Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 831
ХуЛитери: 4
Всичко: 835

Онлайн сега:
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Късен репортаж от Бургас
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
4i40
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 06, 2004
Мнения: 68

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 09:29:49 » Отговори с цитат върни се горе

Късен репортаж от Бургас (или истината за едно сборище).


Видяла жабата, че подковават вола... Видели бургазлии, че във Варна представят книги в галерия - оп, и те! Да се чудиш на акъла на собственичката на галерия "Богориди" (Ружа Георгиева) - за някакви си там представяния да си затвори за два часа галерията, и то в най-гледаното време, когато тълпи от бизнесмени, ценители и колекционери тичат да изкупуват картини. То пък да беше някакво свястно списание, отворих го - нищо. Няма нито дума за футбол, и кръстословица няма. Поне някоя гола мацка да бяха сложили на корицата. Добре, че някой (Гинчо Павлов) написал Споменъ за дългите бели... германци, та малко да го освежи.
Подлъгах се да отида там от неверни рекламни публикации по вестниците. Гледам - галерия, а вътре маси и столове. А, мисля си - може да дадат нещо за ядене и влязох. Пълна илюзия - имаше само вино!
В началото излезе някакъв чичка и почна да мънка и да се оправдава. То списанието се казвало "Графоман", ама не било срамно да пишеш в него. "Графоман - това звучи гордо" - лично Славимир Генчев му го казал. Глупости! В Международната класификация на болестите (том 24 - храносмилателна система) си е дадено ясно определение за това заболяване: "Графоманията е пристъпно отделяне, водещо до облекчение. Обикновено болните отделят думи. Тежестта на страданието не зависи от това, дали отделят само малки хайкенца или се облекчават тип Оноре дьо Балзак."
После започнаха да четат. Някакви си графомани - Хулитери. Не стига ,че са болни, ами се хулят един-друг. Започнаха с Димитър Гачев (ДимитърG) - а казват, че лекарите не боледували! После охулиха Катерина Васева (Alexey) - толкова младо, а и то графоманче, горкото. Боже, колко мъка по тоя свят! Стиховете ги чете ту един актьор от Шуменския театър, ту някаква дама дошла чак от Казабланка. Направо да ти се скъса сърцето!
Добре, че после излязоха едни с китари. Група "Студенски гласове" от Университета "Проф. Асен Златаров". Хубаво пеят, хубави момичета, и китаристчето си го бива, ама само авторски песни. Абе дайте там нещо по-така, за народа, на Азис нещо, Торбалан-кючек поне - не знаят.
Тъй продължиха цял час, а на мене като ми свърши виното ми се сториха два. Кат четене, кат песни. Четоха от Максим Коен (ugupu), Мариана Дончева (Merian), Божидар Пангелов (bogpan) - и те графомани. Да им се чудиш на болничните имена! Едно момиче - гледаш, на снимката нищо му няма, а го нарекли Тиранозавър ( Силвия Томова). И оше пяха, и още четоха. Ужас! Накрая се оказа, че оня, чичката (Любомир Калудов) също бил пишел. Един свестен човек не видях в залата, а тя беше пълна - имаше художници, музиканти, журналисти, писатели в предграфомански стадий и само няколко нормални хора от Центъра за психично здраве.
По едно време - шушукат си нещо на графомански, някакви пароли, някакви заведения. Я, викам си да отида, може да дадат нещо за ядене. Отивам - те вече насядали: графоман, певец, графоман, певец.На някои запомних прякорите: Marta, Princesa, Casablanka. Azz, dafna, hari_61, Tatyana, desiteneva - всички до един Хулитери, графомани, че и пият на всичкото отгоре. Чух, уговарят се - пак щели да се събират... Срамота! И снимки скоро щяло да има.
Анонимен графомраз
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 10:23:55 » Отговори с цитат върни се горе

Виж какво, Господинчо Анонимен Графомраз, на теб като не ти е покрило очакванията за чалга и пиячка, защо не проявиш самоинициативата ти да организираш второто събиране тогава?
Ние нямаме нищо против, уверявам те. Аз ще се погрижа да ти намеря помощник организатор - една дето работи в сосилните грижи. Тя има много връзки в чалга средите и може да ти уреди и лапачка от казана зад китайския ресторант.
Ако ли не, то само ни ела ти, пък ще видиш онези ми ти бургаски Хулитерки на какво са способни! Пък и 4І40 си имат - един такъв - малко отнесен, ама става. Ще ти скрием шапката с или без големите бели германски.......носове, които така са ти влязли под кожата!
Ще вземеш и ти да са графоманясаш, обещавам ти и много бързо ще излезеш от анонимност.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
mmm
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 24, 2003
Мнения: 702
Място: София

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 10:38:58 » Отговори с цитат върни се горе

Ето и малко снимки от Бургас.
Надявам се да получа още и да направим галерия Smile
Image
Любимият ни чичо доктор:
Image
А около китариста - мацки:
Image
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 12:39:56 » Отговори с цитат върни се горе

Ауууууууууууууу, какъв хубав чичо... Ти ли си бил анонимният Графомраз?
Хора, искам да ви кажа, че точно този човек си изкара най-весело, ако съдим по количеството "мръсни" вицове, които разказа...
Very Happy

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 12:48:18 » Отговори с цитат върни се горе

Кой? Чичо? Мръсни вицове??? Не вЕрвам! Клеветници такива! Виж го как невинно и стреснато гледа Laughing

_________________
BlackCat
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 14:07:36 » Отговори с цитат върни се горе

Ииии, Бляк кет, на теб ли да обяснявам. Човекът е пластичен хирург и на такива събирания, където ще го снимат си носи срамежливата маска, която сам си е изработил от някоя чужда кожа. Кой знае кой е одрал, за да изглежда така убедителен, на мен ми прилича на кожата на Памела Андерсън, ти какво ще кажеш?
Но ние го разкрихме като си тръгна фотографа.
Уверявам те, за същия Чичо става въпрос!

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 30 Апр 2005 19:45:33 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, Деси, ако знаеш аз колко съжалявам, че не можах да дойда...

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 02 Май 2005 15:25:20 » Отговори с цитат върни се горе

Албумчето ви е онлайн.

Ех, Чиче Smile
Ако знаех, с кви бургазлийки ще си заобиколен - щех да дойда да ТИ помагам ... Wink Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 02 Май 2005 16:25:31 » Отговори с цитат върни се горе

Smile)))))))))))))))

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 02 Май 2005 18:52:08 » Skubia si kakvito imam... Отговори с цитат върни се горе

Ot iad estestveno. Kolko e do Burgas...ama kato ne vlizam v saita po tehni4eski pri4ini niakoi da be6e zvannal! 4i4o ako za premierata ne ni se obadi6 niama da go prejiveia!!! Uspeh na Burgas!!!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 03 Май 2005 09:00:21 » Отговори с цитат върни се горе

Ами да, то който го е яд ще го познаете по изгризаните нокти, ама бургазлийките са хитри, това го знам със сигурност. Та какво исках да ви кажа - за нас с пълна сила важи максимата "Очи пълни, ръце празни!". Тъй че, който е съгласен само да плакне очи, да заповяда в сряда на купона.

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Pord
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 05, 2004
Мнения: 268
Място: Във времето

МнениеВъведено на: 03 Май 2005 10:26:00 » Отворих, прочетох, завидях! Отговори с цитат върни се горе

Искрени поздравления с адекватна графоманска завист заради неприсъствието ми на бургаския дебют на "Графоман". За сметка на това работим усилено с останалите графомани от графолегията по втория брой.
Видях познати лица и познати имена. Ех, бургазлии такива, неслучайно сте поетичен град!
Скоро ще се видим с вас в Несебър!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 03 Май 2005 11:50:25 » Re: Отворих, прочетох, завидях! Отговори с цитат върни се горе

Pord написа:
Скоро ще се видим с вас в Несебър!


Представянето на втория брой ще бъде в Несебър?!?! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 03 Май 2005 14:03:07 » Re: Отворих, прочетох, завидях! Отговори с цитат върни се горе

Pord написа:
Искрени поздравления с адекватна графоманска завист заради неприсъствието ми на бургаския дебют на "Графоман". За сметка на това работим усилено с останалите графомани от графолегията по втория брой.
Видях познати лица и познати имена. Ех, бургазлии такива, неслучайно сте поетичен град!
Скоро ще се видим с вас в Несебър!


И кога това бре?

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Pord
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 05, 2004
Мнения: 268
Място: Във времето

МнениеВъведено на: 03 Май 2005 15:01:26 » За Несебър Отговори с цитат върни се горе

Повече информация в сайта bgpoet.net
Там ще се състои Шестата среща "Морски струни" на поетите с китара.
Но за "Графоман"2 - не знам дали ще стане дотогава.

Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com