Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 887
ХуЛитери: 5
Всичко: 892

Онлайн сега:
:: mariq-desislava
:: rajsun
:: Georgina
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Очи за себе си'2010" - награждаване и купон :)
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Valka
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 340
Място: Добрич - Варна

МнениеВъведено на: 22 Мар 2010 10:30:07 » "Очи за себе си'2010" - награждаване и купон :) Отговори с цитат върни се горе

Обичайните заподозрени - галерия “Актив Арт” – Варна и сайт за нова ХУдожествена ЛУТЕратура “ХуЛите” най-официално и най-сериозно ви канят на церемонията по награждаването на победителите в конкурса за хумористична проза и поезия “Очи за себе си”!
Датата е 27 март, часът – 18:00, мястото – галерия “Актив Арт” – Варна, ул. "Дунав” 5

Подразбрах, че Ваня Маркова пак подмолно заформя изненади в програмата след награждаването в галерията. Very Happy Но тя това си го може.

След официалната част - е, повечето знаете... Very Happy Wink
Всички, които искат да резервираме стаи за тях, моля да се обадят тук, на лична бележка на Hixxtam или valka, или на тел. 0887 526974. Ако имате някакви въпроси - може и тук. Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 22 Мар 2010 22:13:05 » В интерес на истината се готвя цяла година ,но Отговори с цитат върни се горе

винаги не стигат един ден и един час, за да са нещата пипнати както си требе. Надявам се въпреки това да стане страхотен купон и да сплашим кризата, че да вземе да си ходи, като нема кой да й обръща внимание. Така де. Иначе съм доволна, че осигурих наградите за първите места, спонсорите за второ и трето място биха отбой, но съм намерила решение - споко. Ако все пак някой по незнайна и знайна причина реши да награди някого за нещо - вход свободен. няма защо да се притеснява. Журито поприключи с класацията и ако се забавихме, то е защото очаквахме някой друг рушвет...ама цък. Така, че мога да претендирам откъм варненската му част, че бе АБСОЛЮТНО КОРЕКТНО.
Най-успокояващият ме факт е, че едва ли някой ще ни замеря с яйца за избора, защото преди Велик ден никой няма да си ги жертва. Така че всичко е спокойно и МАЛКИЯ И СПЛОТЕН ЕКИП НА ГАЛЕРИЯТА ВИ ОЧАКВА,
В четвъртък стартираме с десетото и по тази причина юбилейно издание на "ОЧи за другите" - фотоконкурс, към който този път хулитери не проявиха интерес. Залата ще създаде подобаващо настойваща атмосфера така че - до събота!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 27 Мар 2010 20:57:37 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Купонясвате ли, френдс?
Завиждам ви!
Very Happy
А аз съм нощно дежурство и бдя над вас - поддържам високото напрежение - да не секне.
Very Happy
Поздрави на всички сладурани и сладурковци!
Обичам ви и мислено съм с вас!

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 18:40:34 » Отговори с цитат върни се горе

За първи път отсъствам (уважителни причини) ми е мъчно Sad
Айде, качете снимките, плз!

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Valka
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 340
Място: Добрич - Варна

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 20:02:16 » Отговори с цитат върни се горе

За мен вечерта беше много емоционална. Награждаването на "Очи за себе си" си е събитие. Съчетано със събитието Митко Динев и срещата след това "на маса"... Та - емоционално торнадо Very Happy
Съжалявам, че не успях да се наговоря с всички, а много ми се искаше.
Присъединявам се към copie - давайте снимките Exclamation
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 21:15:53 » Е КВОТО Е ТВА Е! Отговори с цитат върни се горе

Не помня наградените дали почерпиха, но помня че падна голяма веселба. Мъчно ми е, че имаше тук-таме празни столове. Мъчно ми е за тези, които не успяха да споделят празника. Скъпи Плъки, твоето отсъствие бе толко фрапиращо осезателно, не заради наградата, която не получи лично, а за това че не можа да осигуриш добричките хулитери, които без твоята колица са нелогистични.
Ами оная шеметка УФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ къде се дяна, че не си вдигаше даже телефона.
Доволна съм, че присъствието на Митко Динев бе запазено в тайна и изненадата / може би само аз така си мисля/ беше пълна. И всичко си бе съвсем в духа на празника. Благодаря му и за специалните награди за първите места, които честно казано в тази кризи дори не бяхме отворили приказка да питаме. Но Перко е пич и сам предложи да се набута с два уикенда през лятото в хотел Бриз - ІІ. И наградените - да не забравите да се обадите докато правите тен на плажа! Погледнато реално и паричните награди се осъществиха, благодарение на админа - всичко си бе по ноти, само дето толкова го мислихме и го оплаквахме този конкурс. А Кирил Аспарухов бе особено горд да връчи двутомника си "Извървяно" за двете втори и трети места. Благодарение на Владо Стоянов- един страхотен варненски поет, бард и т.н. се появиха и алманасите "Света гора". Чудничко! И огледалцата - символ на конкурса " Погледни се с чувство за хумор" дойдоха навреме и дори Жени се включи спонтанно със своя специална картина, която връчихме на девойката, която имаше най-много номинирани произведения. Направо го задминахме Златния Орфей по брой награди на човек!
Ама не знам дали някой забеляза как Кризата се пулеше и ни се чудеше на какво толкова се смеем, а някои дори хълцаха, други се държаха да сърцето, някои подпикнахме, щото три пъти тръгвах за онова място и все някой с нещо ме занимаваше и да не изтърва някой лаф на Митко ....като ми дойде по-вече смеха ...и айде! Та не се чудете защо в Аксаково много не ми се сядаше и съде се фърлях със се габарити по дансинга - за това, да поизсъхна, но то с тез килограми се подмокрих още...Та Жоро си ме прибра преди окончателно да си загубя гласа.
Сигурно в тесен кръг е имало и традиционното надпяване, още повече, че Гриша Трифонов почете и конкурса и купона... някой трябва да разкаже...ако изобщо са останали трезви, защото админа си изпълни заканата и пусна две бутилки от ракията на шефа...Обичам я тази ракия. Седем години под ред не съм й изневерила. Толкова от мен!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
midnight_witch
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2005
Мнения: 336

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 21:58:53 » Отговори с цитат върни се горе

честито на наградените Smile) и още повече успехи на следващите представяния пожелавам.


п.п.
Ваня, Уфи не си вдигала телефона, тъй като представи себе си и доста други отсъстващи хулитери на конкурса Магията Любов в Казанлък.
така че да й е честито на най- прекрасната второто място, отсъствието й е оправдано, и с пожелание за повече награди следващият път.

Smile

_________________
Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен.
Вонегът
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 22:57:57 » Отговори с цитат върни се горе

Цветя за уфчето!
И наздраве, разбира се Smile)))))))))

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 28 Мар 2010 23:03:41 » Отговори с цитат върни се горе

Ванче! Маркони! Благодаря ти!
Хора, редки са личностите като Ваня Маркова!
Не бях на този купон (за мое съжалание), но знам какво прави Ваня!
Tя е възрожденец.

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 29 Мар 2010 09:01:45 » Ако трябва да сме точни Отговори с цитат върни се горе

ренесансовелкова - т.е. с форми, характерни и изобразявани с вещина от ренесансовите художници. така че приемам комплимента и до следващия купон. Всъщност чух че Хипо ги замисля някакви за май, но май не съм много на ясно и май ще импровизираме, както си можем, защотото в това ни е силата.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 29 Мар 2010 09:49:33 » Отговори с цитат върни се горе

Копирам си мнението и тук, че, неизпила още сутрешното кафе, го бамнах в другата тема. А после видях, че тук са писали хората Smile))

Приятели, бях там, вълнувах се, радвах се, ядох, пих и се веселих!
Независимо, че бяхме малко на брой като публика (но затова пък - супер качество Wink ), се насладихме на хората, техните творби и награди.
Знаете Ваня Маркова и Кирил Аспарухов какво настроение внасят...
Допълнителна заслуга има и Митко Динев, за когото се радвам, че най-накрая видях лично и получих автограф от него.
Още веднъж - честито на наградените!
И нека бъде и пребъде конкурса!

Smile

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
zkuceva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 24, 2009
Мнения: 23
Място: Смолян

МнениеВъведено на: 29 Мар 2010 19:54:42 » Сбърках Отговори с цитат върни се горе

Уплашена от кризата и за работното си място, взех че си купих шевна машина вместо да дойда до Варна.
Е, в резултат в събота не ме свърташе вкъщи, а сега като чета коментари "от мястото на събитието" ... съжалявам е слабичка дума ...
Честито на наградените!
Честито на номинираните!
Честито на всички нас, че сме част от ХуЛите и че сме заедно!
п.п - И да си кажа, че до последно фаворит ми беше "Законът на Архимед..." на Плацебо. Сега и мисля награда Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ASTERI
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 14, 2008
Мнения: 239

МнениеВъведено на: 30 Мар 2010 10:05:09 » честито Отговори с цитат върни се горе

Радвам се за всички!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
sonnic
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 03, 2006
Мнения: 98
Място: Монтана

МнениеВъведено на: 02 Апр 2010 11:01:55 » Отговори с цитат върни се горе

Радвам се за наградените, да им е честито! И... съжалявам, че не бях там, особено на купона! Но питам с нетърпение КЪДЕ СА СНИМКИТЕ?! Хайде пускайте ги, не се бавете повече!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
svetlanal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 23, 2007
Мнения: 29

МнениеВъведено на: 02 Апр 2010 22:33:52 » Отговори с цитат върни се горе

Винаги съм си мечтала да получа „Оскар” за главна мъжка или женска роля, няма значение, само да не е поддържаща, щото с тея болни ръце... И да изказвам благодарност на сцената и да ми ръкопляскат, ръкопляскат...Ама докато мечтаех, забравих да кандидатствам в НАТФИЗ, актьорско майсторство да изучавам. Хем ми се удаваше, ама пусти мечти, не са за всеки. Еле па я, като се размечтая, каквато съм загори тенджера...Като видях, че съм номинирана в раздел проза и пак се размечтах. И като хванах писалката и пиши, пиши, двайсетина листа с благодарности изписах. Викам си, те само да ме наградят, ще видят тогава. Съкратих половината от списъка, щото два часа да четеш, са си два часа, а кръчмите ни чакат, не е шега. Обаче като ме качиха на сцената и аз онемех. Ей, не е лесно и да те награждават. Помня, че прегръщах и целувах наред, ама дали благодарих, хем не бях пила, не помня. Благодаря ви, мили хора!!! Благодаря на Ваня Маркова, че прочете много артистично загори тенджерата ми. Благодаря на художничката Евгения Маринчева за картината, която ми дари и ме радва всеки ден, връщайки ми красивия спомен от Варна. Благодаря на Митко Динев, който напълни залата със смях. На Валка, която тъкмо харесах за снаха, а то какво се оказа?! Младолика!!! За песните и лудите танци в ресторанта, за незабравимия спомен, който ми подарихте!!! На всеки един от вас, които присъствахте, благодаря, защото всеки допринесе с личния си чар, вечерта да бъде толкова чаровна. Но, като винаги в живота и в конкурсите си има едно голямо НО. От 27.03.2010 г. не излизам от кръчмите и не спирам да черпя. „ Айде, разказвай!” И аз не спирам да разказвам и да пия. Страх ме е, че от много разказване, ще взема да се пропия. Пия за ваше здраве, да сте ми живи и да ви има!!! А вие не спирайте да дарявате...радост!!!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: svetlanal на 07 Апр 2010 04:44:38 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com