Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 802
ХуЛитери: 4
Всичко: 806

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Какво е сайтът "Хулите" за вас?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Gabrielle_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2008
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:04:06 » Какво е сайтът "Хулите" за вас? Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми ХуЛитери,
от доста време чета произведенията в "ХуЛите", а от вчера и публикувам своите(макар и художествената им стойност да е под въпрос). Но в напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? Confused За мен "ХуЛите" е убежище от дребнавостта и злобата, които срещам всеки ден, и ще бъде жалко да ги допуснем и тук. Нека се научим да приемаме и уважаваме различията си, защото само така бихме спасили красотата на сътвореното от всички ни.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
infinity1305
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:12:33 » Отговори с цитат върни се горе

Ще кажат сега - излишна тема, но аз ти казвам Браво за нея!
Не разбирам враждебността, нито лицемерието, още по - малко пък празнословието, но предвид как поезията пречиства/изпитан метод/ явно обяснение има...
Писна ми да чета нападки, обиди, интриги тук.
Нека опитаме да сме по - добри, лесно е.

Хулите е мое любимо нет пространство, което посещавам с удоволствие, но често съм била разочарована от сблъсъка с егоизъм, дребнавост и буквализъм тук. Не че някой ще забележи ако изчезна. И все пак.
Сайта го правим ние.

Забелязала съм обаче как постъпват някои тук - когато са разочаровани, обидени, натясно или просто им е зле по една или друга причина, те творят. Пишат гневни текстове, които често са повече от добри. Размазващи са.
Аз бих се поучила от тях. А вие?
ilen
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:16:47 » Re: Какво [b]е сайтът "Хулите" за вас?[/b] Отговори с цитат върни се горе

Gabrielle_ написа:
Уважаеми ХуЛитери,
от доста време чета произведенията в "ХуЛите", а от вчера и публикувам своите(макар и художествената им стойност да е под въпрос). Но в напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? Confused За мен "ХуЛите" е убежище от дребнавостта и злобата, които срещам всеки ден, и ще бъде жалко да ги допуснем и тук. Нека се научим да приемаме и уважаваме различията си, защото само така бихме спасили красотата на сътвореното от всички ни.


"Но в напоследък" се появиха доста неграмотни автори!
infinity1305
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:21:07 » Re: Какво [b]е сайтът "Хулите" за вас?[/b] Отговори с цитат върни се горе

ilen написа:
Gabrielle_ написа:
Уважаеми ХуЛитери,
от доста време чета произведенията в "ХуЛите", а от вчера и публикувам своите(макар и художествената им стойност да е под въпрос). Но в напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? Confused За мен "ХуЛите" е убежище от дребнавостта и злобата, които срещам всеки ден, и ще бъде жалко да ги допуснем и тук. Нека се научим да приемаме и уважаваме различията си, защото само така бихме спасили красотата на сътвореното от всички ни.


"Но в напоследък" се появиха доста неграмотни автори!

Илен, Илен... тъкмо се засилих да се заяждам с теб и видях "цирея" Very Happy
!!!
Аз съм само наполовина българка да му се не види и пиша правилно граматически/старая се де/. Ето тук те подкрепям. Razz
Отивам да се уча на сатира Shocked
Gabrielle_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2008
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:25:11 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Gabrielle_ написа:
Уважаеми ХуЛитери,
от доста време чета произведенията в "ХуЛите", а от вчера и публикувам своите(макар и художествената им стойност да е под въпрос). Но в напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? За мен "ХуЛите" е убежище от дребнавостта и злобата, които срещам всеки ден, и ще бъде жалко да ги допуснем и тук. Нека се научим да приемаме и уважаваме различията си, защото само така бихме спасили красотата на сътвореното от всички ни.


"Но в напоследък" се появиха доста неграмотни автори!


Признавам, за пръв път пускам тема във форум през живота си(както може би си забелязала от начина, по който е написано заглавието на темата)...та бях започнала да пиша "в последно време", но реших да го коригирам на "напоследък"и...съм пропуснала да изтрия"в". Както ти съвсем на място отбеляза, се е получила доста неграмотно изглеждаща грешка. Извинявам се за нея...
Но пък и се радвам, защото твоят кометар е показателен, за отношението ти. Exclamation
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ilen
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:33:45 » Отговори с цитат върни се горе

Gabrielle_ написа:
Цитат:
Gabrielle_ написа:
Уважаеми ХуЛитери,
от доста време чета произведенията в "ХуЛите", а от вчера и публикувам своите(макар и художествената им стойност да е под въпрос). Но в напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? За мен "ХуЛите" е убежище от дребнавостта и злобата, които срещам всеки ден, и ще бъде жалко да ги допуснем и тук. Нека се научим да приемаме и уважаваме различията си, защото само така бихме спасили красотата на сътвореното от всички ни.


"Но в напоследък" се появиха доста неграмотни автори!


Признавам, за пръв път пускам тема във форум през живота си(както може би си забелязала от начина, по който е написано заглавието на темата)...та бях започнала да пиша "в последно време", но реших да го коригирам на "напоследък"и...съм пропуснала да изтрия"в". Както ти съвсем на място отбеляза, се е получила доста неграмотно изглеждаща грешка. Извинявам се за нея...
Но пък и се радвам, защото твоят кометар е показателен, за отношението ти. Exclamation


Аз нямам отношение, имам претенции към грамотността на авторите, която показва уважението им към читателите.
Надявам се, че съм ясна.
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:40:23 » Отговори с цитат върни се горе

Хубава е темата, но основно нещо за да има разбирателство, е да се спазват правилата. Аз като администратор бих казал, че те се нарушават от всички или за да съм чист пред съвестта си, от почти всички.
Да вземе например теб Gabrielle_, зашо след като е написано точно и ясно, че снимката трябва да е 80/80 пиксела, твоята е минимум 5 пъти по голяма и променя целия външен вид на фотума? Да не говорим, че пречи да се ползва същия правилно.
Нищо лично, говоря по принцип и давам пример от заобикалящата среда. Так е и в сайта. Хората са различни, едни не забелязват, че нарушават правилата, други го правят за свое удоволствие и това на околните, а третите си чешат егото. Ако искаме всичко да е нормално, трябва да спазваме правилата. Те са направени за това, да показват до къде да се простираме, за да не нарушаваме пространството на другите.
Това е

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Gabrielle_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2008
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:46:36 » Отговори с цитат върни се горе

Е, уважаеми творци,
просто исках да помислите за примера,
който давате на младите...
За мен, като млад човек на 17 години и начинаещ автор,
е важно да имам такъв! За да зная към какво се стремя и
за да повярвам, че си струва...
Боли, когато намираш разочарование в опората
на вярата си.
Благодаря на всички ви за хубавите мигове, които
ми дарихте с творбите си!!!
П.П: ilen, ще съм ти много благодарна за бъдещи корекции на правописа!
hixxtam, съжалявам за пропуска-не знаех за това правило...а признавам, че не зная и как да намаля снимката...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ilen
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:56:20 » Отговори с цитат върни се горе

Gabrielle_ написа:
Е, уважаеми творци,
просто исках да помислите за примера,
който давате на младите...
За мен, като млад човек на 17 години и начинаещ автор,
е важно да имам такъв! За да зная към какво се стремя и
за да повярвам, че си струва...
Боли, когато намираш разочарование в опората
на вярата си.
Благодаря на всички ви за хубавите мигове, които
ми дарихте с творбите си!!!
П.П: ilen, ще съм ти много благодарна за бъдещи корекции на правописа!
hixxtam, съжалявам за пропуска-не знаех за това правило...а признавам, че не зная и как да намаля снимката...


С удоволствие бих ти помагала, Габриеле. Но наистина трябва да си сериозна и да не залиташ по разни хвалебствени коментари.
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 00:59:41 » Отговори с цитат върни се горе

Няма проблем, ще ти обясня на лична, да не разводняваме тематаSmile

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Slon-Madrigal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 25, 2005
Мнения: 35
Място: по пътя за Мумбай

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 10:28:24 » Отговори с цитат върни се горе

За мен пък хулите са едно чудесно местенце, в което надничам, когато искам да се почуствам по-добре.) Моля, не се заяждайте, нарочно не поставих кавички.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Gabrielle_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2008
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 12:53:21 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
За мен пък хулите са едно чудесно местенце, в което надничам, когато искам да се почуствам по-добре.) Моля, не се заяждайте, нарочно не поставих кавички.)
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
La_ik
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 26, 2007
Мнения: 64
Място: Дерето край Кратунци

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 14:27:15 » Re: Какво е сайтът "Хулите" за вас? Отговори с цитат върни се горе

Gabrielle_ написа:
Уважаеми ХуЛитери,...... напоследък с огорчение забелязвам, че в сайта се е породила някаква враждебност, дори бих казала, че цари напрегната атмосфера...И бих искала да попитам защо? Confused


Защото "литери" или не, пишешите в сайта са българи и манталитетът им/ни е български. Насъщна потребност на българина е да си мери.. (каквото може) с други българи с желанието и надеждата да намери нещо с което да подхрани "его"-то си.
Някои (малцина) го подхранват, радвайки се на чуждите хубави неща, а други - търсейки начин да ги смачкат и да изтъкнат себе си. Е, има и откровени графомани, но то къде ли ги няма Wink
И затова, мило дете, не всички "литери" са "ху", но пък какво удоволствие е да се сблъскаш с нещо приятно! А тук това е възможно да се случи Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 14:45:41 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Лятото го "хакнаха" за известно време-щях да откача.Така безпомощен се чувствах, сякаш отново бях вързан на операционната маса, накичен със системи-теле в кланица! За мене този сайт е един непрестанен урок за много неща -начин на мислене, начин на поведение , начин на писане ! Той е магията ,без която не мога и при всяка, дори най-кратката възможност съм тук!
Gabrielle_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2008
Мнения: 10

МнениеВъведено на: 01 Фев 2008 15:13:32 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Лятото го "хакнаха" за известно време-щях да откача.Така безпомощен се чувствах, сякаш отново бях вързан на операционната маса, накичен със системи-теле в кланица! За мене този сайт е един непрестанен урок за много неща -начин на мислене, начин на поведение , начин на писане ! Той е магията ,без която не мога и при всяка, дори най-кратката възможност съм тук!

Спомням си, ZEMEDELEC... аз тогава стоях с часове в ХуЛите и когато това се случи се почувствах сякаш са отнели част от мен... Радвам се, че все пак нещата бързо се оправиха Smile
И аз, както теб, всяка свободна минута прекарвам тук Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com