Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 841
ХуЛитери: 3
Всичко: 844

Онлайн сега:
:: AGRESIVE
:: Georgina
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Размяна
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
68%
 68%  [ 20 ]
4
10%
 10%  [ 3 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
2
13%
 13%  [ 4 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 29


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 22 Яну 2010 11:40:27 » Размяна Отговори с цитат върни се горе

Ей, ама страшни очи имам! – казвам си пред любимото огледало. Любимо ми е огледалото в тоалетната. Не знам какъв е ъгълът на светлината, но като застана пред него, смъквам 5 години и 3-4 килограма. Та стоя пред него и си мисля, че за последната ми роля не е необходим чак пък толкова грим, за да стана “най-красива на земята” ...
Притичвам до банята. И там имам огледало. Там пък установявам, че и за превъплъщението ми от злата царица-мащеха до “бабичка – стара и мила” също няма да е необходим много грим.
Добре, че откакто минах трийсетте години и седемдесетте килограма, махнах огледалото, дето се виждах в цял ръст.
Еееей, губя представа за себе си, а се сърдя на мъжа ми, че не ме цени такава, каквато съм. Че лесно ли му е на човека да ме открие. Това, че съм учителка си го знаеше, та го прие лесно. За предменструалния синдром като интелигентен човек знае и проявява разбиране. И дотук! Нататък нито аз на себе си съм си ясна, нито на него мога да обясня.
Хайде това със самодейния театър го разбра без да се напъва – и той е участвал едно време, а и сега си начесва крастата понякога. Ама последното, което измислих ... Не мога да разбера защо все още сме женени. Аз да си бях съпруг – да се бях изхвърлила от къщата!
Измислих ... Не съм го диозмислила, но от три дни стоя ту пред едното огледало, ту пред другото и мисля. Стоя, оглеждам се, мисля ... Защо ми трябваше да попълвам онлайн формуляра за участие в “Размяна на съпруги”?! Едни очи като за пред хора ми останаха. Какво друго да покажа?! Всичко ми е горе-долу. Самочуствието и претенциите – повече горе, домакинстването ... по-скоро доста надолу. Ум и разум раздавам без да ми го искат – професионално изкривяване. Да съм купонджийка, не съм. Рекордът ми за изпит концентрат е 150 грама и стои непокорен от студентските години. Не съм музикална, кумата ме заклеваше да не пея приспивни песни на сина, да не го травмирам. Да заложа на интелектуални разговори за поезия, книги, психология и философия?! Добре, ама като не знам къде ще ме пратят. Те в тоя формат не излъчват монолози. Гледат нещо по-пиперливко да е. А аз – постна манджа, че и с мааалко подправки.
Пак отидох пред огледалото. В банята. На ръба съм да се откажа. Какво намери моичкият в мен, та ме взе?! Е, сега се сетих! Ами че то аз него взех. Той, като заклет ерген, се дърпаше. Не знаеше, милият, че като си наумя нещо, със зъби и нокти се боря. Зодията ми е така въоръжена – лъв съм, с асцендент лъв.
Ха! – светна ми. Сега вече участието ни в този социален експеримент се осмисли. За него ще е главната роля, а за мен поддържащата. Сега да се приготвя за интервюто. Дано интервюиращите да са жени!
_ _ _
Ей, ама много хубави очи имам!
_ _ _
Одобриха ни. След месец ще заснемат нашата размяна. Боже, дано съпругът ми пак си ме прибере после!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 22 Яну 2010 13:45:45 » Отговори с цитат върни се горе

Много хубави очи, наистина! И талант на разказвач - макар че това огледалото едва ли го показва!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 25 Яну 2010 06:21:22 » Отговори с цитат върни се горе

Сладурче! ))))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
gkucev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 27, 2010
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 27 Яну 2010 12:53:14 » tvojat saprug Отговори с цитат върни се горе

Разбира се, че ще си те прибере обратно.


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: gkucev на 27 Яну 2010 12:55:27 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 28 Яну 2010 00:25:51 » ами аз такава те търся, би..;) Отговори с цитат върни се горе

хем интелигентна, хем...умна... Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Фев 2010 21:29:16 » Отговори с цитат върни се горе

Хахахахаааааааа!
Смях се със сълзи!!!

Браво!!!

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
marija-magdalena
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 4

МнениеВъведено на: 23 Фев 2010 11:53:57 » очакване Отговори с цитат върни се горе

ще чакам вашия епизод : )

уцелила си идеята на конкурса - очите Wink))

успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
megmeg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 26, 2010
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 10 Мар 2010 23:57:41 » покана Отговори с цитат върни се горе

заповядай у нас ако не те прибере твоят ... : О
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 13 Мар 2010 11:54:00 » Размяната Отговори с цитат върни се горе

Не знам другите... Смяли са се казват... Аз - плаках. Защото, какъвто съм си карък - на МЕН ще се паднеш. То, не че ще съжалявам за "моята" - жална му майка на твоя стар ерген... ама се надявах на нещо... по-така... а то... И аз ще взема да се откажа! Никой, на интервюто не споменава, че може да ти се падне... такава!!! - нещо такова... а бе - карък съм... и ще ми се паднеш!!!

от мен - 5 (пет!!!) ...и дано те умилостивя... с тази оценка на разказваческото ти майсторство...

Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com