Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 946
ХуЛитери: 5
Всичко: 951

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: durak
:: mariq-desislava
:: rajsun
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Романът "Тихият бял Дунав" на Атанас Липчев
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Albatros
Гост





МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 09:50:23 » Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Къде ти е мястото, времето ще каже, Станков. Тук обаче идеше реч не за теб, а за романа на Липчев. Това БЕШЕ темата, но ти, погнат от извечния си нарцисизъм, не се посвени да я забравиш и да набуташ пак значимата си особа като обект на обсъждане. Е, аз не искам да обсъждам теб, а романа. Не ме вълнува скучният ти живот и не ме занимавай с него.
П.С. Да не забравиш да идеш на представянето на 346354637 -мата стихосбирка на Латинка. Винаги ще си добре отишъл. Very Happy

Темата за романа на Липчев я изпедерасти ти, а не аз, Пътнико.
В което няма изненада. Very Happy
Туй то.
Алби
amfree
Гост





МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 09:55:18 » Отговори с цитат върни се горе

Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
traveller написа:
LATINKA-ZLATNA написа:
Albatros написа:
Латинке Златна, романа го има в по-големите книжарници у нас, но ако не можеш го намери, ще ти го изпратя на домашната ти адреза - при това - с автограф от автора!
Very Happy Хубава пролет ти желая!
Туй то.
Алби


За съжаление не успях да го намеря, Алби! Sad
Желая да ми го изпратиш - с автограф от автора, с платежно нареждане!

Весело посрещане на Великденските празници! Very Happy

Златна, Златна...все се чудя, кой ви ражда, такива извратени в главиците...Не че е лошо де, нали трябва и да се смеем на нещо...аз лично бих си поръчал 73897492865 -ната ти стихосвирка..дано ти се е случило и да посвириш дотогава! Cool

Пътнико, какво, освен педерастко женомразие, трябва още да те друса, за да избълваш подобна глупост по адрес на жена? Very Happy
Туй то.
Алби


A Shocked !!!
Ама тука позволено ли е да си говорим така и с такива думи?
Е значи щом белобради старци могат, бих могъл и аз да се развихря, нали?
Дедо Абли, защо не си немериш някоя бодлива разцъфнала Латинка да ти сресва кичестите мъдрури, барем се кротнеш на дърти години и защо все казваш на хората "Ти си педераст!". Какво ти влиза в работата и защо си вреш миризливата човка?

Че и женомразец бил?
Къде видя, че е женомразец? Я виж да не ти е капнала латинкина мъзгица в окото или просто си тъп хомофоб? Или си търсиш кой да те уноди, ама те е срам да си признаеш. Има сайтове, бе дедко!

Ей, колко свободен сайт, да си дрънкаме глупости, ама, пууу то супер, бе?

И, казах ти веднъж Алби, имаш пишка, сигурно е малка, но никой не е виновен за ТОВА, играй си с нея!
Както ние не се вълнуваме от твоята сексуалност, бъди добър и подминавай нашата, защото виж какво стана и виж, как подучваш младежта да говори лоши думички.
Туй то.
халби

ОбъркАл си сайта, пич! "ХуЛите" е сайт за литература, а в твоята "пледоария", освен словесна диария, друго няма. Very Happy Very Happy Very Happy
Туй то.
Алби


"Педерастко женомразие"???
Ти почна, сори, аз се уча от старите на литература!

Разбира се, че е педерастко женомразие, как иначе да го нарека? Прочети още веднъж поста на traveller, ако, разбира се, traveller не си самия ти Very Happy - и ще се убедиш, че освен педерастко женомразие, в него няма нищо друго. Exclamation
Латинка Златна може да не е блестяща българска поетеса, но не заслужава твоята "раздвоена" омраза!
Туй то.
Алби



Ми, добре тогава. По същата логика ти си дърт коцкар, дето сваля вехти поетеси с надежда да бъде уважен откъм член.
Става ли - версията е правдоподобна, колкото и твоята за педерасткото женомразие.
Аз между другото съм феминист, затова така се паля!
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 10:13:47 » Отговори с цитат върни се горе

Отказвам да обсъждам неблестящи поетеси именно под темата за този роман. Отказвам да обсъждам и блестящи такива. Станков, ти нищо не каза по мнението ми за романа по същество. Нали него обсъждаме тук. Или греша? Може би си пропуснал да го изчетеш, а си се доверил на редакторите и си повдигнал темата само за да видиш "лика" си на първа страница? Апропо, колко от стихосбирките на Латинка са издадени в твоето издателство? Cool И кой, по дяволите, е дал на подобен отявлен мизантроп правото да издава книги? Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1371
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 10:26:21 » Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Отказвам да обсъждам неблестящи поетеси именно под темата за този роман. Отказвам да обсъждам и блестящи такива. Станков, ти нищо не каза по мнението ми за романа по същество. Нали него обсъждаме тук. Или греша? Може би си пропуснал да го изчетеш, а си се доверил на редакторите и си повдигнал темата само за да видиш "лика" си на първа страница? Апропо, колко от стихосбирките на Латинка са издадени в твоето издателство? Cool И кой, по дяволите, е дал на подобен отявлен мизантроп правото да издава книги? Rolling Eyes


Пътнико, да се родиш глупав не е престъпление, а да умреш глупав!

И аз като Харизма, ще кажа: Върви да обработваш онова от което си сътворен! Very Happy


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: LATINKA-ZLATNA на 18 Апр 2009 10:36:17 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
Гост





МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 10:27:56 » Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Отказвам да обсъждам неблестящи поетеси именно под темата за този роман. Отказвам да обсъждам и блестящи такива. Станков, ти нищо не каза по мнението ми за романа по същество. Нали него обсъждаме тук. Или греша? Може би си пропуснал да го изчетеш, а си се доверил на редакторите и си повдигнал темата само за да видиш "лика" си на първа страница? Апропо, колко от стихосбирките на Латинка са издадени в твоето издателство? Cool И кой, по дяволите, е дал на подобен отявлен мизантроп правото да издава книги? Rolling Eyes

Написаното от теб за романа на Липчев беше хубаво, за което ти благодаря. Грозно беше да се нахвърляш върху Латинка Златна, както си го сторвал неведнъж. Смятам, че и този път администраторите на сайта ще си свършат работата.
Колкото до редакторите на романа "Тихият бял Дунав", ако си беше направил труда да прочетеш и техническото каре на книгата, щеше да забележиш, че съм, освен книгоиздател, и редактор на книгата. Моето Издателство "Книгата" съществува доста години и всеки може да направи справка в Народната библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" какво съм отпечатал до днес. Не се срамувам от нито една от тях. Правото - да бъда книгоиздател, няма да обсъждам точно с теб.
Туй то.
Алби Very Happy
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1371
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 10:31:07 » Отговори с цитат върни се горе

amfree написа:
Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
traveller написа:
LATINKA-ZLATNA написа:
Albatros написа:
Латинке Златна, романа го има в по-големите книжарници у нас, но ако не можеш го намери, ще ти го изпратя на домашната ти адреза - при това - с автограф от автора!
Very Happy Хубава пролет ти желая!
Туй то.
Алби


За съжаление не успях да го намеря, Алби! Sad
Желая да ми го изпратиш - с автограф от автора, с платежно нареждане!

Весело посрещане на Великденските празници! Very Happy

Златна, Златна...все се чудя, кой ви ражда, такива извратени в главиците...Не че е лошо де, нали трябва и да се смеем на нещо...аз лично бих си поръчал 73897492865 -ната ти стихосвирка..дано ти се е случило и да посвириш дотогава! Cool

Пътнико, какво, освен педерастко женомразие, трябва още да те друса, за да избълваш подобна глупост по адрес на жена? Very Happy
Туй то.
Алби


A Shocked !!!
Ама тука позволено ли е да си говорим така и с такива думи?
Е значи щом белобради старци могат, бих могъл и аз да се развихря, нали?
Дедо Абли, защо не си немериш някоя бодлива разцъфнала Латинка да ти сресва кичестите мъдрури, барем се кротнеш на дърти години и защо все казваш на хората "Ти си педераст!". Какво ти влиза в работата и защо си вреш миризливата човка?

Че и женомразец бил?
Къде видя, че е женомразец? Я виж да не ти е капнала латинкина мъзгица в окото или просто си тъп хомофоб? Или си търсиш кой да те уноди, ама те е срам да си признаеш. Има сайтове, бе дедко!

Ей, колко свободен сайт, да си дрънкаме глупости, ама, пууу то супер, бе?

И, казах ти веднъж Алби, имаш пишка, сигурно е малка, но никой не е виновен за ТОВА, играй си с нея!
Както ние не се вълнуваме от твоята сексуалност, бъди добър и подминавай нашата, защото виж какво стана и виж, как подучваш младежта да говори лоши думички.
Туй то.
халби

ОбъркАл си сайта, пич! "ХуЛите" е сайт за литература, а в твоята "пледоария", освен словесна диария, друго няма. Very Happy Very Happy Very Happy
Туй то.
Алби


"Педерастко женомразие"???
Ти почна, сори, аз се уча от старите на литература!

Разбира се, че е педерастко женомразие, как иначе да го нарека? Прочети още веднъж поста на traveller, ако, разбира се, traveller не си самия ти Very Happy - и ще се убедиш, че освен педерастко женомразие, в него няма нищо друго. Exclamation
Латинка Златна може да не е блестяща българска поетеса, но не заслужава твоята "раздвоена" омраза!
Туй то.
Алби



Ми, добре тогава. По същата логика ти си дърт коцкар, дето сваля вехти поетеси с надежда да бъде уважен откъм член.
Става ли - версията е правдоподобна, колкото и твоята за педерасткото женомразие.
Аз между другото съм феминист, затова така се паля!



Щеше да е жалко, ако въобще никой не харесва поезията ми!

Весело посрещане на Великденските празници! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 18 Апр 2009 11:09:14 » Отговори с цитат върни се горе

amfree написа:
Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
amfree написа:
Albatros написа:
traveller написа:
LATINKA-ZLATNA написа:
Albatros написа:
Латинке Златна, романа го има в по-големите книжарници у нас, но ако не можеш го намери, ще ти го изпратя на домашната ти адреза - при това - с автограф от автора!
Very Happy Хубава пролет ти желая!
Туй то.
Алби


За съжаление не успях да го намеря, Алби! Sad
Желая да ми го изпратиш - с автограф от автора, с платежно нареждане!

Весело посрещане на Великденските празници! Very Happy

Златна, Златна...все се чудя, кой ви ражда, такива извратени в главиците...Не че е лошо де, нали трябва и да се смеем на нещо...аз лично бих си поръчал 73897492865 -ната ти стихосвирка..дано ти се е случило и да посвириш дотогава! Cool

Пътнико, какво, освен педерастко женомразие, трябва още да те друса, за да избълваш подобна глупост по адрес на жена? Very Happy
Туй то.
Алби


A Shocked !!!
Ама тука позволено ли е да си говорим така и с такива думи?
Е значи щом белобради старци могат, бих могъл и аз да се развихря, нали?
Дедо Абли, защо не си немериш някоя бодлива разцъфнала Латинка да ти сресва кичестите мъдрури, барем се кротнеш на дърти години и защо все казваш на хората "Ти си педераст!". Какво ти влиза в работата и защо си вреш миризливата човка?

Че и женомразец бил?
Къде видя, че е женомразец? Я виж да не ти е капнала латинкина мъзгица в окото или просто си тъп хомофоб? Или си търсиш кой да те уноди, ама те е срам да си признаеш. Има сайтове, бе дедко!

Ей, колко свободен сайт, да си дрънкаме глупости, ама, пууу то супер, бе?

И, казах ти веднъж Алби, имаш пишка, сигурно е малка, но никой не е виновен за ТОВА, играй си с нея!
Както ние не се вълнуваме от твоята сексуалност, бъди добър и подминавай нашата, защото виж какво стана и виж, как подучваш младежта да говори лоши думички.
Туй то.
халби

ОбъркАл си сайта, пич! "ХуЛите" е сайт за литература, а в твоята "пледоария", освен словесна диария, друго няма. Very Happy Very Happy Very Happy
Туй то.
Алби


"Педерастко женомразие"???
Ти почна, сори, аз се уча от старите на литература!

Разбира се, че е педерастко женомразие, как иначе да го нарека? Прочети още веднъж поста на traveller, ако, разбира се, traveller не си самия ти Very Happy - и ще се убедиш, че освен педерастко женомразие, в него няма нищо друго. Exclamation
Латинка Златна може да не е блестяща българска поетеса, но не заслужава твоята "раздвоена" омраза!
Туй то.
Алби



Ми, добре тогава. По същата логика ти си дърт коцкар, дето сваля вехти поетеси с надежда да бъде уважен откъм член.
Става ли - версията е правдоподобна, колкото и твоята за педерасткото женомразие.
Аз между другото съм феминист, затова така се паля!


Умирам да чета интелектуални разговори във форума...
За мен тази тема е опорочена и я заключвам.
Решението на екипа относно санкциите към участниците в тази махленска сага ще бъде обявено допълнително.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com