Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 836
ХуЛитери: 5
Всичко: 841

Онлайн сега:
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian
:: Oldman
:: pinkmousy
:: Elling

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - "Очи към себе си" 2013 - награждаване и купон
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 13:33:29 » "Очи към себе си" 2013 - награждаване и купон Отговори с цитат върни се горе

Предполагам никой няма да се изненада, че се предвижда награждаване и купон, за да ознаменуваме Десетото издание на конкурса "Очи към себе си". Smile Но пък изненади няма да липсват, даже обещаваме да са повече от приятни.
Е-хе-ее, помня какви купони и чудесии са бивали - песни, пляски, танци и паунови пера... Laughing Сигурно мнозина пазят такива светли спомени.
Елате да си образуваме спомени, ей! Smile

И така, заповядайте на 30 март, събота, от 18:00 ч в галерия Арт Маркони, гр., Варна, ул. “Охрид” 22, и бъдете част от заключителния етап - огласяването на резултатите и церемонията по награждаването на победителите в конкурса “Очи към себе си” 2013 г.

Ще си позволя да издам малко за наградите за първо място в двете категории - 3 нощувки със закуски във Виена. Повече подробности ще дам, след като ви поизмъча любопитството още малко. Wink

На победителите в челните тройки Ваня Маркова ще поднесе и своя запазен знак - витражно огледалце, символ на конкурса, за да се вглеждаме по-често в себе си с чувство за хумор.

След приключване на официалната част, следва поливане на събитието, като мястото ще бъде обявено допълнително.

За всички извън Варна ще се погрижим да осигурим нощувки.
Молбата ми е желаещите да се свържат с Ваня Маркова на тел.: 052/643080 или 0888/263324.

Ако имате въпроси, можете да ги зададете тук или на лична бележка до alfa_c.

Чакаме ви, заповядайте! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 16:36:07 » Супер! Виена, любов моя! Отговори с цитат върни се горе

Това за Виена не е първоаприлска. Факт и подарък от нашата приятелка, фенка на конкурса и даже носителка на трета награда от миналия брой Женя Стайкова. Страхотно е, че юбилейното издание ще връчи такава награда. Три дни във Виена, при това в самостоятелен апартамент, оборудван както трябва с всички удобства са невероятен подарък. Е, нека тези, които тази година си спестиха напъните, да се включат сега си хапят д....та от яд. Laughing Очаквам от тази награда да се родят "Виенски апартамент - 2" - проза и "Виенски апартамент - 3" поезия. Laughing Laughing Laughing
А аз ви очаквам на познатото място! До 30-ти.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
abonat
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 13, 2007
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 17:48:30 » Отговори с цитат върни се горе

Ама това сериозно ли бе хора Very Happy Very Happy Very Happy
Ако го бяхте пуснали тоя слух в самото начало, със сигурност щяхте да имате поне три пъти повече участници Wink
При всички случаи, първоаприлска или не - изненадата си е някъде между 8 и 9 по Рихтер Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
lubara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 29, 2009
Мнения: 121
Място: Велико Търново и София

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 17:56:18 » Отговори с цитат върни се горе

Да, и аз ако знаех, щях да насвяткам на всичката конкуренция по една единичка. Или да организирам родата, за да гласува.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
rumpel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 26, 2011
Мнения: 73

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 18:38:05 » Отговори с цитат върни се горе

Ха-ха-ха! Наградата е атрактивна наистина.В конкурсите вземам участие заради собствено удоволствие и от спортна злоба, така че съм си изпълнила задълженията на макс. Пожелавам успех на всеки един от номинираните! Който и да е печелившият, ще му е интересно да види един нов-стар свят, отдалечен на светлинни години от нашето напрегнато ежедневие. Успех още веднъж!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 22:09:43 » Отговори с цитат върни се горе

abonat написа:
Ама това сериозно ли бе хора Very Happy Very Happy Very Happy
Ако го бяхте пуснали тоя слух в самото начало, със сигурност щяхте да имате поне три пъти повече участници Wink
При всички случаи, първоаприлска или не - изненадата си е някъде между 8 и 9 по Рихтер Smile


Виж сега, то това беше номера!!! Laughing Няма нужда от калабалък. Колкото - толкова! Никой не търси бройката, а качеството. Верно, всеки си има свой си критерий за чувство за хумор. Но за това е и вашата читателска цедка. Кофти е само, че не винаги е коректна, по причина -вуйчо, леля, братчеда. Но явно така ще е и няма отърване. Но все пак наградите- големите- са две: една за поезия и една за проза. Както й да го докарат родата чак до първо място не могат да го избутат щото журито е неподпкупно. Най-вече, че са хора, дето не познават нито един от нас. Имам предвид варненското жури. Хора, които не се занимават с литература, но са съхранили чувството си за хумор. Така че това е! На печелившите - честито!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
abonat
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 13, 2007
Мнения: 58

МнениеВъведено на: 23 Мар 2013 22:47:27 » Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
На печелившите - честито!


И искрени съболезнования на класираните на второ място Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 24 Мар 2013 00:30:17 » Гадничко, а? Отговори с цитат върни се горе

Хубаво нещо са наградите, но смисълът на участие не бива да е в това. И за вторите и третите има утеха. Споко!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 25 Мар 2013 22:34:03 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Да се включа и аз Very Happy
Радвам се, че идеята за наградата е посрещната с ентусиазъм!
Да разкажа малко по-подробно за нея:
Победителите ще имат възможност да избират между три апартамента във Виена, които даваме на туристи под наем. Всеки от тях е на място близко до някакви красиви забележителности . Very Happy
Разбира се ще трябва да се съобразим с това кои дати в кой апартамент са свободни, но мога да Ви уверя, че който и апартамент да им се падне, победителите ще останат доволни! В наградата е включена и закуската.
И наистина нямам търпение да разбера кои са печелившите.
Успех на всички номинирани! Ще следя с голям интерес събитието.
А на тези които тази година не се включиха искам бързо да кажа, че догодина могат да наваксат Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 26 Мар 2013 11:21:24 » Отговори с цитат върни се горе

Прочетох за наградата и незабавно се ухапах там, където е подобаващо за такива случаи. Това е положението: никой не глези с екскурзии до Виена за трагични писания. Тъй и ще си мрем в България ние, драматичните автори. А сега сериозно: браво на Женя!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
lubara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 29, 2009
Мнения: 121
Място: Велико Търново и София

МнениеВъведено на: 26 Мар 2013 13:18:29 » Отговори с цитат върни се горе

Аз пък ще попитам Женя, няма ли за мен утешителна награда. Защото ми е дала петичка, та затова...Е, това си е шегичка...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 26 Мар 2013 14:58:51 » Любара - внимателно! Отговори с цитат върни се горе

Още не е приключило оценяването! Laughing
Колкото да наградата - просто и аз още не мога да си поема въздух от радост - за вас естествено, тези, които вече десета година ми се вързахте на акъла и си правите гаргара със себе си. Но Бог е добър и ни праща благодетели: Админа, Митко, а сега Женя. То така става. Обичам ви! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 26 Мар 2013 15:10:39 » Отговори с цитат върни се горе

Любара, виждаш ли, щом получаваш такива хубави оценки, значи си на прав път. Smile
На Ваня искам да кажа, че за мен е чест да съм по този начин обвързана с конкурса Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 26 Мар 2013 15:42:57 » Отговори с цитат върни се горе

anonimapokrifoff написа:
Прочетох за наградата и незабавно се ухапах там, където е подобаващо за такива случаи. Това е положението: никой не глези с екскурзии до Виена за трагични писания. Тъй и ще си мрем в България ние, драматичните автори. А сега сериозно: браво на Женя!


Апокрифов, за трагиците предлагам награда пътуване до Лондон. Печелиш я от раз. Само че е висяща, демек с неясни времеви и парични параметри, така че задръж пълненето на куфара.
Mr. Green

Женя, браво! Радвам се на хора като теб. Признавам си без бой, че всяка друга награда щях да даря на деца без родители или човек, който има по-голяма нужда, обаче за Виена щеше да има сериозна вътрешна битка с неясни резултати. Още не мога да напипам крилца на гърба си...
Smile

Апропо, това е единственият конкурс, в който съм участвала, и то със страст и удоволствие. Все не печеля, тююю. Тази година не се класирах и за номинациите. Да се брои за мрънкане! Обаче и не ангажирах нито една балдъза, признавам.
Mr. Green

Обаче не е истина какви спомени имам от Варна. Безценно. За останалото дано има останки в кредитната карта и някога пак да дофтасам лично Забавлявайте се и вместо мен. Живи да сте, че създавате живот...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
GalinaBlanka
Гост





МнениеВъведено на: 27 Мар 2013 18:19:07 » Отговори с цитат върни се горе

Уф, отдъхнах си... добре че не участвах - кво щях да я правя тая първа награда, ако ми се беше паднала... Laughing Кой щеше да се разкарва чак до Виената в това напрегнато работно ежедневие! Laughing
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com