Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 760
ХуЛитери: 3
Всичко: 763

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: Marisiema
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Седемнадесет мига от любовта!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
54%
 54%  [ 6 ]
4
36%
 36%  [ 4 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
9%
 9%  [ 1 ]
Всичко гласували : 11


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 20 Фев 2010 14:36:26 » Седемнадесет мига от любовта! Отговори с цитат върни се горе

Всички изневеряват, но не всички ги хващат! Изневярата си е цяло изкуство! Аз все още не бях изневерявала, защото си нямах любовник, но взех да се замислям …А, бе някой колега може да свърши тази работа, но знам, че ще плъзнат едни слухове “– Донка на никого не е отказала…Донка е курва от класа…” Не, не с колеги – не става… Ами съседите… Те и тримата са готови, като ги гледам, как ми се натискат в асансьора и, като избелят едни очи право в деколтето ми – направо с поглед ме разсъбличат – повярвайте ми… Ооооох, ами жените ми, като ги знам, какви са и трите са едни, такива трътлести и зли – голяма борба ще падне! Ако ме хванат де…Аз мога и да рискувам, но нали съм разумна - взех , че се отказах и от комшийте…Реших , че либето ми трябва да е отдалече! Така любовта ни ще бъде по-сладка. Набързо влезнах в чата и на секундата си издърпах едно либе от столицата! И , нали съм си късметлийка падна ми се всичко накуп – хубав, умен и богат! Три в едно, както се казва! А, това, че е разведен беше върха на сладоледа! Имал и диплома за висше, даже! Приказката ни тръгна по вода! В началото само едно нещо ме смути…Беше с цели двадесет години по-малък от мене!А, бе на Мадона любовникът и, как е с тридесет години по-млад от нея, защо и при Дона да не е така! Аз този мъж и с лупа да бях го търсила, пак нямаше да го открия! Отначало си гледахме само снимките и взехме, че се влюбихме един в друг… Той имаше силни флуиди, които пристигаха към мен, и ме замайваха цялата. Духовната ни любов продължи няколко месеца и след всеки изминат ден тя се засилваше…Говорихме си с часове по мобилните, а есемесите “Обичам те! “ – летяха в двете посоки ! В душата ми бушуваше любовен пожар и само той - Боби можеше да го изгаси…И аз реших да си го поканя на гости, както си му е редът…Но той взе да се дърпа. Аз много харесвам мъже, които се дърпат! И, колкото повече той се дърпаше, толкова повече и чувствата ми, към него растяха! Нямах и капчица съмнение, че аз съм влюбена до полуда в него! Лелеееее, вайках се аз понякога, откъде ми се падна този срамежливко…Малеее, ами, ако го е срам да си поиска от мене…
По едно време ми присветна една мисъл и си викам, ами ако Боби нещо ме лъже и не е
това, за което ми се представя ! Дадох му срок от седемдесет и два часа да си мисли и да ми каже истината и да идва, че едвам изтрайвам! И ооооо Господи той ме послуша.Всичко ми разказа завалийката със сълзи на очи – страх го било да не го изоставя. Бил семеен, но не обичал жена си, имал дете, но не било негово, нямал висше, но искал да учи, нямал и фирма,но мечтаел да има! Бил безработен, но си търсел работа! Какво ти тук три в едно бе хора - направо пет без пет в нула...Но най-интересното, което ме впечатли е, че е с двадесет години по-голям от менеее! Изпрати ми актуална снимка, а оная - другата на секундата я забравих! Да си призная с триста зора свикнах с новото му социално положение! Беше ме малка яд, че вече не можех да се сравнявам с Мадона, но тази мисъл бързо изчезна, защото още на следващият ден той пристигна с бяла риза, с изгладен черен панталон , на който и муха да кацнеше щеше да се подхлъзне! С лъснати чепици, на които по късно разбрах, че имат дупка, и аз трябваше да му купувам нови,но както и да е! Още на гарата ме сграбчи в страстна прегръдка, повдигна ме, завъртя ме, целуна ме, даже пусна езиче и аз много се зарадвах, че либето ми, поне е професионалист! Веднага го заведох у дома! Моят беше заминал да работи в Испания и аз бях спокойна, а и нямаше за какво да се притеснявам, защото живея на първият етаж. Вечерта, когато се събличахме и си помагахме взаимно, както си му е редът той ми каза, че поискал на заем 100 лева, за да си купи нови дрехи в това число и боксерки и, че не всеки мъж можел да направи това, което той правел за мене! Това ме впечатли много! И аз го прегърнах, като го притиснах силно към себе си, за да го почувствам по-добре! И после цели седемнадесет дни и нощи аххх, оххх, иххх – такава любов, такъв секс направо нямам думи да го опиша! И, колкото повече го правихме, толкова повече ни харесваше…И, колкото повече ни харесваше, толкова повече го правихме…За омръзване и дума не можеше да става! Ще ме разберат само тези, които са изневерявали…
Последният ден на отпуската ми настъпи много бързо, а сякаш бяха минали само –седемнадесет мига от любовта …
Когато си тръгваше аз му бутнах в джоба билетчето за влака , дадох му и триста лева, за да си върне заема и да купи армаган на жена си от почивката! И така тръгна си той и само да бяхте видели, какъв мил и любвеобилен поглед впи в мене – направо ми дожаля за него…Разделихме се със сълзи на очи и двамата!
След няколко дни моят изненадващо се завърна от чужбина и посред нощ се вмъкна под завивките при мене! Направо изтръпнах цялата…”-Дойдох си казва да ти направя бебе и пак заминавам мила! “ Божеее, ами, ако си беше дошъл по-рано…Но дядо Господ си знае работата и винаги ме пази! А моето далечно либе продължаваше да ми изпраша есемеси. Но един ден вместо на мене да вземе да изпрати есенес – на жена си! И оная ми ти жена, оная ми ти змия пепелянка, като прочела “Обичам те”, толкова много се заиграла в ролята на детектив , че , като приспала мъжа си, т.с.моето либе де, грабнала му мобилния – видяла моят номер и представете си – обажда ми се и то в един часът след полунощ! Такава невъзпитана жена не бях срещала до сега !А моят ми вика в просъница: “-Жено, кой се обажда сега посред нощ - сигурно е любовника ти! “ “- Не , не е любовника ми, а някаква жена” – отговорих му аз тихичко, за да го успокоя и отидох в съседната стая, за да мога по-спокойно да говоря. И чувам: “- Ах ти курвооооо , какво направи с мъжа ми Бобчооооо…!” Мисля, че достатъчно я изслушах… Казах и , че има грешка и си изключих мобилният! На следващата сутрин още в ранни зори – моето либе беше в интернет залата и отново се свързахме в чата – извинява ми се горкичкият и ми вика: “ – Тя е ненормална, а ти не и обръщай никакво внимание, нека да ти звъни…Кажи ми, какво да правя с нея…Каквото ми кажеш мила, това и ще направя, толкова много те обичам, че направо не мога да живея без тебе…. Ако искаш скъпа още тази вечер ще я набия едно хубаво…, ако кажеш любов моя ще я изгоня и ще се разведа с нея, ако кажеш миличка моя ще я изхвърля през терасата, заедно с нейният мобилен и после ще бъдем най-щастливо влюбените на света! Твоят, нали го няма ! Още утре хващам влака и идвам да живея при тебе…”
Помолих го само да вземе и да хвърли мобилният на съпругата си от 13-ят етаж и нищо друго да не прави до второ нареждане! Но той не ме послуша и любовта ми към него започна да се изпарява.Аз вече почти го бях забравила, но съпругата му продължаваше да ми звъни по никое време и да ми напомня за него. Веднъж,така и така ми звънна я помолих да предаде на Боби, че съм бременна и, че двамата с него ще си имаме син! Слава на Бога! След това спря да ми звъни! Но аз, такава истеричка, такава стисната жена не бях срещала до сега. Като, че ли оная му работа е от сапун и ще вземе да се изтърка… Божеее, не стига , че им спонсорирах семейството, ами на всичкото отгоре сега ми вършее тръни на главата. Какви неблагодарни хора имало на този свят!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tanitani
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 07, 2010
Мнения: 13

МнениеВъведено на: 10 Мар 2010 00:17:03 » Отговори с цитат върни се горе

Много ми хареса този разказ. Мисълта е гладка и се лее, като изворна водица...Докато четях този разказ любовното ми настроение се приповдигна! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 14 Мар 2010 11:55:30 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Канех се да отида да поработя в Испанея, но май се разкандардисах...
Very Happy
5!
Wink

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com