Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 719
ХуЛитери: 4
Всичко: 723

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: pc_indi
:: pavlinag
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Литературен кръг "Хулска мисъл"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 15:15:53 » Отговори с цитат върни се горе

dumite написа:
Изкуството е преди всичко е светоусещане (хайде да видим колко умници ще се хванат за думата и ще я обяснат "научно") И да нормално е в този аспект да има съмишленици, а те винаги образуват общност. Та точно затова споделям идеята за Кръг. Бих желала да получавам критика (а критиката се дели на конструктивна и неконструктивна, та държа на първата) от такъв кръг. И не бих искала да си губя времето с хора, (които очевидно имат повече време за губене) и се опитват да ме учат как да пиша заглавия и дали трябва да вярвам в бог.


dumite, какво правим ако съветите за заглавието са смислени?
Е ли е това конструктивна критика според теб, щото попада в кръга теми за които не искаш да си губиш времето?

Много избирателни претенции по отношение на критиката имате, мили творци...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
viatarna
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 11, 2007
Мнения: 285
Място: гр.София / skype: vesi_dimitrova

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 15:55:45 » Отговори с цитат върни се горе

"Когато Вернер Хайзенберг запитал своя професор и приятел Нилс Бор как изобщо можем да разберем характера на атома, щом дори нямаме език за това, Бор отговорил: "Преди всичко трябва да научим какво в действителност означава думата разбирам."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 16:45:39 » Отговори с цитат върни се горе

beche, ако случайно допускаш, че за мен не си от изродите, които тук в сайта опорочават темите, лъжеш се, мили.


малко закъсня появата ти тук, но я очаквах Smile
(искам да кажа с този никнейм) Smile


схемата е позната Smile

ако създателите на сайта, които по прекрасен и недвусмислен начин знаят кой точно е бече, красавица и т.н.... толерират подобно поведение,
това си е техен проблем в собствената им къщичка, в която аз съм само гост.

И, ако съм нежелан гост, нека ми го кажат.

Открито и ясно заявявам, че се противопоставям на скапаняшките и войнстващи лобита тук. Дали го приемам това като лично, никнейм бече, си е мой проблем. Само дето никога няма да разбереш, че не ми е никакакъв личен проблем.


Ако жалките ти очаквания са свързани с това, че ще напусна сайта, бих искал да ги задоволя. Ама, нека ми го кажат създателите на този сайт, може пък да се окаже, че ти си един от тях, нали? Smile
Шегичка, бече. Smile

По "повдигнатия" от теб въпрос, бих плахо попитал, как едана вагина приема проникването на един (не искам да те обидя) член?

Като нещо лично или като нещо неизбежно?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 17:10:11 » Отговори с цитат върни се горе

Така.
Подозирам, че за всички ни е безкрайно приятно да следим със затаен дъх какво се случва с "идеята". Така съвсем между другото бяхме осведомени за догадките около нечия полова принадлежност, намеренията за развяване на нечии лични бележки, тъй както и за световната конспирация, която администрацията умело върти през няколко ника (!).
Аз специално се чувствам поласкана, като част от администрацията, че се ползвам с широко прокламираното в темата "доверие" и благодаря за което.

Извинявам се също така, че смотаната администрация, вместо да се събере на секундата и да обсъди вопиющия въпрос и най-накрая да вземе отношение по темата, се е отдала на:
планирана семейна почивка
сериозни здравословни проблеми
служебни ангажименти и прочие лигавщини

Всъщност нищо ново дотук.
И уж не съм изненадана, уж простотиите все по-трудно ме изненадват,
а ми е толкова отвратително, та не ми се влиза в сайта!

Благодаря!

П.П.
Оставям темата отключена, за да не ви развалям традиционното забавление.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 17:38:42 » Отговори с цитат върни се горе

viatarna написа:
"Когато Вернер Хайзенберг запитал своя професор и приятел Нилс Бор как изобщо можем да разберем характера на атома, щом дори нямаме език за това, Бор отговорил: "Преди всичко трябва да научим какво в действителност означава думата разбирам."




Някой иска да покаже тук, че нищо не означава думичката "разбиране"... И това съвсем не си ти, Веси.

Този някой (някои) си имат собствените мотиви...
За моя радост, Веси, идеята ми бе споделена от хора, които уважавам като автори.


Ако съм бил неясен, бих бил склонен да продължа да обяснявам...
Само че "дежурните опорочители" нямат нужда от каквито и да било обяснения.

Те имат нужда от това, да си чуят собственото гласче в ефир. Smile


Хората, които подкрепиха идеята тук в тази тема, са ми достатъчно ценни, за да се правя на "заспала путка" и на фона на дежурните щатни опоненти, и да не ги видя и да не им благодаря.

Благодаря на всички, които са ме разбрали!
Идеята ми никак не беше неразбираема.

И ти, Веси, вярвам, че си я разбрала.
А всеки, който иска да каже, че опитът ми е с цел събиране на някаква популярност или дивиденти Smile, да го духа!

Този, който има ма нужда да се присъедини, е добре дошъл в пространството на тези, които си вярват един на друг.
независимо от това дали аз ще съм тук или не.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 19:32:09 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
Така.
Подозирам, че за всички ни е безкрайно приятно да следим със затаен дъх какво се случва с "идеята". Така съвсем между другото бяхме осведомени за догадките около нечия полова принадлежност, намеренията за развяване на нечии лични бележки, тъй както и за световната конспирация, която администрацията умело върти през няколко ника (!).
Аз специално се чувствам поласкана, като част от администрацията, че се ползвам с широко прокламираното в темата "доверие" и благодаря за което.

Извинявам се също така, че смотаната администрация, вместо да се събере на секундата и да обсъди вопиющия въпрос и най-накрая да вземе отношение по темата, се е отдала на:
планирана семейна почивка
сериозни здравословни проблеми
служебни ангажименти и прочие лигавщини

Всъщност нищо ново дотук.
И уж не съм изненадана, уж простотиите все по-трудно ме изненадват,
а ми е толкова отвратително, та не ми се влиза в сайта!

Благодаря!

П.П.
Оставям темата отключена, за да не ви развалям традиционното забавление.




Маргарита, що не вземеш да заключиш "традиционното ми забавление"?

И... ех, моме Калино Smile

Целият оремак ще ти е благодарен Smile

Мила моме,
да имах светената вода на обективната ти ненапитост и безпристрастие...

Щях да се удавя в нея... Smile

Ако аз съм причината да не ти се влиза в сайта, тури ми един доживотен бан, да му се не види, че да има мир и спокойствие.

Поне в твоя сайт.

Гнидите трябва да се унищожават, за да могат да цъфтят косите върху главите на послушните. Smile Особено тогава, когато някой непослушен е взел да ти казва какво да прваиш в собствената си къщичка, която си построила с любов. Нали?

Работата е там, че не исках да променям нищо в твоята къщичка.
В къщичката, която си отворила за гости. Исках само групичка от твоите гости, макар и непознати, да се чувстват добре в къщичката ти.
Макар и непознати, да си вярват.

Появиха се дежурните "непознати". И казаха: "Кой си ти, бе?"
На теб ли, мила, са ти непознати "непознатите"?
Маргарита, на теб ли са ти непознати???

Как преди да се появя аз ти се влизаше в сайта? Или "красавиците" се появиха след мен? Smile



Ти от името на администрацията ли ми говориш или от свое собствено?
Ако е от името на администрацията на сайта, моля администрацията да заличи акаунта ми тук, заедно с всички мои публикации и коментари.


На теб ли, Маргарита, не ти е ясно, че тук в сайта пребивават същества, които умишлено опорочават темите във форума?
За да може администраторът спокойно да заключи темата, дори да обяви "не ми се влиза в сайта"?...

Ако съм от тези същества, по твоя преценка (ти си домакинята на къщата) или не си (?)..., кажи ми че мястото ми не е тук.


Ама ми го кажи директно и откровено, а не че си се наслушала на идеи в кавички, от които ти е писнало.
Или поне това го кажи и на онези, които споделят идеята ми в кавички.

И които са разбрали каква беше тя...

Ако си се излъгала и напразно си употребила затаения си дъх за напразно следене, съчувствам ти.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
regina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 15, 2006
Мнения: 281

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 20:02:08 » Отговори с цитат върни се горе

котев, моля те не троши нерви! - светът си е такъв и се променя много бавно...
няма да сме живи докато помръдне нанякъде...
моля те, успокой се и прави онова, към което приканваш - току виж още някой се присъединил?!
знае ли човек?
Very Happy Very Happy
и както сега си афектиран - я, изплющи един стих, ама така, че да отекне!
------------------------

П.П.
ИЗПОЛЗВАМ СЛУЧАЯ ДА БЛАГОДАРЯ НА ТРОЕВ ЗА АНАЛИЗА НА ЗЕЛЕНИЯТ ДРАКОН.
НЕ ОЧАКАВАХ И МНОГО СЪМ ПОЛАСКАНА...
НЯКАК ДОБИ СМИСЪЛ ОНОВА, КОЕТО ПРАВЯ И ДАЙ, БОЖЕ, ТАКИВА ЕСЕИСТИЧНИ МАТЕРИАЛИ ДА СЕ МНОЖАТ В САЙТА - ТОВА ДАВА САМОЧУВСТВИЕ НА ВСЕКИ ОТ НАС!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
viatarna
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 11, 2007
Мнения: 285
Място: гр.София / skype: vesi_dimitrova

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 20:08:53 » Отговори с цитат върни се горе

papacot написа:
А всеки, който иска да каже, че опитът ми е с цел събиране на някаква популярност или дивиденти Smile, да го духа!


Всъщност, Пламене, исках да кажа, че идеята ти всеки я разбра съобразно аршина си. Обаче езика, който ти употребяваш в публичното пространство, най-малкото не ти прави чест.

_________________
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен. " Алберт Айнщайн
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 21:26:17 » Отговори с цитат върни се горе

viatarna написа:
papacot написа:
А всеки, който иска да каже, че опитът ми е с цел събиране на някаква популярност или дивиденти Smile, да го духа!

Обаче езика, който ти употребяваш в публичното пространство, най-малкото не ти прави чест.

Това е нищо. На лични бележки ако видиш какъв език използва... пък и ме заплашва, че щял да ги копира тук. Laughing Laughing
Добронамереност, доверие... но всеки, който не е на неговото мнение, е изрод.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 22:01:38 » Отговори с цитат върни се горе

viatarna написа:
papacot написа:
А всеки, който иска да каже, че опитът ми е с цел събиране на някаква популярност или дивиденти Smile, да го духа!


Всъщност, Пламене, исках да кажа, че идеята ти всеки я разбра съобразно аршина си. Обаче езика, който ти употребяваш в публичното пространство, най-малкото не ти прави чест.


В публичното пространство, Веси, говоря от собственото си име. И когато коментирам анонимни акаунти или не толкова анонимни акаунти, ами "анонимни" акаунти на не толкова анонимни "личности", или не коментирам въпросните анонимни личности, ами анонимните им мнения, имам точно същите притеснения за собствената си чест, каквито би трябвало да имат и анонимниците. Не по-малко, но и не повече. А, всъщност, притесненията ми би трябвало да са доста по-нищожни, когато коментирам анонимни мнения...
Дори и по някакъв паранормален начин да зная кой точно стои зад (на пръв поглед) анонимните си думи. Smile И по кави причини. Smile

Остави моята наивна идея и ми кажи и на теб ли не ти е ясно (понеже имаш администраторски достъп) кои са тези, които опорочават темите във форума? И... а много е възможно да нямаш пълен достъп...
Както и да е.
Поне би трябвало да имаш усещане за това, което се случва.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 22:25:23 » Отговори с цитат върни се горе

krasavitsa написа:
viatarna написа:
papacot написа:
А всеки, който иска да каже, че опитът ми е с цел събиране на някаква популярност или дивиденти Smile, да го духа!

Обаче езика, който ти употребяваш в публичното пространство, най-малкото не ти прави чест.

Това е нищо. На лични бележки ако видиш какъв език използва... пък и ме заплашва, че щял да ги копира тук. Laughing Laughing
Добронамереност, доверие... но всеки, който не е на неговото мнение, е изрод.


Това е копие от личната ми бележка с гнусния ми език до теб...

................
................
................

бележката е изтрита от Alf
a_c
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 23:05:01 » Отговори с цитат върни се горе

И с анонимността не си наясно, papacot, тя винаги е относителна. Където трябва, много добре се знае за мен каквото трябва.
Хулите е мястото, където пиша и изказвам мнения - най-вече по литературни въпроси. Не съм единственият човек, който не си е написал името. За разлика от някои не клюкарствам, не обиждам никого и не се натискам за запознанства.
Гражданско име и снимка, с каквито ти се подвизаваш гордо насам-натам, не са изискване, за да се пише не само в този сайт, а и в много други. Явно ти е бедна фантазията за да си представиш, че може да има хора, които не горят от желание да станат известни чрез интернет - нито пък да се познават с теб, колкото и да ти се иска.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 11 Сеп 2010 23:23:26 » Отговори с цитат върни се горе

papacot написа:
Това е копие от личната ми бележка с гнусния ми език до теб...


Ако това е повод да се гордееш - прави го някъде другаде.
Дано стигнеш в речника до значението на думите "мярка" и "усет" и ти просветне, че поведението ти е обидно И за всички останали, които са прочели тая простотия!
Коментарите ти, личните бележки и възможността за изцепки във форума са спрени.

Други мераклии има ли?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
na_de
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 30, 2010
Мнения: 34

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2010 00:04:15 » Eй, здравейте! Отговори с цитат върни се горе

Ама какво става тук, учудвате ме....
Това ли ви е тона? Това литературен сайт ли е или пазар????
Я, моля, осъзнайте се, хора!!!!
Спрете и помислете....
Една хубава идея се превърна в селски панаир!/извинете ме/
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
wingstofly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 13, 2009
Мнения: 19
Място: Нангилима

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2010 00:06:18 » Отговори с цитат върни се горе

Отивам да си взема пуканки, трагикомедията си я бива...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com