Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 866
ХуЛитери: 1
Всичко: 867

Онлайн сега:
:: AGRESIVE

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - СЕБЕУВАЖАВАМЕ ЛИ СЕ?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
petkraski
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 31, 2006
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2006 21:38:45 » СЕБЕУВАЖАВАМЕ ЛИ СЕ? Отговори с цитат върни се горе

Мислех, че в този сайт се обсъждат литературни теми. Но ето какви квалификации получавам от тотално непознат - всичко оттук нататък са цитати от един озлобен user, наречен HATUCHU_TYK".

HATUCHU_TYK написа:
Не си прави труда да ми отговаряш, Тлъстарски, бележките ти ще останат непрочетени, такива като теб са ми ясни от пръв поглед - бездарни, но амбициозни, обичащи световната слава и девичите сълзи.
Бутни още некоя шегичка, лелките ще тресат увисналите си цици в захлас, задавяйки се от чувството ти за хумор.
Дерзай, Поете, шансовете ти в тая кочина са големи!
Тая бележка е лична, запази си я в аналите или аналните отвори..
Адиос!


Не искам да коментирам. Просто се замислете дали такъв user заслужава вашето уважение.
Пожелавам на всички успехи!
Либра, на теб - най-много! Smile
Чао. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
oziris
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 10, 2005
Мнения: 210
Място: България

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2006 23:46:35 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Мислех, че в този сайт се обсъждат литературни теми.


Хахахах, ай имаш един поздрав от мен - и аз така мислех Laughing
Ма не са вдавай много бре, хубаво е да се обсъжда (почти) всичко и в това отношение този сайт е отлично място Laughing

Поздравявам те за литературната тема и мисля, че ще е добре някой от модераторите и тази литературна тема да затвори Wink .
(Ма тва е само предложение де, на мен лично ми е адски интересно да проследя развитието й, както ми беше интересно да проследя развитието на всички останали литературни теми Laughing )

Прочее, мислете литературно, драги хулитери; дори се хулете литературно, щот току виж сте дали някакъв лош пример (пу пу пу, да не дава господ) на нас, подрастващите (не че сме опряли точно до вас де, да опази горепосочения Wink )

И понеже не е е зле някой да каже нещо по темата преди да я затворят - Мне, аз не се себеуважавам никак (странно, има ли такава дума, аз не съм я срещал никога) ами се себепрезирам.
Айде живи и здрави (щот - кво да се лъжем? - тва, в края на краищата е най-важното Wink )
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 15 Сеп 2006 00:38:04 » Отговори с цитат върни се горе

HATUCHU_TYK, успокой петела, който те кълве в последните дни.
Познавам те достатъчно и усещам настроението ти. Изпий си хапчетата, върви на контролен преглед, вземи някакви мерки. За твое добро е. Фикцията да си в центъра на събитията ще отмине постепено, няма нужда да ставаш за пореден път мъченик. Не се нерви излишно и не си проси банове. Знаеш, че това става много лесно и бързо, няма да ти е за пръв път. Освен това, ти не можеш да се чувстваш уютно и комфортно без ХуЛите. Това поле за изява ти е жизнено необходимо. Тук ти се връзват и ти обръщат внимание. Като остарее човек, има нужда от непрекъснато такова особено, когато изживява поредната си житейска или любовна криза.
Така, че ще е хубаво да успокоиш топката, защото не изглеждаш герой в очите на другите, а предизвикваш само съжаление.
И тази тема ще бъде заключена, защото няма какво да се обсъжда в нея.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com