Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 476
ХуЛитери: 2
Всичко: 478

Онлайн сега:
:: malovo3
:: Teoman

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Очи за себе си 2007" - участници, резултати...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 29 Мар 2007 22:28:31 » Отговори с цитат върни се горе

venci написа:
Според Пенчо Славейков,д-р Кръстев и другите от кръгът "Мисъл",Вазов е един доста слаб писател.Освен,че е написал първият български роман(години след Освобождението) и любопитната подробност,че е първият българин получил пенсия-първият пенсионер,не виждам с какво друго може да се запомни,ако не ни го натякваха постоянно!Така че дано ти станеш като Вазов Wink


Е, това вече не мога да го преглътна, да го премълча! Толкова мисъл значи е имало в този кръг "Мисъл"! Sad

Все пак те са му били съвременници, могло е и да се излъжат! Но ти щом твърдиш, че Вазов с нищо не може да се запомни - значи с право не са те номинирали на конкурса! А пък ако бяха те номинирали и ти дали и някакъв приз - щеше да е наистина срам и позор! Embarassed

Вазов ще се помни винаги! Докато има българи, ще се рецитира "Аз съм българче!"; ще се пее "Де си било, облаче ле бяло"; ще се пее "Тих бял Дунав се вълнува"; ще се пее песента на панагюрските въстаници: "Боят настана, тупкат сърца ни"! Ще се рецитират "Опълченците на Шипка" и останалите му стихове от "Епопея на забравените"! Просто без Вазов ние ще сме като без история!

И докато има народ, който да говори на български език, песните му все ще се четат!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
pencho_zaeka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 14, 2005
Мнения: 176
Място: София

МнениеВъведено на: 30 Мар 2007 09:47:42 » Отговори с цитат върни се горе

Голяяям смях настава! Laughing Laughing Laughing

_________________
Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
gtsh
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 08, 2007
Мнения: 8

МнениеВъведено на: 30 Мар 2007 10:06:21 » Отговори с цитат върни се горе

venci написа:
Журито на конкурса е общо взето в състав:Сульо,Пульо,Атанас и Аз Very Happy


Без "Аз" щото тебе нали те няма.
П.П. Впрочем всички тука ти пишат, че имаш някакъв потенциал и виждат достойнства в "Срещи с дявола" Аз нищо подобно не виждам. Тоест твоя потенциал няма начин да се определи, според мен, може да е страхотен, може да е нула. Само за разказа говоря.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ned
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2007
Мнения: 18

МнениеВъведено на: 30 Мар 2007 14:52:18 » Отговори с цитат върни се горе

gtsh
Когато конят пожелае да отпъди конската муха - казва й , че има потенциал.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
venci
Словоблудец
Словоблудец


Записан(а): Mar 08, 2007
Мнения: 106
Място: London

МнениеВъведено на: 30 Мар 2007 21:57:04 » Отговори с цитат върни се горе

Ned след като Вие, не сте нито коня,нито мухата,сте може би това,което излиза от коня и за което мухата се лепи? Колкото до афекта,ще ви светна,че това е силно краткотрайно психическо състояние,продължаващо секунди,или минути.Така че не може да съм афектиран,все още.
40-те приятели са шега и само Вие и Бабазлата не разбрахте това!
На angar мозакът му е промит и няма какво да му отговарям.Няма смисъл.
А колкото да "Аза",ще поясня,че такъв е изразът.Не искам да кажа,че съм в журито.Опазил ме БогSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 31 Мар 2007 09:30:07 » Отговори с цитат върни се горе

venci написа:
На angar мозакът му е промит и няма какво да му отговарям.Няма смисъл.
Smile

Ако си се шегувал с това което написа за Вазов, сериозният ти тон с който го правиш наистина ме е заблудил. Ако не си се шегувал - мнението ми си остава.

А по въпроса за промиването на мозъците: да, нашите мозъци ги промиваха.

Не знам ти от кое поколение си. Но на сегашното поколение господарите на ефира така му промиват мозъците, както за нашето поколение бе немислимо. Сега на всеки час по два три пъти по за няколко минути всички ТВ и радиопрограми спират всичко, за да го затъпяват с дърдорения от рода на: дъ-дъ-дъ-дъ, дъ-дъ-дъ-дъ, дъ-дъ-дъ-дъ!
И резултатът е налице - при сегашното поколение собствеността на България премина в чужди компании, а то до такава степен е негодно, че всичко - от изхвърлянето на буклука до електроразпределението - му го правят чужди фирми! Срам за България!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: angar на 01 Апр 2007 09:15:50 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
babazlata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2007
Мнения: 12

МнениеВъведено на: 31 Мар 2007 21:13:06 » Отговори с цитат върни се горе

Мили ми Венци, не споменавай друг път името ми преди да си измиеш устата или преди да провериш какво точно съм ти писала! Друг път, моля те, не се обаждай неподготвен, добре, че сега случи на мен, може другия път да е някой по- обидчив!!Уж си правист бе детето ми, що не говориш подготвен???Да не си ми колега от Софииския, там за шоуто минавахме през тяхното фоае да гледаме как си бъркат в носа Very Happy Още май не си се отказал от навика, явно те заангажира и не внимаваш какво четеш Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
venci
Словоблудец
Словоблудец


Записан(а): Mar 08, 2007
Мнения: 106
Място: London

МнениеВъведено на: 31 Мар 2007 21:45:14 » Отговори с цитат върни се горе

Вярно,че стана грешка Crying or Very sad Обърках усмивчица с тази...babazlata психото Smile Пийни си някое от твоите хапчета,ако все още ти действат,и се успокойWinkТози твой ник да не си го измислила в психодиспансера?Явно здраво ти клопа дъската!!!След като и аз те признавам,може да си направиш извода,колко силно си ме впечатлила Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
babazlata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2007
Мнения: 12

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 07:50:30 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ти за признанието, вярно ми хлопа дъската, а в наше време това е задължително за един здрав и пълноценен живот. Very Happy Пожелавам ти и на теб да ти захлопа поне малко, макар, че и така привличаш внимание и възбуждаш хората хихихи Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ned
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2007
Мнения: 18

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 09:03:07 » Отговори с цитат върни се горе

Venci
Благодаря Ви за проницателната оценка! Мисленето на някои хора явно е задълбочено анално. Вероятно и творбите си пишете в най-малкото помещение.
Колкото до ефекта от афекта Ви, оказа се, че и той е дефектен. Твърдите, че това било "силно краткотрайно психическо състояние, продължаващо секунди или минути". Смея да твърдя, че и тук дълбоко грешите. При Вас това е постоянно, неизменно състояние на духа с което облъчвате всички с негативната си енергия в продължение на цели 10 дни.
Поне на днешния празник на шегата се усмихнете на нещо! Но се усмихнете искрено и спонтанно. Ако смятате, че нямате повод - просто се вижте в огледалото.
Науката е доказала, че само 15 минути смях дневно са в състояние да изгорят до 2 кг мазнини за период от 1 година.
Сами преценете, колко смях Ви е необходим.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
venci
Словоблудец
Словоблудец


Записан(а): Mar 08, 2007
Мнения: 106
Място: London

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 14:01:23 » Отговори с цитат върни се горе

Като добър хетеросексуален любовник,ще си препиша част от коментара Ви за мен.Ще доставите голямо удоволствие на доста нежни създанияWinkИзгарянето на калории,не ми е проблем в момента. Аз,като бивш професионален боксьор и треньор по бокс и кик бокс,едва ли мога да науча нещо ново от Вас в диетологията Smile
Отрицателни емоции към мен,освен уважаемото жури и платените служители на сайта, имате само Вие с Психото(бабазлата). Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
babazlata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2007
Мнения: 12

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 14:16:57 » Отговори с цитат върни се горе

Бе какви отрицателни емоции мога да имам към теб, мили ми Венци????Що така мислиш, бе мойто момче?????Аз така изразявам любовта си, как не ме разбираш??Не прочете ли, че ме възбуждаш, как би могло да стане ако имам отрицателно емоции към теб??? Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
venci
Словоблудец
Словоблудец


Записан(а): Mar 08, 2007
Мнения: 106
Място: London

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 14:36:02 » Отговори с цитат върни се горе

Много лесно може да стане.За всеки,за когото сексът не е отдавна отминало време,това си е естествено Wink Нормално е да мразиш и се възбуждаш от един и същ човек.Прегледай си лекциите,ако си психолог и не си завършила в Татовото време,когато Зигмунд Фройд е бил отричан...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 01 Апр 2007 22:18:03 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря на всички за търпението Smile
Бързам да пусна резултатите преди да съм прочела останалите коментари, но съм сигурна, че и тук е било интересно Wink
Благодаря на всички изтрезнели вече репортери Very Happy - като ми мине и на мен, ще се включа репортажно Smile))
И така...

Тази година журито определи съответно първо, втори и трето място от двете категории "Поезия" и "Проза" и връчи допълнително по три поощрителни награди от категория. Конкуренцията беше наистина голяма и никак не им беше лесно да решат, защото всички заслужаваха.
Не липсваха и специални награди Smile Разбира се, наградата на читателите също не беше пренебрегната Smile

- Венци Мирчев получи Специална награда за яростна защита на гениалността си и Удостоверение за същата, което да послужи през 40-те му приятели, специално регистрирани за конкурса Wink Надявам се да пази все още някакво чувство за хумор и самоирония у себе си - все пак това беше и темата на този конкурс Very Happy
- Специалната награда от новоучреденото Сдружение на Самотните Поетеси отива при Красимир Йорданов (divkozel) за "Ежедневно преспивам с две-три поетеси". 26 единици не са шега работа, но мога да го уверя, че стихотворението получи заслужената доза смях и почитанията на всички присъстващи към автора му Very Happy
- Със специални патъчки се сдоби "Писмо по патъци" на Пламен Лакеров (thebigplucky) Smile
- 10-годишната Женя Петрова от Чикаго получава награда за най-малък участник!

Първа награда на читателите отива при Николина Бръчкова-Недялкова (pencho_zaeka) и "Когато шофира жена"! В галерията се дочуха възгласи "Ама Пенчо жена ли бил?!" и бързо бяха оправдани с теста, направен на авторката, от който се разбира, че само външните полови белези говорят за това Very Happy Laughing Very Happy

И ето и отличените от журито творби:

Категория “Проза”:

1. Съвсем истинска история – Катерина Маринова (kristi)
2. Бира с лимонада – Виолина Енева (usmiv4ica)
3. Свински работи – Стафан Радев (chefo_fr)

Поощрителни награди:

Когато шофира жена - Николина Бръчкова - Недялкова (pencho_zaeka)
Неблондинка – Станка Димитрова (Ufff) (с една допълнителна боя за коса, за да смени "русия" й цвят Wink
Майка-героиня - Петранка Стойчева (5ra)


Категория “Поезия

1. ТВ Футболен кошмар – Петър Краевски (petkraski)
2. Злощастна разходка – Диляна Славова (didslava)
3. Френски сонет № 2 (Нравствено) – Владо Любенов

Поощрителни награди:

Усмивката - Владимир Генов (Vlad_Ongyl)
Жертва на модата – Ангел Чортов (angar)
Тандемно - Цветан Тодоров (seso-sms-o)


Честито на всички! Продължавам да твърдя, че се възхищавам на всеки, който проявява тази смелост да погледне на себе си с чувство за хумор Smile
Благодаря на тези, които успяха да дойдат до Варна. Радвам се, че се запознахме и на живо.
Благодаря и на домакините ни от "Актив Арт" и на този неуморим "двигател" Ваня Маркова Very Happy
За малко да пропусна 0805 - просто нямаше по-подходящ човек, който да прочете "Когато шофира жена". Благодаря, че ми се върза на акъла и че толкова добре влезе в ролите Smile
Моля да бъда извинена ако сега пропускам нещо, но още съм под влияние на емоциите Very Happy

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
babazlata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2007
Мнения: 12

МнениеВъведено на: 02 Апр 2007 09:25:12 » Отговори с цитат върни се горе

Поздрави и честито на всички наградени от мен!!!И ако до сега не сте си давали сметка, както разбирам, вече сте разбрали, че алкохолът не прощава Very Happy Very Happy Very Happy !!Поздражи и усмивки Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com