Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 783
ХуЛитери: 1
Всичко: 784

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Стари вицове
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Bockpece
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 03, 2009
Мнения: 74

МнениеВъведено на: 19 Май 2020 11:52:42 » Стари вицове Отговори с цитат върни се горе

Искам да повдигна въпроса за публикуването на вече публикувани произведения. Доколко морално е това. Например хулитер с никнейм doctora. И защото констатира в един свой коментар, че имам много свободно време, реших да направя една кратка статистика на част от неговите публикации за 2020 г. - заглавия и брой общи публикации през годините на тези заглавия и тяхното съдържание:

От Сълзата на Аллах до Мъртвото Море – 3 пъти
Играта на змията с аналога под дървото на греха – 2 пъти
Опити (1), Суфии (1) – 2 пъти (съдържанието е едно и също)
В стихове от охра и мълчание – 2 (като през 2020 вече е в „Избрано поезия“)
Бог е искал Сътворението – 2
Камино – 2
Градините на очните съзвездия(2), Между мен и Бог (1) Висящите градини на семирамида (2) – 5 пъти (съдържанието е едно и също)
Преди здрачаване (2), През непрорасла пепел на мнима суета(1), И прах ще стане тогава небесната трева (2) Преди здрачаване смалявам себе си (1) – 6 пъти (съдържанието е едно и също)
И засрамено се спрях – 4 ( два пъти за 2020). Определено не го е срам.
Музата от картина на Ботичели – 2 пъти
Бях седем пъти под седемцветните Дъги (1), Триптих за смирение (1) – 2 пъти. Липсва смирение. (съдържанието е едно и също)
Сънувах ли (2), Рисувам живот и той ме рисува (1), И рисувам живот (1) – 4 пъти (съдържанието е едно и също)
Импресия (2), импресия за моята първа любов (1) – 3 пъти (съдържанието е едно и също)
Понякога съм (1), ххх (1)- 2 пъти (съдържанието е едно и също)
Отровните стрели (1), От себе си не мога да избягам (1), Моля ви кажете как да разпозная (1), ххх (1) – 4 пъти (съдържанието е едно и също)
В една самопредстава зачената от Бог (1), В една представа зачената от Бог (1) – 2 пъти (съдържанието е едно и също)
И тази влажна тишина в църква над маслинови градини – 3 пъти
И аз не знам защо но е хубаво – 2 пъти
Зелената или червената ябълка на Мери Джейн с теменужками – 2 пъти
Равноденствие (1), Слънцестоене (1) – 2 пъти (съдържанието е едно и също)
Песен за Мери Джейн – 2 пъти, като първият е от захарен памук и теменужки
Сърфирам Пиета – 2 пъти
Дяволско пицикато – 2 пъти
В салона на чернобялото и нямото кино (есе) (1), В салона на черно-бялото и нямото кино (поезия) (2), Чернобели силуети по улиците на този град (разказ) (1) – 4 пъти (съдържанието е едно и също)
Сълза в окото на Циклопа (1), в окото на Циклопа (1) - (като през 2020 вече е в „Избрано поезия“)
Търсех Когато Истина Видях – 3 пъти
и т.н.

Изводи: Няма какво да се пънете да пишете. Публикувайте си старите неща през месец-два. Така ще сте винаги на първа страница. Ще ви коментират, ще ахкат и ще охкат, а току виж, в зависимост от публикуващия, може да попаднете в „Избрано поезия“.

И пак да попитам доколко това е морално?

_________________
Слава Богу, в тази страна имаме три преимущества: свобода на словото, свобода на мисълта, и разумността никога да не ги използваме (Марк Твен), Paisa!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 19 Май 2020 12:12:13 » Хахахаах много станахте на клона...с по два три ник-а ахаха Отговори с цитат върни се горе

Воскресе, ти повдигна въпроса за вноса и износа на магданоза, точно като еди тъпоъгълен партиен секретар, каквто и сте бил в оноя недавно и мило соц, мило минал... Laughing

БЛАГОДАРЯ ЗА РЕКЛАМАТА, защото както е казал Теди Барнам, НЯМА ЛОША РЕКЛАМА хахахахаха

А сега, да идват: СТРИНКА, ЛЕЛЯ, ЧИНКА,АЛБАТРОС, тръгнал КОС гол и бос и на калинката булката. Rolling Eyes

Аз съм с името си! Анонимници прекрасни

Никола Анков, класикът Twisted Evil

П.П.
Всъщност за морала на КОГО става дума и има ли темата МОРАЛ място във Форума...тук не е НАРОДНИЯ СЪД или ... Idea

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 22 Май 2020 17:51:11 » Отговори с цитат върни се горе

Воскресе, със закъснение видях темата във форума. Пропускът е на публикуващите администратори - т.е. мой и на Admin. Ще говоря с него как да постъпим с дублираните произведения.
Докторе, ако ти е проблем да си спомниш какво си пускал, виж си профила или ползвай търсачката и вземи мерки - няма да ти казвам какви, защото е нелепо филолог да поучава лекар по медицински въпроси. Но ако го правиш съзнателно, значи си изтървал коня в реката - на всеки може да се случи, така че те разбирам, но и те съветвам да го догониш, че иначе лоша работа. От години ту водиш война срещу Albatros, ту преминаваш в лагера на феновете му - нямам нищо против полярните ти чувства, те са си твоя работа, но имам право да ти напомня, че тук е литературно поле и се допускат само литературни изстрели, всичко останало е за мазните борби на мегдана. Това важи и за престрелките със Strinka7.
Докторе, ние, администраторите, нямаме нито време, нито сили денонощно да дебнем на пусия, а и никой на наше място не би могъл. Естествено е да се надяваме, че потребителите на сайта имат поне морал. Убедена съм, че сега пък ти ме разбираш.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 25 Май 2020 04:03:43 » Ано,не си права! Седнала си криво... Отговори с цитат върни се горе

Какво ви бърка, Вас, че публикувам публикувани текстове, нали много държите на Устава? Аз имам мнение и то е, че има кой да ме чете, и това което съм написал, защо да не се чете отново от мои приятели, а има и много нови членове...
Второ, никога не съм бил фен на един римушко веселушко с умалителните и неологизмите в стихоплетстванията си, сложил под мишница "Речника с римите" на А. М.
Трето, ако съм го хвалил, то е защото го съжалявам и има нужда от помощ...
Също не искам да говорим, че Сайта помни кой кой е, в едни други и по-добри времена...
Аналогията с "коня у ряката" не намирам за уместна, приемам като лична обида и чакам извинение...
И накрая, искрено съжалявам, че и ти слезе ниско по стъпалата и седна наред със злобата, обидата и завистта пред къщицата на измислени поети, ровейки се в бельото на този или онзи, изпитвайки перфидното и съмнително удоволствие да са си останали едни даскали, което в днешно време въобще не е комплимент.
Док диксит

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 26 Май 2020 14:57:40 » Re: Ано,не си права! Седнала си криво... Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
Аз имам мнение и то е, че има кой да ме чете, и това което съм написал, защо да не се чете отново от мои приятели, а има и много нови членове...

Когато вече си го написал веднъж, произведението ти стои в списъка с ТВОИ произведения и всеки може да си ги чете когато си поиска. И приятели, и неприятели, и стари и нови членове. Но когато някой види броя на произведенията ти, ще си каже: "брееййй, колко продуктивен автор - има цели 889 произведения!". А всъщност те са много по-малко. По този начин ТИ ЛЪЖЕШ читателите си! И когато установят голата истина, ще си кажат само едно: "ебаси идиота!".
Колкото до "устава" - закони, правилници и нормативни уредби се пишат за масови и често срещани нарушения. Не се пишат за индивидуални свинщини...
Толкова от мен - по твоята защита на това, което си сътворил.

Правя ти едно единствено предупреждение!
Ако установя от сега нататък да дублираш произведение - ще ги изчистя всичките до едно!!!
И ще започнеш списъка си отначало.
Аз нямам време да ти обикалям текстовете и да ги редуцирам.
Толкоз.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Bockpece
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 03, 2009
Мнения: 74

МнениеВъведено на: 01 Юни 2020 10:04:31 » Re: Ано,не си права! Седнала си криво... Отговори с цитат върни се горе

Administrator написа:


Правя ти едно единствено предупреждение!
Ако установя от сега нататък да дублираш произведение - ще ги изчистя всичките до едно!!!
И ще започнеш списъка си отначало.
Аз нямам време да ти обикалям текстовете и да ги редуцирам.
Толкоз.


Мисля, че е време да изпълниш предупреждението си, Админ.

https://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=98715

https://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=195442&mode=thread&order=0&thold=0

https://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=196196&mode=&order=0&thold=0

Не искам да давам квалификации, но това вече е диагноза.

_________________
Слава Богу, в тази страна имаме три преимущества: свобода на словото, свобода на мисълта, и разумността никога да не ги използваме (Марк Твен), Paisa!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 01 Юни 2020 12:44:05 » Отговори с цитат върни се горе

Докторе, имаш 24 часа да си копираш каквото решиш от сайта.
След това следва зануляване на списъка ти с произведения.
Хич не обичам, да не изпълнявам решенията си.

Това ще го дублирам и в коментарите, макар да считам, че е излишно...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com