и да говоря престорено.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 22:41:08 » Отговори с цитат върни се горе

rosi написа:
Колкото аромата на кафето има общо с кафето или аромата на горски ягоди има общо със самите ягоди, толкова е общото между еротиката и секса. Обаче обратното не важи. Винаги, когато пиеш кафе /освен в случаите, когато си хремав Laughing / усещаш аромата на кафето, но не винаги, когато правиш секс получаваш или искаш еротика. Не ми приключва до тук мнението, обаче не знам до колко нецензурни думички имам право в този форум да пиша, а не обичам да си осъкатявам езика и да говоря престорено.


Така, след като казваш че секса и еротиката имат нещо много общо и почти неразривно, как така тогава когато правим секс не винаги искаме еротика?
Става прекалено първично някак си...
А любовната игра си е вид еротика, ама много взехме да се отдалечаваме от литературата нещо...

Та каквото имаш, както искаш си го кажи. Аз поемам отговорност и мене ще бият ако задръстим форума с "аромата" на простия изказ... Wink

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 22:59:44 » Отговори с цитат върни се горе

Като гледам тук хората как пишат, чета поезия и постове, се чувствам много мръсна сред толкова възвишени души, но като си питал, ще отговоря. Нали на твоя отговорност Laughing . Има различни хора, различни
предпочитания, различно чувстват и разбира се и един и същи човек в различните моменти, според настроение, нагласа, предизвикателство и каквото още щеш, е различен. Може от всеки жест, поглед, допир, шепот, изражение да лъха еротика докато правиш секс. Може, обаче да чукаш грубо, животинско, първично. Може да кажеш "кучка" , "перверзна мръсница", да дращиш и да скубеш. Може да хапеш от страст, да викаш. Може да вържеш и да искаш да ти се молят или ти да молиш. Може докато готви да й вдигнеш полата и да я обладаеш. Можеш до побъркване да си спонтанен, страстен, луд. Секса може да е толкова различен. Мисълта ми беше, че може да е нежен, бавен, любовен, със съблазън, игра, еротика, а може и да е адски първичен. Както и всички нюанси между тях, та прибави и перверзиите. Доста разхвърляно го написах, но надявам се ме разбра.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 23:15:37 » Отговори с цитат върни се горе

rosi написа:
Като гледам тук хората как пишат, чета поезия и постове, се чувствам много мръсна сред толкова възвишени души, но като си питал, ще отговоря. Нали на твоя отговорност Laughing . Има различни хора, различни
предпочитания, различно чувстват и разбира се и един и същи човек в различните моменти, според настроение, нагласа, предизвикателство и каквото още щеш, е различен. Може от всеки жест, поглед, допир, шепот, изражение да лъха еротика докато правиш секс. Може, обаче да чукаш грубо, животинско, първично. Може да кажеш "кучка" , "перверзна мръсница", да дращиш и да скубеш. Може да хапеш от страст, да викаш. Може да вържеш и да искаш да ти се молят или ти да молиш. Може докато готви да й вдигнеш полата и да я обладаеш. Можеш до побъркване да си спонтанен, страстен, луд. Секса може да е толкова различен. Мисълта ми беше, че може да е нежен, бавен, любовен, със съблазън, игра, еротика, а може и да е адски първичен. Както и всички нюанси между тях, та прибави и перверзиите. Доста разхвърляно го написах, но надявам се ме разбра.


И аз на моменти "сред толкова възвишени души" се чувствам бая особено, щото видиш ли възприемам се като напълно обикновен и елементарен човечец, който не претендира нито за някакво високо интелектуално ниво, нито за някакъв талант...

Та от пояснението, чиято отговорност аз вече нося, се разбира че секса и еротиката не винаги вървят ръка за ръка, както ти каза в първия си пост...
Поне аз такова мисловно заключение правя, но е възможно да бъркам, щото както казах не претендирам да имам някаква извисена (възвишена) мисъл...

Та това което разбрах аз е че можеш да правиш секс със запушен нос... Wink

Всеки си има предпочитания - да така е, само че става интересно когато жената иска романтика и еротика, а на мъжа просто му се "чука" и гледа по-бързо да "освободи напрежението" (ха ха колко тривиално, ама е точно така понякога).

Тогава не разбрах какво правим - кой на кого трябва да отстъпи?

Но моля те кажи и две думи за литературата - ако трябва да опишеш едно диво "чукане" на кухненската маса, как точно ще му придадеш романтичен привкус за пред читателя?

Щото аз за да го напиша романтично, трябва да е било романтично - слаб творец съм явно. Cool

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 23:27:53 » Отговори с цитат върни се горе

Когато един иска едно, а другия - друго и се стигне до там накой да отстъпва, става една измъчена работа... Хубав секс посмъртно не може да стане. Чакай ти да стане хубав букет от роза и кактус. А да пресъздам в стихове секс на маса... Ха-ха. И аз съм в отбора на инвалидите, на които не им се отдава да редят красиво римушки.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 23:38:20 » Отговори с цитат върни се горе

rosi написа:
Когато един иска едно, а другия - друго и се стигне до там накой да отстъпва, става една измъчена работа... Хубав секс посмъртно не може да стане. Чакай ти да стане хубав букет от роза и кактус. А да пресъздам в стихове секс на маса... Ха-ха. И аз съм в отбора на инвалидите, на които не им се отдава да редят красиво римушки.


Значи за бездарници като мен и теб остава да правят хубав секс и после да го опишат. Wink

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2004
Мнения: 23
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Дек 2004 23:57:26 » Отговори с цитат върни се горе

Ха-ха-ха. По тази логика трябваше да сме се скъсали да публикуваме описателни Laughing. Нищо, баланс в човешките способности няма. Това го казвам за утеха Wink. Айде, приключвам до тук с писането по темата, че то на чат се обърна.

_________________
Совите не са това, което са.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 15:44:58 » За секса и еротиката Отговори с цитат върни се горе

Cool Ако еротиката е една от ипостасите на любовта според по-умни хора от нас, то сексът е естествевно свързан с еротиката (и любовта), Мнението на Роси така хубаво изказано с ароматични асоциации за кафе и ягоди звучи хубаво и обнадеждаващо. Напълно го подкрепям, и бих изпил едно кафе с нея, а може и да хапнем заедно ягоди за да се убедим във верността на твърдението Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 16:19:09 » Re: За секса и еротиката Отговори с цитат върни се горе

gumbert написа:
Cool Ако еротиката е една от ипостасите на любовта според по-умни хора от нас, то сексът е естествевно свързан с еротиката (и любовта), Мнението на Роси така хубаво изказано с ароматични асоциации за кафе и ягоди звучи хубаво и обнадеждаващо. Напълно го подкрепям, и бих изпил едно кафе с нея, а може и да хапнем заедно ягоди за да се убедим във верността на твърдението Razz


OK, явно темата няма да отиде натам, накъдето исках да я "подкарам",
та остава ми да я направя тема за запознанста и уговорки за бъдещи срещи...


От днес на сетне всеки участник в темата трябва да посочи:

Пол
Възраст
Какво търси? (мъж търси жена, жена търси мъж, жена търси жена или мъж търси... малееееее)
След това да остави тел. номер за връзка, да посочи също от колко до колко може да бъде открит
Да се посочат още:
Предпочитани пози
За или Против използването на презерватива
Какво мисли за извънбрачните връзки
Болен ли е от някакво венерическо заболяване

Да се надяваме че ще успеем да вдигнем поне няколко сватби, но по подразбиране всички разходи по сватбата са за сметка на младоженците а всички хулитери са специални гости и магат да ядат и пият на корем.

Изисквания за бъдещата сватба:
Да има шкембе чорба

Изискавания след сватбата:
Младоженеца и младоженката да направят онлайн произведение в което да опишат всички свои еротични и сексуални изпълнения през първата брачна нощ.
(Гейовете може да не отговарят на това изискване и да ни спестят подробностите)

Пропуснах да кажа че ако има хулитери от селата, моля да се отнесат сериозно и да осигурят на младоженците ягоди, за тяхното сеФтосФане.
Нали и малко романтика трябва да има?!

Айде, на тези които се найдят честито и да казват кога и къде шъ черпят.

Ооопс, щях да забравя - всички които искат да участват по темата, моля всеки месец да си плащат членски внос (НА МЕН) в размер на скромните 25 лева.
Заплащането може да се извърви по банков път на сметка хххххххххххххх или като ми се дадат парите "на ръка".

Това е.
Чакаме бебета и нека хулитерското семейство се множи!

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 16:39:32 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Пол

Полов
Цитат:
Възраст

възрастна
Цитат:
Какво търси?

Дядо Коледа, който да носи подаръци в стъклена опаковка. Може и дамаджани ...
Цитат:
След това да остави тел. номер за връзка, да посочи също от колко до колко може да бъде открит

Немаме ГеСеЕм щото мразим научно-техн. прогрес, но моем да бъдеме открити в кръчмето "РаиУно" - Бургас всеки ден от 16:30 до затваряне.
Цитат:
Предпочитани пози

Аз на челна стойка, тя масажира петичките ми като се старае да не падна и потроша важни хатрибути ...
Цитат:
За или Против използването на презерватива

Ко туй ?
Цитат:
Какво мисли за извънбрачните връзки

Извънбрачните връзки са извънбрачни.
Цитат:
Болен ли е от някакво венерическо заболяване

Ми, не съм ходил на Венера ...
Въпрос:
Мое ли парите да се дават не "на ръка" а "на крак" Question

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 16:43:25 » Отговори с цитат върни се горе

Vamp написа:
Цитат:
Пол

Полов
Цитат:
Възраст

възрастна
Цитат:
Какво търси?

Дядо Коледа, който да носи подаръци в стъклена опаковка. Може и дамаджани ...
Цитат:
След това да остави тел. номер за връзка, да посочи също от колко до колко може да бъде открит

Немаме ГеСеЕм щото мразим научно-техн. прогрес, но моем да бъдеме открити в кръчмето "РаиУно" - Бургас всеки ден от 16:30 до затваряне.
Цитат:
Предпочитани пози

Аз на челна стойка, тя масажира петичките ми като се старае да не падна и потроша важни хатрибути ...
Цитат:
За или Против използването на презерватива

Ко туй ?
Цитат:
Какво мисли за извънбрачните връзки

Извънбрачните връзки са извънбрачни.
Цитат:
Болен ли е от някакво венерическо заболяване

Ми, не съм ходил на Венера ...
Въпрос:
Мое ли парите да се дават не "на ръка" а "на крак" Question


Всичко може, важното е хората да са радват!
Абе чудех се кога ще се включиш по темата... Wink

Как беше: "Всички жени са... ЦВЕТЯ" или са бъркам нещо. Rolling Eyes
Хи хи! Very Happy

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 16:46:35 » Отговори с цитат върни се горе

Пропуснах да кажа че първия абонат по темата получава 10% отстъпка от първоначалния членски внос.

Честито Вамп!!! Cool

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 22 Дек 2004 16:53:02 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
"Всички жени са... ЦВЕТЯ"

Всички жени са... ЖЕНИ, приятелю, но това вие много добре го знаете ... Wink
А за 10-те % благодарности !
Ще ги вложа в кръчмето тонайт ...
Very Happy

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com