Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 479
ХуЛитери: 5
Всичко: 484

Онлайн сега:
:: hunterszone
:: haboob
:: LeoBedrosian
:: ivliter
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс "Думи в цветове"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 15 Сеп 2004 22:01:14 » Отговори с цитат върни се горе

Hammill написа:
Casper написа:
Ако не е много късно вече, ... може ли да дойда и аз ? Rolling Eyes


Ами че ако ти не си там, не виждам смисъл и аз да ходя.


Тя ще е там. А ти? Smile

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
VED
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2004 23:49:30 » Отговори с цитат върни се горе

Що не прочетете заглавната страница?
VED
Гост





МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 09:22:20 » Отговори с цитат върни се горе

За всеки, който пристигне в Пазарджик и не може да се ориентира за местоположението на галерия "Георги Машев" - тя се намира на гърба на хотел "Тракия", срещу частна болница "Хигия". Или може да звънне на мен - 0899822817. Моля да не злоупотребявате с тези цифри под формата на еротични предложения, лишени от сериозни намерения Laughing
Hammill
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 21, 2004
Мнения: 189
Място: Close To The Edge

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 10:41:42 » Отговори с цитат върни се горе

BlackCat написа:
Hammill написа:
Casper написа:
Ако не е много късно вече, ... може ли да дойда и аз ? Rolling Eyes


Ами че ако ти не си там, не виждам смисъл и аз да ходя.


Тя ще е там. А ти? Smile


Колебаех се дали да дойда и именно твоят мил въпрос би наклонил везните в полза, ако вчера не се оказа, че трябва тези дни да се връщам до южното Черноморие във връзка с един симпозиум.
Това за да не звучи твърде тежко бих припомнил етимологията на думата от гръцкото synposion (лат. symposium), което всъщност означава съвместно (syn) пиене (pinein), т.е. означава простичко: пир.

_________________
Hammill
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 12:57:52 » Отговори с цитат върни се горе

VED написа:
За всеки, който пристигне в Пазарджик и не може да се ориентира за местоположението на галерия "Георги Машев" - тя се намира на гърба на хотел "Тракия", срещу частна болница "Хигия". Или може да звънне на мен - 0899822817. Моля да не злоупотребявате с тези цифри под формата на еротични предложения, лишени от сериозни намерения Laughing


Не ти липсва самочувствие! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Casper
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2004
Мнения: 67

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 14:33:39 » Отговори с цитат върни се горе

Hammill написа:
BlackCat написа:
Hammill написа:
Casper написа:
Ако не е много късно вече, ... може ли да дойда и аз ? Rolling Eyes


Ами че ако ти не си там, не виждам смисъл и аз да ходя.


Тя ще е там. А ти? Smile


Колебаех се дали да дойда и именно твоят мил въпрос би наклонил везните в полза, ако вчера не се оказа, че трябва тези дни да се връщам до южното Черноморие във връзка с един симпозиум.
Това за да не звучи твърде тежко бих припомнил етимологията на думата от гръцкото synposion (лат. symposium), което всъщност означава съвместно (syn) пиене (pinein), т.е. означава простичко: пир.



Практиката уж трябва да бъде изградена на добра теория, но тя пък винаги е суха, а вечнозелено е дървото на живота Wink
Ето защо, симпозиумите никога не ги павят на зачукани места и винаги са обградени с отлична околна среда и подходящо време Smile)) Наздраве !

_________________
Добро духче Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LEO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 20, 2003
Мнения: 17
Място: София

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 15:23:32 » хехе... Отговори с цитат върни се горе

VED написа:
....Или може да звънне на мен - 0899822817. Моля да не злоупотребявате с тези цифри под формата на еротични предложения, лишени от сериозни намерения Laughing


Определено ме разсмя днес... Smile)) Даже се замислих дали да не придобия сериозни намерения....
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 19:56:45 » Отговори с цитат върни се горе

Искам да е съботааа !!!
Хей, Дядо Боже, за чий ти требеше тоз петък ?!
Mad

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
VED
Гост





МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 20:13:20 » Отговори с цитат върни се горе

Така...Искам да Ви дам поледна информация за конкурса. В момента има някакъв международен фестивал на територията на община Батак и се оказа проблем толкова хора да се настанят на едно място и то да е квалитетно.Но успяхме. Станцията на Медицински университет - Пловдив, може би най-добрата в тази местност. Значи цените леко се измениха- спане- 10 лв и 30 ст. Стаите са само двойки, със самостоятелен възел. Има бар в комплекса, цените са народни. Ще дойде и пускач на музика и ако забучи чалга ще го малтретираме. Не подържат ресторант, но стигнахме до консенсус - ще направят едно малко меню, примерно скара и по една салата , сухо мезе - в рамките на 6-7 лв. Алкохол имат много, който яде повече, да си носи , има барбекюта в района. Който не яде, аз , Ентусиаста и МГ-то ще му го изядем. Пътят е планински, според мен ще е по-добре да оставите колите в Пазарджик и да се качим с автобуса, той ще ни изчака там до другия ден. Цената отиване - връщане е 5 лв. на човек. Смятайте и питайте. А! Масата е блокова и всички сме на една. Литературните вкусове сега ги изравнете, да не се карате там.
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2004 20:22:23 » Отговори с цитат върни се горе

VED написа:
Така...Искам да Ви дам поледна информация за конкурса. В момента има някакъв международен фестивал на територията на община Батак и се оказа проблем толкова хора да се настанят на едно място и то да е квалитетно.Но успяхме. Станцията на Медицински университет - Пловдив, може би най-добрата в тази местност. Значи цените леко се измениха- спане- 10 лв и 30 ст. Стаите са само двойки, със самостоятелен възел. Има бар в комплекса, цените са народни. Ще дойде и пускач на музика и ако забучи чалга ще го малтретираме. Не подържат ресторант, но стигнахме до консенсус - ще направят едно малко меню, примерно скара и по една салата , сухо мезе - в рамките на 6-7 лв. Алкохол имат много, който яде повече, да си носи , има барбекюта в района. Който не яде, аз , Ентусиаста и МГ-то ще му го изядем. Пътят е планински, според мен ще е по-добре да оставите колите в Пазарджик и да се качим с автобуса, той ще ни изчака там до другия ден. Цената отиване - връщане е 5 лв. на човек. Смятайте и питайте. А! Масата е блокова и всички сме на една. Литературните вкусове сега ги изравнете, да не се карате там.


Отървах кожата! Very Happy
Няма много за ядене по мен! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
DimitarG
Гост





МнениеВъведено на: 17 Сеп 2004 07:54:42 » Отговори с цитат върни се горе

Нищо не си отървала, в планината човек изгладнява зверски. Laughing
roza1
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 19, 2004
Мнения: 649
Място: София-Добрич

МнениеВъведено на: 17 Сеп 2004 14:05:54 » Отговори с цитат върни се горе

DimitarG написа:
Нищо не си отървала, в планината човек изгладнява зверски. Laughing


И канибали ли има в тоди сайт!? Very Happy
Имайте милост!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bogpan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2003
Мнения: 121
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Сеп 2004 19:33:38 » моля Отговори с цитат върни се горе

BlackCat написа:
Получихме информация за част от авторите и техните произведенията, които художниците са избрали да превърнат в картини. Утре се очаква окончателният списък, който ще допълваме тук.

4i40 - Ти нищо не разбираш
Alexey - starfuckers inc
Alexey - piggy
Arrokh - Мълчание
bogpan
DimitarG*
DODO111 - Черни бикове...
DODO111 - Единадесет червени рози...
DODO111 - Дъждовни капки умират...
dubrav - Пъзел
esme - Две димящи очи
esme - Безшумно
estir - Ще ви напълня шепите с усмивки...
hixxtam - Случайна среща
hixxtam - Последен танц
hixxtam - Към Ада
magiq02 - Какво е?
Merian
Merilin - Създадох те
Merilin - Мъже
Meiia - Безразличие
NE_E_HERO - Ябълката
Ranobudniche - Ела да помълчим
Ranobudniche - Безритмие
Sarah - Миг преди
Silver Wolfess - Андалуска нощ
ugupu - остатъците от деня
ugupu - заспиване
ugupu - угупу се обяснява в любов
vionbg - Те вярват в чуждото

______________
* Картините, рисувани по произведения на DimitarG и Hixxtam, ще участват в конкурса, но самите произведения няма да бъда
оценявани


Моля да бъде допълнено от Блек Кет, че е прето моето желание да не
бъдат оценявани мои неща в конкурса.
Благодаря

_________________
Всяко време си иска нещото
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
DimitarG
Гост





МнениеВъведено на: 17 Сеп 2004 19:55:42 » Отговори с цитат върни се горе

Това не пречи да присъстваш.
bogpan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2003
Мнения: 121
Място: София

МнениеВъведено на: 17 Сеп 2004 21:42:54 » въпрос на възможности Отговори с цитат върни се горе

DimitarG написа:
Това не пречи да присъстваш.


пък и сме доста народец...аз не съм милионер бре Very Happy

_________________
Всяко време си иска нещото
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com