Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Anyth1978
Днес: 1
Вчера: 1
Общо: 14145

Онлайн са:
Анонимни: 513
ХуЛитери: 5
Всичко: 518

Онлайн сега:
:: LioCasablanca
:: pinkmousy
:: Mitko19
:: VladKo
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Мисли
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Преобладават ли слабите автори в сайта?

да
71%
 71%  [ 23 ]
не
12%
 12%  [ 4 ]
Зависи от гледната точка
15%
 15%  [ 5 ]
Всичко гласували : 32


Автор Съобщение
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 07:09:43 » Мисли Отговори с цитат върни се горе

Бидейки рожденник днес, и разбъркан от Аризона и няколкото часа разлика, почти неспящ, по вашето време, ми се ще да ви поразпитам, уважаеми, що става тъдява. Раздавачи на пространство сте. За изява. Писано е, щото е литературно това пространство. Питането е, где е литературата?
Ще ви отправя едно запитване, не че очаквам отговор смислен.
Когато една куха невеста си постави тук поредната боза, издадена в 500 екземпляра, това се явява реклама. Ама не до там. Тя остава. Щото е някаква ловешка ... намърдала се в администрацията и близка до шефа. В същото време изхвърляте един автор, който, по мое мнение, пише доста добре, и издава в щатите. Триете безпардонно произведения, щото автора не ви изнася. Правите се на пръднали в щайга, че сте принципни (смях в залата) и невинно премълчавате доста истини.
Хипо искал да става член на СБП. И като станеш, ко? Ще ти цъфнат налъмите. Аз, рожбе, съм на 39 вече, летя бизнес клас, спя в Хилтън, за 150 долара на вечер, и си питам басейна дали си си рязал ноктите или не. Бановете ти ги прескачам като курешка на асфалта, и се питам, що за идиотия е набъбнала в кухите ви тикви, че да се изживявате като дадености.
Огледайте се, ми е думата.
Ако откриете нещо стойностно в тоя сайт, след напускането на доста хора, покажете ми го. Остана Регина, камик, ДимитърГ, кал, и още няколко. Другото е боза, Клатинки, примавери и сие люлини. Като чета, се чудя да се смея ли, или да ви се смея. Ама вие си знаете де.
Сигурно ще запитате, защо тогава публикувам тук?
Отговор - много посетители. Сайта е добър. Вие, господа и дами, сте лоши мениджъри на този сайт.
Вие продавате пространство на еднаква цена, без значение от валутата. И едно място струва 100 (примерно), без значение какво "100".
Та аз плащам 100 лири, а Люлина - 100 японски йени. И аз се дразня. Както и мнозина други. Та това е. Помислете. Ако ви изнася.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Popokatepetul
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 08:37:41 » Отговори с цитат върни се горе

Ако перифразирам знаменития Джером Джером, това са "Злобни мисли на един злобен човек".
Никой тук, нито админите на сайта, нито хулитерите, не заслужава такова отношение, човече?
Защо?
Без уважение!
Popokatepetul
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:07:04 » Отговори с цитат върни се горе

Ако опиташ да перЕфразираш ЗАГЛАВИЕТО, току виж си отворил/а и книгата...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
ili
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:24:54 » Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Ако опиташ да перЕфразираш ЗАГЛАВИЕТО, току виж си отворил/а и книгата...

"Перифраза" е гръцка дума, "periphrasis", която означава описателно предаване на едно понятие или предавеане на израз с други думи. Ако си направите труда да отворите речника за чуждите думи в българския език, ще се убедите, че сарказмът Ви в случая е неуместен, traveller. Very Happy
Paisa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 14, 2004
Мнения: 580
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:30:34 » Re: Мисли Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Бидейки рожденник днес, и разбъркан от Аризона и няколкото часа разлика, почти неспящ, по вашето време, ми се ще да ви поразпитам, уважаеми, що става тъдява. Раздавачи на пространство сте. За изява. Писано е, щото е литературно това пространство. Питането е, где е литературата?
Ще ви отправя едно запитване, не че очаквам отговор смислен.
Когато една куха невеста си постави тук поредната боза, издадена в 500 екземпляра, това се явява реклама. Ама не до там. Тя остава. Щото е някаква ловешка ... намърдала се в администрацията и близка до шефа. В същото време изхвърляте един автор, който, по мое мнение, пише доста добре, и издава в щатите. Триете безпардонно произведения, щото автора не ви изнася. Правите се на пръднали в щайга, че сте принципни (смях в залата) и невинно премълчавате доста истини.
Хипо искал да става член на СБП. И като станеш, ко? Ще ти цъфнат налъмите. Аз, рожбе, съм на 39 вече, летя бизнес клас, спя в Хилтън, за 150 долара на вечер, и си питам басейна дали си си рязал ноктите или не. Бановете ти ги прескачам като курешка на асфалта, и се питам, що за идиотия е набъбнала в кухите ви тикви, че да се изживявате като дадености.
Огледайте се, ми е думата.
Ако откриете нещо стойностно в тоя сайт, след напускането на доста хора, покажете ми го. Остана Регина, камик, ДимитърГ, кал, и още няколко. Другото е боза, Клатинки, примавери и сие люлини. Като чета, се чудя да се смея ли, или да ви се смея. Ама вие си знаете де.
Сигурно ще запитате, защо тогава публикувам тук?
Отговор - много посетители. Сайта е добър. Вие, господа и дами, сте лоши мениджъри на този сайт.
Вие продавате пространство на еднаква цена, без значение от валутата. И едно място струва 100 (примерно), без значение какво "100".
Та аз плащам 100 лири, а Люлина - 100 японски йени. И аз се дразня. Както и мнозина други. Та това е. Помислете. Ако ви изнася.


Да, наистина не ти е понесло пътуването. Или може би животът до тук.
Плацикай си крачетата в басейнчетата на Хилтън и се напъни да бъдеш щастлив от това.

И... не ни навирай физиономията си, не сме те викали.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:38:05 » Отговори с цитат върни се горе

Странно ми звучи изказването ти от името на всички. Референдум ли организира или си в поредната фаза на безтегловност?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Paisa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 14, 2004
Мнения: 580
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:40:15 » Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Странно ми звучи изказването ти от името на всички. Референдум ли организира или си в поредната фаза на безтегловност?


Забележката ти е изключително точна, явно имаш и мигове на просветление.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:48:52 » Re: Мисли Отговори с цитат върни се горе

traveller написа:
Бидейки рожденник днес, и разбъркан от Аризона и няколкото часа разлика, почти неспящ, по вашето време, ми се ще да ви поразпитам, уважаеми, що става тъдява. Раздавачи на пространство сте. За изява. Писано е, щото е литературно това пространство. Питането е, где е литературата?
Ще ви отправя едно запитване, не че очаквам отговор смислен.
Когато една куха невеста си постави тук поредната боза, издадена в 500 екземпляра, това се явява реклама. Ама не до там. Тя остава. Щото е някаква ловешка ... намърдала се в администрацията и близка до шефа. В същото време изхвърляте един автор, който, по мое мнение, пише доста добре, и издава в щатите. Триете безпардонно произведения, щото автора не ви изнася. Правите се на пръднали в щайга, че сте принципни (смях в залата) и невинно премълчавате доста истини.
Хипо искал да става член на СБП. И като станеш, ко? Ще ти цъфнат налъмите. Аз, рожбе, съм на 39 вече, летя бизнес клас, спя в Хилтън, за 150 долара на вечер, и си питам басейна дали си си рязал ноктите или не. Бановете ти ги прескачам като курешка на асфалта, и се питам, що за идиотия е набъбнала в кухите ви тикви, че да се изживявате като дадености.
Огледайте се, ми е думата.
Ако откриете нещо стойностно в тоя сайт, след напускането на доста хора, покажете ми го. Остана Регина, камик, ДимитърГ, кал, и още няколко. Другото е боза, Клатинки, примавери и сие люлини. Като чета, се чудя да се смея ли, или да ви се смея. Ама вие си знаете де.
Сигурно ще запитате, защо тогава публикувам тук?
Отговор - много посетители. Сайта е добър. Вие, господа и дами, сте лоши мениджъри на този сайт.
Вие продавате пространство на еднаква цена, без значение от валутата. И едно място струва 100 (примерно), без значение какво "100".
Та аз плащам 100 лири, а Люлина - 100 японски йени. И аз се дразня. Както и мнозина други. Та това е. Помислете. Ако ви изнася.


Ако не е безличната сива маса, как бихте се откроявали гениите?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:56:46 » Отговори с цитат върни се горе

Paisa написа:
traveller написа:
Странно ми звучи изказването ти от името на всички. Референдум ли организира или си в поредната фаза на безтегловност?


Забележката ти е изключително точна, явно имаш и мигове на просветление.


Ако оставим настрана миговете ми, които, смея да твърдя, са непосилни за теб, какво друго от написаното разбуди брилянтната ти мисъл?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 10:58:31 » Re: Мисли Отговори с цитат върни се горе

anonimapokrifoff написа:


Ако не е безличната сива маса, как бихте се откроявали гениите?


Ами лошото, анониме, е, че остава само масата...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 11:01:08 » Отговори с цитат върни се горе

ЧРД, пътнико!
На несмислено питане е съвсем нормално да очакваш несмислени отговори.
Много си малък да ме наричаш "рожбе". Лети си в бизнес калас, спи Хилтън(ако искаш и в президентския апартамент) на мен ми е все тази.
Банове се прескачат, те са за да покажат на някой, че е нагазил лука.
Що за противоречия обаче - хем сме лоши менаджeри, хем имаме голяма посещаемост?
Нито ти, нито Люлина плащате за това пространство, така че стоте лири можеш спокойно да си ги пребереш на място по желание.
Сега последно за повода на тази тема.
Явно нещо си подведен. Така наречената "ловешка" няма нищо общо с администрацията на сайта, а да не говорим с шефката му. Явно този който ти е снесъл тази информация те е заблудил или си прихванал от нашата кухота. Заразна е. Моят съвет е да се изнасяш дорде не си напълно изкукал и изкуфял.
И най важното - за принципността - пак не си в час. В този форум всеки може да пусне теми за книги, премиери, представяния, и т.н., Той е направен с такава цел. Но под всяко произведение в сайта - е нарушение на правилата. Освен това споменатия от теб автор не е изхвърлен. Никой не му е отнемал правата в сайта. Тук лекичко, по финикийски подвеждаш четящите, но за такива като теб това е нормално, така че - ЧРД!
Щях да забравя да отговоря на най вълнуващия те въпрос - моите налъми отдавна са цъфнали и точно заради това не мога да стана член на СБП. Точно с това уцели, ама най-голямата десятка. Какви ли не връзки използвах, коленете ми хванаха мазоли да отварям вратите с тях(сещай се - ръцете ми заети) - не и не.
Така ще си отида след време от този свят безпартиен, безсъюзен и без обвързане - тъпо нали... Свободен.
Все пак имаш рожден ден. Пийни си валидол и празнувай. Не се коси толкова. Ако с едно уиски не ти мине, опитай с второ и така нататък.
Наздраве!

_________________
ХИПО

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: hixxtam на 05 Окт 2008 11:09:22 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 11:05:07 » Отговори с цитат върни се горе

ili написа:
traveller написа:
Ако опиташ да перЕфразираш ЗАГЛАВИЕТО, току виж си отворил/а и книгата...

"Перифраза" е гръцка дума, "periphrasis", която означава описателно предаване на едно понятие или предавеане на израз с други думи. Ако си направите труда да отворите речника за чуждите думи в българския език, ще се убедите, че сарказмът Ви в случая е неуместен, traveller. Very Happy

Абсолютно си прав/а, и се извинявам за сарказма, който, боя се, е нестопяем.
Грешността е мое право, истинността - мое задължение. Балансът между двете е отличимостта ми и смея да държа на нея. Благодаря за корекцията!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
traveller
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 28, 2007
Мнения: 224
Място: Прага, Чехия

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 11:26:53 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
ЧРД, пътнико!
На несмислено питане е съвсем нормално да очакваш несмислени отговори.
Много си малък да ме наричаш "рожбе". Лети си в бизнес калас, спи Хилтън(ако искаш и в президентския апартамент) на мен ми е все тази.
Банове се прескачат, те са за да покажат на някой, че е нагазил лука.
Що за противоречия обаче - хем сме лоши менаджeри, хем имаме голяма посещаемост?
Нито ти, нито Люлина плащате за това пространство, така че стоте лири можеш спокойно да си ги пребереш на място по желание.
Сега последно за повода на тази тема.
Явно нещо си подведен. Така наречената "ловешка" няма нищо общо с администрацията на сайта, а да не говорим с шефката му. Явно този който ти е снесъл тази информация те е заблудил или си прихванал от нашата кухота. Заразна е. Моят съвет е да се изнасяш дорде не си напълно изкукал и изкуфял.
И най важното - за принципността - пак не си в час. В този форум всеки може да пусне теми за книги, премиери, представяния, и т.н., Той е направен с такава цел. По под всяко произведение в сайта - е нарушение на правилата. Освен това споменатия от теб автор не е изхвърлен. Никой не му е отнемал правата в сайта. Тук лекичко, по финикийски подвеждаш четящите, но за такива като теб това е нормално, така че - ЧРД!
Щях да забравя да отговоря на най вълнуващия те въпрос - моите налъми отдавна са цъфнали и точно заради това не мога да стана член на СБП. Точно с това уцели, ама най-голямата десятка. Какви ли не връзки използвах, коленете ми хванаха мазоли да отварям вратите с тях(сещай се - ръцете ми заети) - не и не.
Така ще си отида след време от този свят безпартиен, безсъюзен и без обвързане - тъпо нали... Свободен.
Все пак имаш рожден ден. Пийни си валидол и празнувай. Не се коси толкова. Ако с едно уиски не ти мине, опитай с второ и така нататък.
Наздраве!

Ще се въздържа, Найдене, от коментари по повечето от точките, щото макар да са части от мозайката, само правят темата тромава. Истината е, че сайта си губи тежестта, по начина, по който се управлява. Моите хотели и класи са си мои. Твоите членства...не те очленяват. (Грубичко дойде това). Та за сайта иде реч. Аз ви чета постоянно. Малко съм гаднюха, знаеш, и съм с два лаптопа, а с колко конекции да не ти казвам. И гледам как ден след ден се окепазява работата, ама яко се окепазява. Айде, един ден изгубих с полета, не съм чел, ама едва ли се е родило нещо хубаво. Преди това бяха тристишия, четирибуквия и какви ли не други "литературни" форми, ум да ти зайде. И това е вече давещо. Ако не знам име на автор, който да потърся, попадам на такива идиотизми, дето и Камелия не може да изпее. И това е казвано многократно, не съм откривател. Всъщност, това ми е и проблема де, преди само публикувах, ама ме посъветваха да чета, и избрах неподходящото място - демек, "Хулите". И при цялата ми привързаност към този сайт, а може би именно поради нея, се опитвам да ви кажа нещо. Лесното е да абдикирам. Но съм си рогач, и не смятам, че бих помогнал така. Като разсмърдя бунището, току виж някой усетил, че мирише. И да се огледа, дали не е забравил да си смени чорапките...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 11:43:57 » Отговори с цитат върни се горе

Нищо ново под слънцето, пътнико.
Мислиш ли, че ние не виждаме това?
А кажи ми ти какво би направил, но така, че да не нарушиш ничии права?
Тази тема съществува откакто съществува сайта, дори бих казал - от както съществува литературата изобщо. Вярно е, че с появата на интернет сайтовете, много повече хора получават възможност за изява - следователно и посредствените произведения се увеличават прогресивно.
Това, че си рогач е ясно, но все пак е хубаво, когато се казва нещо в пространството, да се огледа от всички гледни точки. Праволинейността с тесноспектрален поглед е присъща за авторитарните структури.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
scenaristbg
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 26, 2007
Мнения: 235

МнениеВъведено на: 05 Окт 2008 13:30:15 » Отговори с цитат върни се горе

Пак ли ти бе Rolling Eyes

_________________
"Бог е мъртъв" - Ницше
"Ницше е мъртъв" - Бог
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com