Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Anyth1978
Днес: 1
Вчера: 1
Общо: 14145

Онлайн са:
Анонимни: 542
ХуЛитери: 8
Всичко: 550

Онлайн сега:
:: LioCasablanca
:: pastirka
:: pinkmousy
:: Elling
:: Albatros
:: Marisiema
:: LeoBedrosian
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Колкото, толкова
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
40%
 40%  [ 4 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
30%
 30%  [ 3 ]
2
10%
 10%  [ 1 ]
1
20%
 20%  [ 2 ]
Всичко гласували : 10


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 19 Мар 2012 00:42:12 » Колкото, толкова Отговори с цитат върни се горе

Дъщеря ни беше станала на тридесет години и вкъщи не я оставяхме на мира.Тя си беше хубавелка, като мене и кандидати под път и над път. Един ден сподели с нас, че са се харесали със съседчето – Миро и баща й вика:
- Ти да не си луда! Той ходи с дълга коса..Хулиган е! Може да е гей!
И дъщерята се отдръпна от него.После след една седмица ни се хвали, че си хванала гадже.Над нас живеело момчето и било с бръсната глава, а мъжът ми пак се обади:
- Кой бе! Дидо ли! Остави го тоя. Майка му е голяма курва. Ако се е метнал на майка си – ще ти създава големи проблеми.
И милата ни дъщеричка го разкара. Мина се не мина един месец и тя ни каза:
- Намерих си ново гадже! Живее на последният етаж! Не е с дълга коса и майка му не е курва.
И, таман да похваля момчето– мъжът ми ме изпревари:
- Ти, акъл имаш ли! Калоян ли е! Баща му е най-големият мошеник във входа. Дал съм му пари на заем и не ми ги връща. На всичкото отгоре ми се сърди, че си ги искам. Ако се ожените, пък ще си видя парите през крив макарон! А, бе дъще слушай баща си и няма да сбъркаш!
Горката ни щерка! Направо я съжалих милата! Викам и:
- Дъще, стига си ги избирала от входа. Баща ти , нали е домоуправител и ги познава всичките. Да не са се свършили ергените в града. Ами намери си друг.
Минаха няколко месеца и милата ни дъщеричка сияеща от радост ни вика:
- Мили татенце и маминко – ще се женя за Ивайло!
Още преди да си отворя устата моят пак ме изпревари:
- Къде живее тоя Ивайло? Мога ли да знам!
- Може бе татенце, как да не може! Живее в квартала – близо до супермаркета!
- Не може дъще! Ако е тоя, за който се сещам и дума да не става! Родителите му се разведени! На него му е заложено наследствено и той да се разведе!
Милата ни дъщеричка, през плач ме упреква.
- Мамооо, а ти защо мълчеш. Поне, веднъж ме подкрепи! Каква майка си ми ти. Който и да си харесам – баща ми все не го харесва. Господи – не знам, какво да правя!
Казах й да си търси жених , който да живее по надалече и , който баща и да не го познава.От мен има твърдо – ДА. Мина цяла година и тя често ходеше при свекървата на гости в село. Гледам я сияеше от радост и сякаш не ходеше по земята, а направо летеше. Сигурно милото ми момиченце , пак се е влюбило. И един ден, както си хапвахме вкусни свински пържолки с червено винце на обяд - тя ни каза:
- Утре, ще ви запозная с бъдещият си съпруг. Поканих го на гости.Този път изпреварих мъжа си и се съгласих с нея. Но той , пак се намеси.
- Само ми, кажи , как се казва момчето! Аз сигурно го познавам!
- Тате не го познаваш! Сигурна съм. Той е студент.От селото на баба е и живее най-накрая! По-малък е от мене, но няма значение. Много е готин и аз съм влюбена до полуда в него. И сега няма да те слушам изобщо и ще се оженя за него.
- А, бе, това да не е Иван бе! - каза съпруга ми и се задави от пържолата.
Викам си - “- Дано да пукне сега, ако пак не се съгласи!” Но той продължи:
- Сигурно е тоя , за който се сещам.Ако ме слушаш не е никак хубаво жената да е по-голяма от мъжа си. Ами неговите родители, дали са съгласни да се ожените!
- А, бе Татеее -баща му, баба му и дядо му -са съгласни, но майка му нещо се дърпа!
- Обичате се, дъще, но тя утре ще ти стане свекърва и ще ти вършее тръни на главата!
Изведнъж получих просветление и плеснах с двете си ръце:
- А, бе мъжо - ти колко пъти си ми изневерявал бе?.На всичките тия курветини, освен, че си ги чукал си им правил и баните! Аз имах само едни грях и си мислех, като стана на деветдесет и девет години, тогава да си го призная, ама сега се налага да действам бързата процедура. Дъщеря ми – не е твоя дъщеря!
- А, бе жено - изневерявал съм тииии………., колкото, толкова! Ама ти си една п-тка заспала, дето никъде я няма, ако беше си признала греха, че е по-малък от моя, още отначало – сега щяхме щастливо да си дундукаме внучето.Аз мислех изобщо де не ти казвам, за да не те притеснявам, а ти искаше на сто години да ме умориш ли!
И дъщеря ми въздъхна с облекчение!

Мисловна дума: п.тка – да се чете “патка”
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 19 Мар 2012 11:58:58 » Отговори с цитат върни се горе

Ха-ха-ха! Голям кръшкач излезе тоя баща! Аз пък си мислех, че милее за дъщерята, пък то...Успех!
debora59
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 23, 2012
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 23 Мар 2012 20:14:47 » Отговори с цитат върни се горе

Много интересна развръзка! Бащите винаги намират причина
да не дадат дъщерите си, искат да са до тях, много са ревниви,
но да се окаже че не е негова е супер!
Браво! Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com