Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 557
ХуЛитери: 2
Всичко: 559

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Национален поет. Конкурс "Яворови дни"- гр.Поморие
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 21 Юли 2011 17:19:12 » Честито поети! Отговори с цитат върни се горе

Скъпи Мариана/макар да не те познавам/, Илко и Лили!
Много, много се радвам за това, че сте наградени, защото стиховете ви са много истински и много стойностни! Моите почитания и на журито, макар да не познавам лично никого, за високите критерии! Smile Smile Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 21 Юли 2011 18:14:31 » Re: Честито поети! Отговори с цитат върни се горе

zebaitel написа:
Скъпи Мариана/макар да не те познавам/, Илко и Лили!
Много, много се радвам за това, че сте наградени, защото стиховете ви са много истински и много стойностни! Моите почитания и на журито, макар да не познавам лично никого, за високите критерии! Smile Smile Smile



Smile Smile Живе, благодаря ти от сърце! Laughing
RockAround_theC_l_ock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 03, 2010
Мнения: 493
Място: Varna, Bulgaria

МнениеВъведено на: 22 Юли 2011 10:14:50 » Просто - размишление по темата *Конкурси* Отговори с цитат върни се горе

Съжалявам, че не мога да *извикам* коментарите по темата: *Наградени от Славейковите празници, Трявна, 2011*.
Явно е *затворена*, но ето линка към нея:

http://www.hulite.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5996&postdays=0&postorder=asc&start=105

Та как не се намери ЕДИН - да се противопостави на решенията на журито,
за наградените от конкурса *Яворовите дни, Поморие, 2011*???

Останалото е мълчание...
Тъжни са фактите от размислите за: *...различни конкурси - различни интереси...*

Бой..Боев

_________________
По добре влюбен, отколкото никакъв...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tomatroev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2009
Мнения: 168
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 22 Юли 2011 18:31:09 » По темата "Конкурси" Отговори с цитат върни се горе

С риск да се повторя: не се намери нито един недоволен, не защото сме въодушевени от конкурсите, най-малко аз, а защото познаваме творчеството на двамата наградени от Хулите / Не разпознавам Мариана като хулитер. /
Никой конкурс не може да направи един автор национален поет. Но Илко и Лили са поети, не защото са спечелили този конкурс, а защото са показвали и показват непрекъснато силата си в Хулите. В случая наградата е просто едно признание за труд и талант, които ПРЕДИ ТОВА вече са доказани в Хулите.
Знам, че в повечето случаи не е така и мнозина по-добре от мен знаят как се раздават награди, но това е нещо друго, за което въобще не ми се говори.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 22 Юли 2011 19:31:16 » Re: По темата "Конкурси" Отговори с цитат върни се горе

tomatroev написа:
С риск да се повторя: не се намери нито един недоволен, не защото сме въодушевени от конкурсите, най-малко аз, а защото познаваме творчеството на двамата наградени от Хулите / Не разпознавам Мариана като хулитер. /
Никой конкурс не може да направи един автор национален поет. Но Илко и Лили са поети, не защото са спечелили този конкурс, а защото са показвали и показват непрекъснато силата си в Хулите. В случая наградата е просто едно признание за труд и талант, които ПРЕДИ ТОВА вече са доказани в Хулите.
Знам, че в повечето случаи не е така и мнозина по-добре от мен знаят как се раздават награди, но това е нещо друго, за което въобще не ми се говори.


признание за труд

Така го приемам най-вече. А кой е или ще стане национален поет, кого ще четат когато ни няма и т.п. са сложни, дълги и мисля, ненужни, разговори, които общо взето няма да доведат до истината. Някога ще гледаме отгоре и тогава ще разберем.
Благодаря, Тома!

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 23 Юли 2011 13:15:41 » Re: По темата "Конкурси" Отговори с цитат върни се горе

tomatroev написа:
С риск да се повторя: не се намери нито един недоволен, не защото сме въодушевени от конкурсите, най-малко аз, а защото познаваме творчеството на двамата наградени от Хулите / Не разпознавам Мариана като хулитер. /
Никой конкурс не може да направи един автор национален поет. Но Илко и Лили са поети, не защото са спечелили този конкурс, а защото са показвали и показват непрекъснато силата си в Хулите. В случая наградата е просто едно признание за труд и талант, които ПРЕДИ ТОВА вече са доказани в Хулите.
Знам, че в повечето случаи не е така и мнозина по-добре от мен знаят как се раздават награди, но това е нещо друго, за което въобще не ми се говори.


Smile Smile Тома, благодаря ти за истинното съпричастие! Laughing
ASTERI
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 14, 2008
Мнения: 239

МнениеВъведено на: 23 Юли 2011 13:18:51 » Отговори с цитат върни се горе

Илко, Лили, много се радвам със вас, приятели!
Поздрави и от мен!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
RockAround_theC_l_ock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 03, 2010
Мнения: 493
Място: Varna, Bulgaria

МнениеВъведено на: 23 Юли 2011 13:36:56 » незнам дали трябва, но все пак... Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Та как не се намери ЕДИН - да се противопостави на решенията на журито,
за наградените от конкурса *Яворовите дни, Поморие, 2011*???

Останалото е мълчание...
Тъжни са фактите от размислите за: *...различни конкурси - различни интереси...*

Бой..Боев


Незнам дали е прекалена мнителност, но сам се плаша - да не ме разбере някой погрешно...
Искаше ми се да покажа каква огромна разлика има в реакцията на четящи и пишещи, за качествата на наградените стихове в двата конкурса.
Стойностната и хубавата поезия, все пак - възтържествува! И реакцията/коментарите недвусмислено го показват.
Моето мнение вече изказах - аз съм и радостен, и щастлив!!!

Исках всеки, който е видял/проследил коментарите за двата конкурса - сам да си направи изводите.
Но го направих прекалено лаконично. Дано не съм бил разтълкуван противоречиво...

Бой..Боев
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 23 Юли 2011 13:53:12 » Отговори с цитат върни се горе

ASTERI написа:
Илко, Лили, много се радвам със вас, приятели!
Поздрави и от мен!



Smile Smile Дани, благодаря ти от сърце! Laughing
mariniki
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 29, 2007
Мнения: 137

МнениеВъведено на: 24 Юли 2011 21:12:47 » Отговори с цитат върни се горе

Честита награда, Илко и Лили!
много се радвам за вас и най-сърдечно
ви поздравявам..
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 24 Юли 2011 21:25:58 » Отговори с цитат върни се горе

mariniki написа:
Честита награда, Илко и Лили!
много се радвам за вас и най-сърдечно
ви поздравявам..



Smile Smile Благодаря ти, Маги! Laughing
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 24 Юли 2011 21:26:08 » Отговори с цитат върни се горе

mariniki написа:
Честита награда, Илко и Лили!
много се радвам за вас и най-сърдечно
ви поздравявам..


Мариники, благодаря! Да ти се връща! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
mariq-desislava
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 11, 2008
Мнения: 556

МнениеВъведено на: 24 Юли 2011 22:36:14 » Отговори с цитат върни се горе

Заслужени овации за Илко и Лили! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 24 Юли 2011 22:38:10 » Отговори с цитат върни се горе

mariq-desislava написа:
Заслужени овации за Илко и Лили! Very Happy




Smile Smile Заслужено благодаря от сърце за Деси! Laughing
nellnokia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 03, 2010
Мнения: 125

МнениеВъведено на: 25 Юли 2011 16:02:15 » Честито на наградените! Отговори с цитат върни се горе

Честито на наградените! SmileSmile Very Happy Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com