Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 464
ХуЛитери: 4
Всичко: 468

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: AlexanderKoz
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - 100 начина да издразним зайчетата
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 20 Ное 2011 01:25:36 » 100 начина да издразним зайчетата Отговори с цитат върни се горе

Значи идеята за тази тема ми дойде съвсем скоро и не само, че нямам нищо против да се затвори от модераторите, но дори разчитам на това.
(Това беше само heads up)

Значи може би малко се изхвърлих в заглавието, но действително мисля да просФетля незаешката общественост в този сайт как да се справя именно със зайчетата. Възнамерявам да изнамеря похватите, които съм използвал и са имали най-голям ефект в дразненето и както биха се изразили самите зайчета "затапването" на въпросните зайчета.

Засега ще спра дотук, поради липса на време и неподготвеност (а и понеже така ще има повишено очакване от страна на зайчетата).

Прочее, бъдете здрави и зайствувателствувайте. Wink

ПП. Който не знае какво разбирам под зайче... скоро ще разбере. Razz
Който знае... да се чувства поздравен с тази тема Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 20 Ное 2011 10:17:15 » зайчетата Отговори с цитат върни се горе

Така. Преди всичко искам да попитам модераторите колко мнения мога да имам едно след друго преди да затворят темата поради едностранчивост (или нещо друго). Питам, понеже се отказах от даването на примери с истински теми във форума (тъй като това ще превърне тази тема просто в кошмар... което няма да крия, беше сред идеите ми, но се отказах).
[Ще бъде по-малко нагледно и образователно, но пък ще спестя много нерви - и от моя, и от ваша страна.]
Питам понеже искам да знам как да си разпределя съветите и всичко, което имам да казвам. Това може да го изтриете (или не, както искате).

И почваме.

Зайчетата са една много голяма група от хора, които са си направили дупки именно в сайтове за литература и други работи.
[Не си правете грешни изводи - във всеки от нас се крие по едно зайче, включително и в мен. Просто гледам да го пускам навън по-рядко, когато мога. Всичко зависи от нивото на нападки върху теб]
Подвизават се също така по форуми и навсякъде където могат да се скрият зад никове, без да стоят (гордо) зад името си. Често имат повече от нормалното за всеки психически здрав човек никове и дори си говорят един с друг (никовете де).
Има доста видове зайчета, за които ще говорим по-нататък. Не си правете грешни изводи, не е задължително зайчетата да са тъпи и ограничени, има и образовани зайчета, зайчета-вишисти, с които всъщност е по-лесно да се справяте, понеже се усещат в крайна сметка, но пък е по-трудно да се спори с тях, понеже когато имаш поне малко мозък, можеш и да дадеш някакви аргументи.
В тази тема ще се опитам да ви дам своето ноу-хау за справяне с такива бозайници, но имайте предвид, че магьосникът никога не издава триковете си, тъй че повечето ви въпроси (ако изобщо някой от целевата група погледне тази тема) ще приемам на лична. На лична ще приемам и други неща Very Happy
За тези от вас, на които не им се рови по архивите във форума и изобщо не разбират думата "зайче", ще поясня. Зайчета наричам хората във този сайт (пък и не само тук), които са със садистична нагласа. Те обикновено не четат темите докрай, а изваждат извън контекста изречения или думи, тъй като нямат аргументи и винаги пренасят нещата на лична основа. Освен това не забравяйте, че много внимават някой да не ги "обиди" и четат всички постове, които се отнасят за тях (което може да е само във ваш плюс). Другото е характерно за тях е, че повечето са графоманчета и комплексарчета. Но не всички. Има си много спокойни и тихи хора, които, ако знаеш как да обработиш, винаги показват заешката си страна. Пишат единички, заяждат се... мисля, че схванахте картинката и няма нужда да ви чертая карта.

Мисля, че това стига засега. Очаквам отговора на модераторите, които искам да поздравя за голямото търпение, което винаги са показвали спрямо мен и другите мои подобни (и неподобни). Но все пак моето извинение е младостта, на някои е диагнозата, но пък някои хора просто нямат извинение Very Happy

Прочее, бъдете здрави и зайствителствувайте.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Ное 2011 12:40:46 » За зайчетата разбрахме Отговори с цитат върни се горе

Със зайчетата е лесно, за тях разбрахме.
Но как да се справим със зайците? Защото ти зайчетата вече си ги задминал, държиш се като голям заек.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 20 Ное 2011 13:08:47 » Отговори с цитат върни се горе

Многообразието на флората и фауната не е повод за експерименти и словесни упражнения във форума. Laughing
Наблюденията върху поведението на видовете в ареала следва да си останат за лична употреба, преди да осъмнем с -найсе теми за всеки подвид.
Все още няма необходимост разделите в сайта (а и във форума) да бъдат преименувани на Бозайници, Птици, Влечуги, Насекоми и т.н. Smile
Броят на отворените теми е правопропорционален на наличния усет, не на писани правила, като младостта нито е порок, нито е извинение.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com