Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 696
ХуЛитери: 2
Всичко: 698

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Полет чрез автохипноза
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
45%
 45%  [ 5 ]
4
27%
 27%  [ 3 ]
3
18%
 18%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
9%
 9%  [ 1 ]
Всичко гласували : 11


Автор Съобщение
competition
Модератор
Модератор


Записан(а): Apr 26, 2010
Мнения: 658

МнениеВъведено на: 07 Май 2012 19:15:57 » Полет чрез автохипноза Отговори с цитат върни се горе

Случи се през лятото. Лежах в леглото си и не мислeх за нищо. Чувствах тялото си леко като перце. Гласът на водача от аудио хипнозата ме вкарваше все по-навътре в съзнанието ми. Исках да видя какво ще се случи! Дали ще си спомня миналото или ще видя нещо, което да промени бъдещето... „Надолу, надолу, надолу...” – повтаряше гласът от хипнозата. Намирах се на стълба, спускаща се от дебрите на ума ми. Слизах по стъпалата й все по-бавно. С всяко ново стъпало ставаше по-трудно да остана съсредоточена. Мислите ми безжалостно удряха с юмруци по стените на мозъка ми. Искаха да ме отклонят от пътя „надолу, надолу, надолу...”
Тогава се случи! Попаднах в зелена гора, обсипана от ярка слънчева светлина. Усетих мириса на борови клонки. Лъчите на слънцето полазиха лицето ми... Това означаваше, че регресивната хипноза най-после подейства. Вече не усещах зверските напъни на мислите да нахлуят в съзнанието. Те просто бяха изчезнали, а аз бях в пълна хармония. След няколко секунди осъзнах, че се люлея на люлка. Намирах се поне на около сто метра над земята. Височината не ме притесняваше, макар че по принцип се страхувам от високо. Бях заобиколена от невероятно високи и масивни дървета. Сякаш люлката бе завързана за един от тези гиганти. Пред мен се разкриваше пропаст, след чийто край се виждаше огромно поле, а зад мен долу в ниското имаше площадка за игра. Опитах се да съсредоточа погледа си над нея. Видях хора, които отвисоко наподобяваха мравки. Долавях размитите тонове на гласовете им. Люлката леко се полюшваше ту над тях, ту над пропастта... а аз бях все тъй лека и щастлива. Монотонното движение на люлката ме успокояваше напълно. Макар и да бях в състояние на хипноза, аз съвсем ясно усещах вятъра, породен от скоростта на люлката. В гърлото ми се бе настанил приятен гъдел като онзи, когато правиш нещо опасно, но въпреки това ти харесва. Чувах шума от листата на дърветата, усещах студенината на синджирите в ръцете си, а няколко птички закачливо чуруликаха около мен. Сякаш се бях сляла с природата на стотици метри във въздуха...Близо няколко минути бях в това състояние. Чувствах се като най-безгрижния човек на Земята. Не бях обременена от болките на физическото ми съществуване... просто се реех там горе на онази люлка сред птиците и дърветата. С цялата си същност не исках този момент да свърши. Бях готова да оставя всичко от живота и съществуването си до момента, само за да остана там. Но тогава нещо се случи! След тези минути на блаженство люлката сякаш се откъсна. Политнах към земята. Тогава приятният гъдел, който бях усещала до този момент, прерасна в страх. Виждах всичко наоколо размазано заради скоростта, с която падах. Усещах как все повече се приближавам до земята и секунда преди да падна... полетях! Беше невероятно. Почувствах се, като птица – лека и щастлива. Прелетях над цялата гора. Ръцете ми бяха широко разперени. С възглавничките на пръстите си усещах свежестта на въздуха... Тогава пред себе си видях ярките лъчи на слънцето. Заслепиха ме, подскочих в леглото си и се събудих.
В този момент чух как регресивната хипноза свършва. Звукът в слушалките ми замря. Аз обаче още усещах онзи страх в гърлото. Отне ми доста време, преди да се съвзема. Отворих очите си и съзнанието ми изцяло приключи своя полет. Дълго време страдах от носталгия по онова блажено чувство... Много пъти опитвах да се върна на онова място посредством хипнозата. Но всичко беше напразно. Мистерия остана символиката на люлката, площадката, райското кътче и скъсването... но седмици по-късно имах отговор за тях. Бях сигурна, че люлката представляваше парапланерът, с който се спуснах по-късно над града. Полетът ми достави същите удоволствие и страх, както изпитаното чрез хипнозата. А площадката за игра... тя беше поляната, от която приятелите и семейството ми наблюдаваха сбъдването на моята мечта!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 08 Май 2012 11:19:55 » Отговори с цитат върни се горе

Браво! Добре предадено състояние и вълнение. Хареса ми! Обикновено с хипноза хората се връщат в минал живот и събития, а тук има нещо като предсказание. Успех и към наградата!
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 21 Юни 2012 18:13:00 » Отговори с цитат върни се горе

Старт напред, разказче! Very Happy 5!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com