Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 692
ХуЛитери: 2
Всичко: 694

Онлайн сега:
:: Elling
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - ПРЕДИЗБОРНО ОБЕЩАНИЕ!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 12:14:48 » Отговори с цитат върни се горе

Да ме прощава Румир, ама и кмета е човек...И той допуска грешки.
Забравил съм да предложа топло местенце под грижовното крило на моята Партия! Голям пропуск.
Румире, за теб най-ще ти отива да бъдеш таен кметски съветник без протфейл. Ще ти отворим направо една сметка в сигурна банка...Примерно на Алеутските острови. За всичко мислиме ние, може и със закъснение, но пък икономическия ефект винаги е поразителен. Всички по хранителната верига са доволни.
П.П. Изказвам благодарностите си на Копие за готовността да поеме всички активи и да стане общински съветник. Така се действа при нас. Подостри се, Копие, да нанижем нашите конкуренти и да наклоним в наша полза плоскостта по която текат парите!
Но нека се знае. Ако случайно някой не вдигне подходящата ръчичка в подходящото време, ще направим така, щото да поеме всички пасиви. Както се казва на всекиму според гласуването, на всекиму според пасуването...
Кабинета на най-достойния е отворен за вашите щения, въпроси и предложения!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Rumir
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 205

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 13:45:02 » Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Да ме прощава Румир, ама и кмета е човек...И той допуска грешки.
Забравил съм да предложа топло местенце под грижовното крило на моята Партия! Голям пропуск.
Румире, за теб най-ще ти отива да бъдеш таен кметски съветник без протфейл. Ще ти отворим направо една сметка в сигурна банка...Примерно на Алеутските острови. За всичко мислиме ние, може и със закъснение, но пък икономическия ефект винаги е поразителен. Всички по хранителната верига са доволни.
П.П. Изказвам благодарностите си на Копие за готовността да поеме всички активи и да стане общински съветник. Така се действа при нас. Подостри се, Копие, да нанижем нашите конкуренти и да наклоним в наша полза плоскостта по която текат парите!
Но нека се знае. Ако случайно някой не вдигне подходящата ръчичка в подходящото време, ще направим така, щото да поеме всички пасиви. Както се казва на всекиму според гласуването, на всекиму според пасуването...
Кабинета на най-достойния е отворен за вашите щения, въпроси и предложения!



Smile)))))

Ааааааа... Казвам ти щерко - сещай се снахо.
Твоята интересна особа претърпява бурно, положително политическо развитие.
Де са кебаците, бирата и 20 кинта на ръка...

Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 13:58:24 » Re: ПРЕДИЗБОРНО ОБЕЩАНИЕ! Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Предизборно обещание

да изгоня от нашата прекрасна столица София: ..., арменците, ...!


1) Браво бе, ТОрби! И що тъй, как ще да гониш толкоз народ от нашата прекрасна, чиста, подредена и уютна столица. Ми къде ще ходим ний? Категорично отказвам да се връщам на село, а за Армения не искам и да си мисля, там "поезията ми съвсем ще загуби оборотност Wink) Да не говорим за съмнителният геноцид на който биха ме подложили, като член на Евро-съюза...

2) И питам те като обещаваш да изгониш циганите, кой ще ти яде вмирисаните кибапчета Confused и на кой ще обещаеш да изградиш канализация, като синоним на "демокрация" Question

В главата ми се въртят още недоизказани въпроси, но поради неприлично-циничното им звучене ще си ги запазя за по-напреднала фаза на предизборната борба.

Чакам отговор Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 15:50:38 » Отговори с цитат върни се горе

Н
Rumir написа:
[

Smile)))))

Ааааааа... Казвам ти щерко - сещай се снахо.
Твоята интересна особа претърпява бурно, положително политическо развитие.
Де са кебаците, бирата и 20 кинта на ръка...

Smile))

Ние отдавна сме се отказали от кебапете и кифтетата. Даже и бирата бяхме на път да откажем, но здравия разум надделя... Що се отнася до левовете - приемаме и евро, нЕма проблеми! Еденьето отдавна е осигурено. Има го в изобилие по нашите маси. По вашите не знам. Не се бъркаме в частния живот на хората. Но трябва да ви кажа, че ние, най-достойните от достойните, се прехвърляме на някои по-удачни и здравословни храни: розова сьмга, черен хайвер, червен хайвер, зелен хайвер, трюфели(бели и черни), фини и крехки телешки специалитети както и приятни изненади от дивечово месо под похлупак. По полезно е за нашето здраве. За вашето не знам. Но ще възложа на моя приближена фирма за проучвания да провери. Ще им платим разбира се. Скъпо и прескъпо. И за нас да остане. Ако вие Румир желаете, може да контролирате действията на фирмата, като таен съветник на кмета...
Що се отнася до накоремната и карманната агитация...ми то тея работи са си в реда на нещата, драги! В днешно време даже и не е нужно да се споменават...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 17:00:00 » Re: ПРЕДИЗБОРНО ОБЕЩАНИЕ! Отговори с цитат върни се горе

LeoBedrosian написа:
torbalan написа:
Предизборно обещание

да изгоня от нашата прекрасна столица София: ..., арменците, ...!


1) Браво бе, ТОрби! И що тъй, как ще да гониш толкоз народ от нашата прекрасна, чиста, подредена и уютна столица. Ми къде ще ходим ний? Категорично отказвам да се връщам на село, а за Армения не искам и да си мисля, там "поезията ми съвсем ще загуби оборотност Wink) Да не говорим за съмнителният геноцид на който биха ме подложили, като член на Евро-съюза...

2) И питам те като обещаваш да изгониш циганите, кой ще ти яде вмирисаните кибапчета Confused и на кой ще обещаеш да изградиш канализация, като синоним на "демокрация" Question

В главата ми се въртят още недоизказани въпроси, но поради неприлично-циничното им звучене ще си ги запазя за по-напреднала фаза на предизборната борба.

Чакам отговор Rolling Eyes

Драги ми Лео! Г-не Бедросян! За вашия братски етнос бях замислил специално разквартируване в близките около Столицата православни арменски манастири...Но тъй не можах да открия таквиз, след специлна консултация прецених, че е безпроблемно използването и на добре устроени български. Там вие, нашите братя арменци, спокойно може да се укривате от несъществуващия преди деветдесет години геноцид. Там, на спокойствие ще могат да се упражняват ювелирни, финомеханични и певчески умения. Ще може активно да се почива Всяка Неделя. За съботата незнам. Вие ще си решите. Ще бъдат доволни арменския поп, нашите попове и вашите попове Laughing
А когато идват на посещение туристи от ЕС, ще им се провеждат специални беседи, примерно "Защо и как не е имало геноцид над Арменския народ през далечната 1915г." и" Как не са загинали 1,5млн. арменци за няколко седмици, посечени от турски ятаган"...И "От какво неземно благо са побегнали предците на Яворовите герои от земите си". Неразбралите добре да гледат филма "La masseria delle allodole", безплатно.
Относно вмирисаните кебапчета. Те ще се карат направо в обособените крайградски селища. За да не стане някой сакатлък да отровим без да искаме някой човек, задължително ще ги опитваме преди това. За да си спомняме колко вкусни са били,преди изборите, когато не еимало нищо друго за лапане.
Относно канализацията...Ще трябва капитален ремонт. Да се изринат всички реки от мед дето се леят там. Да се почисти и да си потекат съвсем нормални истински отходни води. Щото всички сме ора и отделяме. Но не шампанско и черен хайвер. Ще требва всички да участват в ремонта. Щото гледам нема жива фирма дето може да се заеме с такова дело!
За вас, г-не Бедросяне заделяме едно голямо Писалище на първия етаж на общината. Като експерт в преместванията, ще отговаряте за назначенията на личния състав и целевото им пренасочване във времето. На хонорар. И твърдо заплащане. Може и процент да добавим. Но процента само за служители с наднормено тегло. Като например слонове(но само глухи), биволи и магарета. Споко. Процент ще има, пълно е с такива. Laughing
Аре, до следващия път Laughing !
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Rumir
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 02, 2004
Мнения: 205

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 18:47:46 » Отговори с цитат върни се горе

"Ако вие Румир желаете, може да контролирате действията на фирмата, като таен съветник на кмета..."
[/quote]

От кога чакам да дойде време на подкупите бе... ))
Касиерче ми предлагаш да стана...
Това не звучи лошо.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 01 Окт 2007 23:07:45 » Отговори с цитат върни се горе

Rumir написа:
"Ако вие Румир желаете, може да контролирате действията на фирмата, като таен съветник на кмета..."


От кога чакам да дойде време на подкупите бе... ))
Касиерче ми предлагаш да стана...
Това не звучи лошо.[/quote]

Дава се,мале дава,
дава се църната каса,
църна, йоще - убава!
На наши ора, доверени,
доверени, йоще проверени,
да я пазят , мале кат своя!
От лоши Очи да я крият,
от лоши, йощ оцъклени,
оцъклени мале - на бирнико!


Те така! Да нема две мнения по въпроса. Ма подкупи нема. Ние, от наща партия с такива работи се не занимаваме. Пред свидетели имам предвид...
Хайде народе, не бой се! Хайде на избори
Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 02 Окт 2007 11:27:03 » Отговори с цитат върни се горе

Ха здравейте, добро утро и добър ден на всички единомишленици! И така, драги мои избира тели, нека обобщим:
Най-достойния от достойните е на път да спечели изборите и да осъществи безпроблемно своята мечта - Всички по хранителната верига да бъдат доволни. Даже и изядените. Какъв достоен завършек се задава на хоризонта!
Гордея се, че имам и свои хард привърженици, които безрезервно застанаха зад гърба ми. За пореден път им изказвам благодарности и гарантирем топлите им места, както пакета от екстри и социални придобивки! Ще си позволя да поздравя всеки от тях персонално:

- Копие. Подострено и винаги готово да поеме финансовите активи. Да се яви в Тату кабинета да му избродираме ЕГН-то на лявата ръка. ПоздраВи:
http://www.vbox7.com/play:03a276e6
- Silver Wolfess. Изключително веща по въпроса на връзките с обществеността, незаменим PR на кОмпанията на Кмета. Натоварена с тежката задача да провежда кастинг за лични асистенки на на най-достойния. С благодарност:
http://www.vbox7.com/play:2c0e67ef
- Г-а Ufff. С благодарности - че без страх и притеснения се нагърби с тежката задача да изпразни Здравната каса. И за особени заслуги:
http://www.vbox7.com/play:ad8ae2d9
- Г-ца Марта. За проявен висок дух и морал в надпреварата за това кой-пръв ще пусне бюлетината. мястото и се пази. Да не се притеснява.
http://www.vbox7.com/play:317cad20
- Rumir. Човекът ковчежник. Най-доверения от доверените. Таен съветник на по-по-най Кмета. С пожелание за успешен фишинг.
http://www.vbox7.com/play:3dd13f48
- Г-на Бедросяна. Повелителят на Слоновете. Отговарящият за назначенията и вътрешнобщинската сигурност. Завеждащ отдел Писалище. С пожелание за открехване тайната на магията.
http://www.vbox7.com/play:73fc93f0

И един задължителен поздрав към всички останали. В смисъл, че слушането му е задължително! И не забравяйте да предлагате и да питате. С питане и до общината се стига! Искрено ваш, по-по-най, Торбалан Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 02 Окт 2007 11:35:49 » Отговори с цитат върни се горе

ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ:
http://www.vbox7.com/play:38ec6a21
ПОСЛЕСМЯХ (свързан с днешното време):
http://www.vbox7.com/play:3f9a3a5e
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 02 Окт 2007 20:59:57 » Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Ха здравейте, добро утро и добър ден на всички единомишленици! И така, драги мои избира тели, нека обобщим:
Най-достойния от достойните е на път да спечели изборите и да осъществи безпроблемно своята мечта - Всички по хранителната верига да бъдат доволни. Даже и изядените. Какъв достоен завършек се задава на хоризонта!
Гордея се, че имам и свои хард привърженици, които безрезервно застанаха зад гърба ми. За пореден път им изказвам благодарности и гарантирем топлите им места, както пакета от екстри и социални придобивки! Ще си позволя да поздравя всеки от тях персонално:

- Копие. Подострено и винаги готово да поеме финансовите активи. Да се яви в Тату кабинета да му избродираме ЕГН-то на лявата ръка. ПоздраВи:
http://www.vbox7.com/play:03a276e6
- Silver Wolfess. Изключително веща по въпроса на връзките с обществеността, незаменим PR на кОмпанията на Кмета. Натоварена с тежката задача да провежда кастинг за лични асистенки на на най-достойния. С благодарност:
http://www.vbox7.com/play:2c0e67ef
- Г-а Ufff. С благодарности - че без страх и притеснения се нагърби с тежката задача да изпразни Здравната каса. И за особени заслуги:
http://www.vbox7.com/play:ad8ae2d9
- Г-ца Марта. За проявен висок дух и морал в надпреварата за това кой-пръв ще пусне бюлетината. мястото и се пази. Да не се притеснява.
http://www.vbox7.com/play:317cad20
- Rumir. Човекът ковчежник. Най-доверения от доверените. Таен съветник на по-по-най Кмета. С пожелание за успешен фишинг.
http://www.vbox7.com/play:3dd13f48
- Г-на Бедросяна. Повелителят на Слоновете. Отговарящият за назначенията и вътрешнобщинската сигурност. Завеждащ отдел Писалище. С пожелание за открехване тайната на магията.
http://www.vbox7.com/play:73fc93f0

И един задължителен поздрав към всички останали. В смисъл, че слушането му е задължително! И не забравяйте да предлагате и да питате. С питане и до общината се стига! Искрено ваш, по-по-най, Торбалан Laughing


Благодаря много! Харесвам кметове, които си държат на думата. Very Happy Very Happy Very Happy Трогната съм от жеста. Това ще ми отива. Като извънземно е. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 02 Окт 2007 23:14:04 » Отговори с цитат върни се горе

Серебрянная, зря отказалась мусорь убирать, дорогая...Посмотри здесь:http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=29336
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 02 Окт 2007 23:42:03 » Отговори с цитат върни се горе

torbalan написа:
Серебрянная, зря отказалась мусорь убирать, дорогая...Посмотри здесь:http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=29336


Ми по-горе обясних - липсва ми виетнамската жилчица. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 03 Окт 2007 00:31:37 » Отговори с цитат върни се горе

Silver Wolfess написа:
torbalan написа:
Серебрянная, зря отказалась мусорь убирать, дорогая...Посмотри здесь:http://big.bg/modules/news/article.php?storyid=29336


Ми по-горе обясних - липсва ми виетнамската жилчица. Very Happy Very Happy Very Happy


Чудех се аз каква кариера би могъл да направи един шофьор на милиционерски шеф....А то....превърнал се в Повелителя на Боклуците! Имам странното чувство, че боклуците сме ние, дето търпим....Ма журналистите да не записват! Това е извън контекста....

Айде на изборите! Кумчо Вълчо и без това го няма! Вашият най-достоен кандидат кмет ще се справи и с боклуцитеее...Напълно професионално.
Търси се желаещ да поеме проблема с мръсотиите на Софето. Поне с две висши образования, с трети западен език, минимум десетгодишен стаж по специалността. Неподкупен. Честен. Отговорен. Самоорганизиран. Заплата - 280лв и карта за транспорта. С нетърпение очаквам вашето СV и мотано писмо тук в Хулите.нет!
Ще строим завод Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
copie
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 11, 2005
Мнения: 751

МнениеВъведено на: 03 Окт 2007 18:37:46 » Отговори с цитат върни се горе

не ща ЕГН-то на tatoo, ако може една банкова сметка, ама по-пълна Smile

10х за поздрава, любими Кандидате наш! Smile))))

_________________
Да изковем от минусите плюсове!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
torbalan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 19, 2007
Мнения: 365
Място: В Неизвестното Безвремие, до Дъното на Хълма, че даже и оттатък Билото...

МнениеВъведено на: 03 Окт 2007 19:43:27 » Отговори с цитат върни се горе

И докато чакам потенциалните кандидати за длъжността "Строител на Съвременна България" да се изпотъпчат взаимно в сървайвъра кой ще успее пръв да се кандидатира за сладката длъжност, ще взема да драсна една кратка биографийка, едно семпло СV, за да узнае така уважавания от мен елктрокар... електрорат, абе все тая, кой е най-достойния от по-достойните и що за торбеста птица ги връхлита:

АВТОБИОГРАФИЯ
на
Торбаланъ Торбовъ Страшниковъ

Роденъ в лето Господне `66-то, третего мясеца (денъ неизвестний) въ единъ южноразположившиевся лесъ Тилилейский, известний лйудям с етим, что естъ тамъ много сиганъ и прави съ тоже у нимъ меденоблаженшая и вкусоподобная ръкиъ отъ мускатъ гроздъ. Та, родилъ съ вашъ Торбаланъ от майка светая Торбаланка, учителница всехъ ситнихъ торбаланцы. И Отецъ Торбалан Старший, самодържецъ леса Тилилейского, ещо строгий родителъ.
Учился Торбаланчо наший на много-усъртдно, и научился на многоье
кое что, наполнивъ торбичка своя с полезное ученье и знанье.
После килийного училиште взяли го солдатъ и три лета го не пущали у сродням, даже увидит их лик. После ето, Нашъ Торбаланъ, наполнилъ торба своя, нарамивъ топлий кожуф бежалъ отъ леса Тилилейского и оказался в леденомъ Кремле. Там пытался учитъ разное и безобразное, но най-веке економичскихъ наукъ и на неекономический трудъ. Это до лето господне `91-го. После того принесъ свой задъ в Кана Тилилейска опятъ и началъ искатъ хлебъ нашъ насущний. Хлебъ, хлебъ ама нетъ... После некое мелкое чудение, запретилъ всех рукавъ
и заработалъ денъ и ночтъ, что торбъ своей наполнитъ моженье и уменье.
Понастоящемъ , женатъ. Жена ему, Торбаланка Прекрасная естъ и умная и красивая, родила Торбалана двое любящих и дивящих дети - Торбаланчики (те кто желаятъ и имеятъ ищахъ можетъ видетъ их всякий праздникъ в Зоопарк - безсплатно причемъ. Покормитъ их так-же можно - съ KFC и DONNATT).
Ещо вашъ Торбаланъ нормаленъ горский жителъ леса Тилилейского. Работаетъ, не перестаетъ учится на всякое дермо и безобразное дело.

Вашъ по-по-най Торбаланъ.Днесъ, денъ третий, мясец десетий лето 07`


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: torbalan на 15 Дек 2007 23:47:22 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com