Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 563
ХуЛитери: 2
Всичко: 565

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Масово самоубийство пред НДК
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
scenaristbg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 26, 2007
Мнения: 235

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 21:59:20 » Масово самоубийство пред НДК Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми ХуЛИтери, аз и още няколко от нашето общество, пожелали да останат в анонимност решихме, че екрайно време да се даде последен напън във войната с Простотията. Нека всички се съберем в понеделник, 13 октомври, пред НДК и да се самоубием заедно. Материалите да си ги носи всеки сам - ножчета, пистолети, пушки, въжета, тел, найлонови пличкета, спринцовки, цигари, алкохол, кибрит (ако има почитатели на Бранислав Нушич), бензин, каквото още се сетите. Ще има и малка игра-викторина за най-идейно самоубийство. Нека така всички постигнем свободата си. Входна такса - 2,40 лв (цената на свободата според конкурентни организации).

_________________
"Бог е мъртъв" - Ницше
"Ницше е мъртъв" - Бог
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 22:40:07 » Re: Масово самоубийство пред НДК Отговори с цитат върни се горе

scenaristbg написа:
Уважаеми ХуЛИтери, аз и още няколко от нашето общество, пожелали да останат в анонимност решихме, че екрайно време да се даде последен напън във войната с Простотията. Нека всички се съберем в понеделник, 13 октомври, пред НДК и да се самоубием заедно. Материалите да си ги носи всеки сам - ножчета, пистолети, пушки, въжета, тел, найлонови пличкета, спринцовки, цигари, алкохол, кибрит (ако има почитатели на Бранислав Нушич), бензин, каквото още се сетите. Ще има и малка игра-викторина за най-идейно самоубийство. Нека така всички постигнем свободата си. Входна такса - 2,40 лв (цената на свободата според конкурентни организации).

Напоследък ме притесняваш с тази мания за самоубийство, дете.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
scenaristbg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 26, 2007
Мнения: 235

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 23:49:10 » Отговори с цитат върни се горе

Това е целта Smile

_________________
"Бог е мъртъв" - Ницше
"Ницше е мъртъв" - Бог
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 23:52:54 » когато един писател Отговори с цитат върни се горе

а когато някой пише глупости и му го кажат, той се смята за писател, на когото завиждат
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 00:04:09 » Отговори с цитат върни се горе

не ми харесва темата ти, scenaristbg
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kensol_slave
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 01, 2008
Мнения: 13

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 00:14:16 » Отговори с цитат върни се горе

ей, глупчо
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Luna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 02, 2005
Мнения: 270
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 01:32:09 » Отговори с цитат върни се горе

Луд умора няма! Жив е животът! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Popokatepetul
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 06:14:38 » Отговори с цитат върни се горе

Чл. 127. (1) от НК на Република България:

"Който по какъвто и да е начин подпомогне или склони другиго към самоубийство и последва такова или само опит, се наказва с лишаване от свобода до три години."
scenaristbg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 26, 2007
Мнения: 235

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 06:43:16 » Отговори с цитат върни се горе

ама всички ли го взехте насериозно бе Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"Бог е мъртъв" - Ницше
"Ницше е мъртъв" - Бог
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ili
Гост





МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 11:59:10 » Отговори с цитат върни се горе

Пижо, животът е сериозно нещо, а смъртта - още по-сериозно, ама си много мъничък още, за да си го разбрал. Разбирам ексцентричността, която те избушва, но ако словото ти е отесняло за нея, значи има и по него какво да научиш. Пиши сценарии, но остави живота на свобода Smile
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 16:18:37 » Аз ще дойда... Отговори с цитат върни се горе

Имам само няколко притеснение:

1. Ще има ли медийно присъствие, и ако да, то как ще бъде отразено, от към масовата му страна или от към мрачната?
2. Едим друг ли ще се "самоубиваме" или всеки ще си тегли ножа? Да знам какъв нож да нося, тъп или остър.
3. Труповете за каква цел ще се използват? Не искам софианци да се греят с тлените ми останки, като им спрат парното.

Имам и други, ама не са за масовата публика.

Чакам отговор.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
scenaristbg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 26, 2007
Мнения: 235

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 16:58:11 » Отговори с цитат върни се горе

Получаваш отговор Smile

1)Медийното присъствие ще е застъпено от най-българската телевизия, демек СКАТ.

2)Всеки се убива сам, ние от организацията само ще ви съберем. Рекламации не се приемат на този свят, ние също ще се самоубием Smile

3) Софиянци няма да се греят. Труповете ще бъдат извозени до Бургас, където има опасност от трайно спиране на парното за този сезон Smile

Поздрави Smile

_________________
"Бог е мъртъв" - Ницше
"Ницше е мъртъв" - Бог
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 17:48:24 » Отговори с цитат върни се горе

scenaristbg написа:
Получаваш отговор Smile

, ние от организацията само ще ви съберем. Smile


Абе подозрях си аз, че има нещо гнило в цялата тази работа! Значи ние ще се самоубиваме, а вие, от организацията ще обирате лаврите! Българска му работа!

Губите ме като бройка Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 19:34:45 » Бих дошъл, но... Отговори с цитат върни се горе

Ех, за съжаление няма да мога да присъствам на това събитие, защото вече се самоубих масово на Орлов мост, като се хвърлих и се удавих в Перловската река. Тогава, да си призная, ми излезе дори по-евтино - вход 1.50, изход 0.50.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 06 Окт 2008 21:44:37 » Отговори с цитат върни се горе

Мисля си - вместо ние да се трепем, не може ли да се опънем на Простотията? Пък току виж сме я очистили. Поне отчасти... Дали ще ни се размине жертвоприношението, как мислите? Аз нещЪ да съм жертва щото Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com