Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 864
ХуЛитери: 1
Всичко: 865

Онлайн сега:
:: AGRESIVE

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Селянинът Марко се почеса ….!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
30%
 30%  [ 3 ]
4
30%
 30%  [ 3 ]
3
10%
 10%  [ 1 ]
2
20%
 20%  [ 2 ]
1
10%
 10%  [ 1 ]
Всичко гласували : 10


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 14 Мар 2012 16:15:11 » Селянинът Марко се почеса ….! Отговори с цитат върни се горе

Винаги съм си мечтала за малка спретната къщурка на село! И пред нея градинка с цветя и техният аромат да се разнася из селото.Следвам мечтите си и те се сбъдват една след друга. Със съпруга ми си купихме къщурка в едно балканско селце! Той, почти не идваше на село и аз правех, каквото си искам! Само да знаете, каква красота е на село през пролетта! Птичите песни и натежалите от цвят дръвчета през денят ме карат да летя от щастие, а нощем от тишината и ароматът на люляк -спа, като къпана.
Селяните, като образи са ми много интересни.Един ден помолих съседа, който се казваше Марко да отреже едно дебело дърво у нас! Казах му, че не е спешно.Той веднага тръгна, но жена му го дръпна за панталона и го съдра, та чак до най-горната част на бедрото. Започнах да се смея от сърце!Марко ме огледа, като си облиза устните и се почеса на разстояние една педя, под пъпа, а съпруга му - изсъска, като змия:
- Ко се смееш ма, ко се смееш – не си ли виждала мъжки баджак!
Едва сдържах смеха си и се прибрах в къщурката си.Това беше първият ми контакт със съседите и аз разбрах, че съседката ми Бона е голяма ревнивка. А съседът ми е истински Дон Жуан! Както и да е!
Бях бездетна и със съпруга ми обиколихме много доктори и билкари, но все не можех да забременея! Веднъж една възрастна жена, на която и се оплаках ми каза:
- Булче, ами, толкова е просто! Защо не смениш Бика!
И оттогава, тази мисъл се загнезди в съзнанието ми. Една вечер около двадесет часът, когато селото опустява - на вратата на къщата ми леко се почука.Тъкмо се бях навечеряла.Отключих вратата и гледам насреща ми Марко съседът – само по снежно бели слипове. Лъхна ме мъжки парфюм. Погледнах го учудено и преди да го попитам нещо – той ми посочи достойнството си и ми каза с умиление!
- Соничка, кажи ми, какво да го правя моят малкият! Много е палав и не ме слуша. Откакто те видях – той мира не ми дава. Аз съм лудо влюбен в тебе.Съпругата ми Бона я няма –ще бъде в града и ще гледа внучката. Та искам да те помоля само веднъж искам да го направим и за малко, за да миряса .
Преди да му отговоря, дали да му дам или да не му дам – той ме сграбчи с две ръце, като ме повдигна. После се завъртя и започна лудо да ме целува по шията, по лицето и по устните ми.Аз се премятах, като обезумяла от изпепеляваща любов. Исках само едно от него – да ми направи бебе. Любехме се цяла седмица. Но Бона се върна и ние решихме , когато вечер тя заспи – той да идва у нас да правим бебето.
Един пролетен ден, когато тихият южен ветрец подухваше и аз цялата бях посипана с белите цветчета на цъфналата слива - съобщих през оградата хубавата новина на Марко,че ще става отново баща.Той се почеса по врата, а после сложи ръка на челото си, защото слънцето блестеше точно в очите му и ме попита :
- Соня, каква е гаранцията, че детето е от мен? Може някой друг да е майсторът!
- Нали и двамата искахме, това бебе! – учудих се аз.
Върнах се в града.Съпруга ми, беше много щастлив , че най-после ще си имаме дете. Родих близнаци – две момченца. Те сякаш бяха одрали кожата на Марко.
Един ден научих от козарката, че Марко бил в болницата с тежка кома .Някакъв трактор го е прегазил и, че само сволови клетки са можели да го спасят.Отидох до болницата и казах на лекарите ,че има стволови клетки от синовете на Марко, като ги помолих да запазят всичко, това в тайна и те ми обещаха.
Бона, беше научила от санитарката, за изневярата на Марко и направо побесняла!
Изписаха Марко от болницата! Той ми благодари, че съм му спасила живота и замълча, защото Бона се беше върнала от полето и още с влизането си пак го започна:
- А ,бе ти ще ми кажеш ли най-накрая, коя е курвата, с която си се, таковал.!Всички от селото само за тебе говорят и ме питат коя е? Я чакай, чакай! Очите на близнаците сини ли са – сини са! И твоите са сини! Имат ли трапчинка на брадичките си – имат и ти имаш. А, бе ти със съседката Соня ли си се чукал бе курварино!
Чух, как Бона се разрева от раздираща ревност и реших да я успокоя!
- Бонке, току що чух , да казваш, че моите близнаци са от съпруга ти Марко. Ако е , така, то аз искам близнаците на Марко- да наследят част от бащините си имоти. Вие имате двеста декара ниви, нали, така! Имате и три апартамента в града.
Бона се развика, като обезумяла и започна да ме замерва с камъни през оградата с думите: “ - Курво, с курво, как не те срам! Наследство ще иска курвата му и с курва! “
След, това настъпи истински мир и, нито веднъж не я чух да попита Марко с коя жена и беше изневерил.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 14 Мар 2012 16:26:32 » Отговори с цитат върни се горе

Допадна ми идеята. Много смело. Успех !
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 14 Мар 2012 17:52:45 » Отговори с цитат върни се горе

Извинявам се на автора, но разказът не ме разсмя, даже ми стана гадно. Двеста декара в планински район...съмнително. Много слаба пунктуационна култура. Съжалявам, но дори и художествената измислица трябва да наподобява реалността. Все пак, поздрави за труда.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 14 Мар 2012 19:24:00 » Отговори с цитат върни се горе

А можеше да бъде смешно.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tanitani
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 07, 2010
Мнения: 13

МнениеВъведено на: 16 Мар 2012 21:31:00 » Отговори с цитат върни се горе

Интересна развръзка на тази селска идилия.Очаквам с нетърпение и други ваши разкази .
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
debora59
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 23, 2012
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 23 Мар 2012 20:02:35 » Отговори с цитат върни се горе

Много хубаво се подредила ревнивката! Браво и успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com