Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 964
ХуЛитери: 0
Всичко: 964

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 11 Дек 2005 23:26:39 » ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

Здравейте на всички!
Ето я и нашата изненада -
"Думи в мрежата" - нашият сборник с поезия и проза от бургаски автори, пишещи в Хулите е вече факт:

Image

Дойде точно на време като подарък за 2-рия рожден ден на нашият сайт.
И затова ще бъде представен на връх 17 декеври и едновременно на две места - Бургас, неговият роден град и София - където ще се отпразнува рождения ден на Хулите.
И си казахме - покана нямаме, но имаме книга - подарък, значи все пак ще можем да се доберем до почерпката и до микрофона. Пък и кой знае, може и по медиите да ни споменат.
Ето защо нашата предана кореспондентка - Лили, се зае с хуманната мисия, лично да връчи първият брой с автографи от всички нас на екипа на Хулите, защото братя по мастило - вие ни вдъхновихте, вие ни запознахте, вие ни брахте ядовете и сега е редно и вие да ни се порадвате.
Пускам тази тема тук, с надеждата да остане незабелязана от виновниците, та да не развалим изненадата, но и с нагласата да ви заинтригувам всички вас - пишештите тук, да отидете, та да видите.
Вече подготвяме втора бургаска, дано някой се престраши. А пък третата ще е общонационална, но тов ае друга тема.

На който пък му са къси краката и не му е смазана шейната, та да ходи чак до София (то за там и виза трябва), да вземе пък да дойде в събота от 18 часа в залата на Кукления театър - Бургас.
Ако се объркате, ще ни познаете по странните костюми и физиономии. Изприщихме се от трудния сценарий.
Пък и по шума в залата. Смях ще има, това ни е като призвание на Клуба на бургаските хулитери - където и да сме, важното е резил да има и да е пълен.
Ама няма как да ви го обяснявам, ако не го видите сами.
А каквото не видите, ще си го дофантазирате.
Тиражът е ограничен, предупреждавам!!!
Изненадите, обаче не са.
Има и превоз за напили се след коктейла - Чичо обеща да ги носи на гръб по домовете, а за останалите - литераурния критик - Диляна (азз) ще сервира допълнително от нейния коктейл "ВИП" в Алиби!
Абе, какво да кажа, много голям купон.

Чакаме ви с огромно нетърпение!

Бургас къде сте? Фъф Клубъ...
Smile Smile Smile Smile Smile

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: desiteneva на 12 Дек 2005 21:15:19 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 12 Дек 2005 10:00:44 » Отговори с цитат върни се горе

Честит ви първи сборник! Smile Хубавите неща понякога се забавят, но така стават още по-хубави.
Успех на премиерата в Бургас! Дайте им да разберат, че сме хем красиви, хем добри Very Happy

П.П. Всичко това не съм го казала, даже не съм видяла темата Laughing

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Дек 2005 22:06:08 » Отговори с цитат върни се горе

Почвам да репетирам тържествени слова, връчване на подаръци, целувки и т.н... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 12 Дек 2005 23:49:25 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, много е красива, Дес! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
divkozel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 02, 2004
Мнения: 310
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 13 Дек 2005 18:52:38 » good Отговори с цитат върни се горе

добре изглежда сборничето на външен вид...
да видим как е вътре Laughing

бургаските бардове обещаха включване в събота вечер в оптималния си състав, така че купонът ще е многопластов Exclamation
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 14 Дек 2005 02:31:34 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

desiteneva написа:
Здравейте на всички!
Ето я и нашата изненада -
"Думи в мрежата" - нашият сборник с поезия и проза от бургаски автори, пишещи в Хулите е вече факт:И затова ще бъде представен на връх 17 декеври и едновременно на две места - Бургас, неговият роден град и София - където ще се отпразнува рождения ден на Хулите.
Smile Smile Smile Smile Smile





Добре измислено! Умно!Smile На две места. Човек да не се разхожда от единия край на България до другия. На изток от центъра-отиват в Бургас. Западняците- в София. Само тия от пъпа на България ще изпаднат в дилема кой път да хващат. Но: "Отлявооо лИи, Отдяасно лИи / някой ще се появи", както пее Вили Кавалджиев. Ех, ако можеше да се монтира телевизионен мост между двете заведения, глей кво става!Smile Страх ме е само да си го помисля!Smile)))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 14 Дек 2005 22:33:39 » Re: good Отговори с цитат върни се горе

divkozel написа:
добре изглежда сборничето на външен вид...
да видим как е вътре Laughing

бургаските бардове обещаха включване в събота вечер в оптималния си състав, така че купонът ще е многопластов Exclamation


А няма ли някой бургаски бард да се включи и тук? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
miro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 02, 2004
Мнения: 82

МнениеВъведено на: 15 Дек 2005 03:06:20 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
desiteneva написа:
Здравейте на всички!
Ето я и нашата изненада -
"Думи в мрежата" - нашият сборник с поезия и проза от бургаски автори, пишещи в Хулите е вече факт:И затова ще бъде представен на връх 17 декеври и едновременно на две места - Бургас, неговият роден град и София - където ще се отпразнува рождения ден на Хулите.
Smile Smile Smile Smile Smile





Добре измислено! Умно!Smile На две места. Човек да не се разхожда от единия край на България до другия. На изток от центъра-отиват в Бургас. Западняците- в София. Само тия от пъпа на България ще изпаднат в дилема кой път да хващат. Но: "Отлявооо лИи, Отдяасно лИи / някой ще се появи", както пее Вили Кавалджиев. Ех, ако можеше да се монтира телевизионен мост между двете заведения, глей кво става!Smile Страх ме е само да си го помисля!Smile)))






mi az sam v papa.i se 4ydia ko da praia.be ko 6eme posavetva6.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 15 Дек 2005 09:31:16 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

[quote="miro"]
Ufff написа:
desiteneva написа:
Здравейте на всички!
. Само тия от пъпа на България ще изпаднат в дилема кой път да хващат. Но: "Отлявооо лИи, Отдяасно лИи / някой ще се появи", както пее Вили Кавалджиев. Ех, ако можеше да се монтира телевизионен мост между двете заведения, глей кво става!Smile Страх ме е само да си го помисля!Smile)))






mi az sam v papa.i se 4ydia ko da praia.be ko 6eme posavetva6.






Smile)))
Не смея нищо да те посъветвам, защото хем и аз се чудя, хем пренебрегнатата групировка може да ми хвърли някой тупаник, знам ли?!Smile Виж какво, дай да бъдем практични. В случаи като този поезията не върши никаква работа. Може да наблегнеш на финансовия показател. Проверяваш коя дестинация ще ти излезе по-евтино. Понякога и разлика от 20 с'тинки е решаваща. Това е ЦЯЛО ЕДНО кафе повечеSmile))). Има и други методи за подпомагане на избора:
а) метеорологични-гледаш накъде духа вятърът тия дни;
б)хазартни-хвърляш ези-тура;
в) суеверни- следиш се с кой крак излизаш сутрин през вратата-левия или деснияSmile. В такива случаи после оправданието е:"Краката сами ме донесоха насам"Smile;
г)адресатно-рекламен: табелките и рекламните материали за коя посока са по-шаренки и лъскави;
д)субективно-сантиментален: проверяваш в коя посока е отпрашила любимата ти авторка от сайта. Дори калабалакът да е голям, с малко повече късмет може да успееш да и стиснеш ръкатаSmile));
е) мъдър: правиш справка в коя кола с ХуЛитери, тръгващи от същия пункт има свободно място. За където са те-затам си и ти. При това ти отпада душевния дискомфорт при правене на избор;
ж)фортунен: доверяваш се на случайността - ставаш и тръгваш, пък каквото сабя покаже.

Но където и да идеш, ще е хубаво, вЕрвай ми!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Гост






МнениеВъведено на: 15 Дек 2005 18:51:52 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

[quote="Ufff"]
miro написа:
Ufff написа:
desiteneva написа:
Здравейте на всички!
. Само тия от пъпа на България ще изпаднат в дилема кой път да хващат. Но: "Отлявооо лИи, Отдяасно лИи / някой ще се появи", както пее Вили Кавалджиев. Ех, ако можеше да се монтира телевизионен мост между двете заведения, глей кво става!Smile Страх ме е само да си го помисля!Smile)))






mi az sam v papa.i se 4ydia ko da praia.be ko 6eme posavetva6.






Smile)))
Не смея нищо да те посъветвам, защото хем и аз се чудя, хем пренебрегнатата групировка може да ми хвърли някой тупаник, знам ли?!Smile Виж какво, дай да бъдем практични. В случаи като този поезията не върши никаква работа. Може да наблегнеш на финансовия показател. Проверяваш коя дестинация ще ти излезе по-евтино. Понякога и разлика от 20 с'тинки е решаваща. Това е ЦЯЛО ЕДНО кафе повечеSmile))). Има и други методи за подпомагане на избора:
а) метеорологични-гледаш накъде духа вятърът тия дни;
б)хазартни-хвърляш ези-тура;
в) суеверни- следиш се с кой крак излизаш сутрин през вратата-левия или деснияSmile. В такива случаи после оправданието е:"Краката сами ме донесоха насам"Smile;
г)адресатно-рекламен: табелките и рекламните материали за коя посока са по-шаренки и лъскави;
д)субективно-сантиментален: проверяваш в коя посока е отпрашила любимата ти авторка от сайта. Дори калабалакът да е голям, с малко повече късмет може да успееш да и стиснеш ръкатаSmile));
е) мъдър: правиш справка в коя кола с ХуЛитери, тръгващи от същия пункт има свободно място. За където са те-затам си и ти. При това ти отпада душевния дискомфорт при правене на избор;
ж)фортунен: доверяваш се на случайността - ставаш и тръгваш, пък каквото сабя покаже.

Но където и да идеш, ще е хубаво, вЕрвай ми!




be na mene nai si mi haresva zapada.kolko samo balgari sa na zapad.i nikoi ne se e varnal.ama pak iztoka ima takiva krasivi o4i i kosi.be 4ydia se az tyka 4ydia se.
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 16 Дек 2005 04:29:40 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

miro
написа:


sa na zapad.i nikoi ne se e varnal. === ama pak iztoka ima takiva krasivi o4i i kosi.be 4ydia se az tyka 4ydia se.




"...такиви красиви очи и коси", "изтокът"...Ааа, ясно, видял си снимката на Деси. От запад не се връщат, казваш. Ми то и от изток опасността е същата. Като се удавиш в нечии очи и моментално се превръщаш в невъзвращенецSmile Верно ти е труден изборът. Направо не ти завиждамSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
miro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 02, 2004
Мнения: 82

МнениеВъведено на: 16 Дек 2005 18:54:26 » Re: ПОДАРЪК за рождения ден на Хулите! Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
miro
написа:


sa na zapad.i nikoi ne se e varnal. === ama pak iztoka ima takiva krasivi o4i i kosi.be 4ydia se az tyka 4ydia se.




"...такиви красиви очи и коси", "изтокът"...Ааа, ясно, видял си снимката на Деси. От запад не се връщат, казваш. Ми то и от изток опасността е същата. Като се удавиш в нечии очи и моментално се превръщаш в невъзвращенецSmile Верно ти е труден изборът. Направо не ти завиждамSmile



ma tia desi li se kazva? a be ne znaeh.mersi mesri mersi mnogo.ami samo snimkata i sam vijdal i kak da pitam snimkata za imeto mi ne stava.i zatova mnogo ti blagodarai.sega znam kak da ianari4am.mersi mersi.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 17 Дек 2005 08:07:48 » Отговори с цитат върни се горе

Sad

Пътуването ми се оказва мисия невъзможна, на работа съм.
Ми се къса сърцето...

Мислено ще съм с вас. Ще се напия от мъка.

Успех на новата книга, бургазлии! Страхотни сте!
Честит рожден ден на Хулите и на всички съпричастни!
Господ да пази жив огъня ви!

За "косите и очите на изтока" - специални поздрави за непрестано генерираните прекрасни/щури идеи и борженост за осъществяването им.

(Миро, закъсня братче. Една от щурите и идеи беше да се "поожени" Very Happy

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
casablanka
Гост





МнениеВъведено на: 17 Дек 2005 11:55:14 » Отговори с цитат върни се горе

Днес е нашият ден!

Стискайте ни палци, и тези които са обещали да дойдат,
а не го направят, да не се чудят после, що им са такива рейтингите Smile Smile Smile ,
Ей че сме и много риби тук, всякакви:
шарани, мряни, че дори и пирани...

Чакаме Ви с най- големите си усмивки!

Една от Морските Калпазанки Smile
Гост






МнениеВъведено на: 17 Дек 2005 19:37:02 » Отговори с цитат върни се горе

casablanka написа:
Днес е нашият ден!

Стискайте ни палци, и тези които са обещали да дойдат,
а не го направят, да не се чудят после, що им са такива рейтингите Smile Smile Smile ,
Ей че сме и много риби тук, всякакви:
шарани, мряни, че дори и пирани...

Чакаме Ви с най- големите си усмивки!

Една от Морските Калпазанки Smile

da e stiskame paltsi vsiakakvi tyka i to taka 4e napravo bez tiah ostanahme.i vse taka na knigi da vi varvi na byrgazlii.
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com