Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 460
ХуЛитери: 1
Всичко: 461

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Първоаприлски конкурс "Очи към себе си"/2020
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 04 Фев 2020 17:53:25 » Отговори с цитат върни се горе

"- Всеки може да участва с до три произведение в избраната категория."

ако си избера и двете категории - значи ли че мога да участвам и в двете максимум с по-три произведения?

Нещо съм се разписала Smile)), затова питам Smile)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Фев 2020 00:49:48 » Е, ти сега заалчня Отговори с цитат върни се горе

Нямаме до сега такъв случай Laughing И не зная как да го решим. От една страна е добре да има повече произведения - защото целта е да се забавляваме. Но шансовете трябва да са от три произведения, независимо в коя категория. Иначе ще имаш шест шанса.... Laughing Сори...Ами да не беше бързала толкова. Щеше да си направиш сама кастинг и да избереш най- ама най--- Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 10 Фев 2020 17:32:20 » Отговори с цитат върни се горе

Толкова е хубачо, че го има този атипичен, ведомствен и толкова наш си конкурс, който носи толкова смях, радост и добри срещи! Да пребъдва на многая лета! Успех на всички! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
OxyTanK
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2005
Мнения: 14
Място: след 7 дупки в небосвода !

МнениеВъведено на: 13 Фев 2020 13:20:51 » Re: Е, ти сега заалчня Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
Но шансовете трябва да са от три произведения, независимо в коя категория.


Привет!
Планирам да се включа с ОБЩО 3 произведения.
Ако правилно разбирам, те може да са разпределени между 2-те категории - например 1 стих + 2 творби проза (разказчета до 1 страница), нали?
Благодаря предварително за разяснението и до среща - този път ще се включа даже в събитието на място! Wink
Поздрави!

_________________
Now.... bring me that horizon!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 13 Фев 2020 19:48:29 » Точно така Отговори с цитат върни се горе

Радвам се, че ще се включиш! Ти поне от твоите митарства имаш уникален материал. Вече съм любопитна, от коя точко на света ще се включиш!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 16 Мар 2020 20:42:15 » Благодаря на всички, подкрепили с участието си конкурса Отговори с цитат върни се горе

Скъпи приятели,
както се досещате, церемонията по излъчването на победителите и награждаването ще бъде виртуална/ поне за сега/. Обмислям, ако разбира се сте съгласни, да обявим нова дата за купона. Но май има доста неизвестни всъщност до кога ще се проточи тази тегава обстановка. Плановете ми за галерията и без това са доста разбити и не ми се мисли до колко и как ще оцелеем. Оптимист съм все пак Laughing , особено като чета последните ви произведения. Laughing
Като цяло мисля, че стана хубав конкурс - сочен и разнообразен. Включиха се приятели, които отдавна бяха зачезнали от хоризонта, което всъщност е и една от целите на този конкурс. Много бих се радвала оживлението да не свърши с него. Мисля, че точно сега, когато светът е изправен пред сериозно изпитание, можем да се подкрепяме духом.
Някога, преди много години, попаднах в този сайт в момент на голяма лична криза, породена от загубата на любимия ми човек. Не знаех дали ще мога да се изправя и да продължа пътя си. Това местенце се превърна в мое убежище. Макар и виртуални, намерих много приятели, които и до днес са ми близки, с които макар и да не се срещаме често - общувам, на които разчитам, за които и аз правя каквото мога. Всичко това ме мотивира да измислям различните балове на поезията, този конкурс. Те са повод да комуникираме - на живо и виртуално. Защото съм се убедила в силата на духовната връзка. Моля се Бог да ни пощади и когато тази страхотия премине, да се срещнем отново. А до тогава мястото на срещите да бъде тук!
Журито вече се зае с класирането. Надявам се на 25.03.2020 да обявим номинациите. Живот и здраве да е на 28.03.2020 ще обявим/ както е по регламент/ отличените в това издане на конкурса творби.
До тогава НЕКА БЪДЕМ РАЗУМНИ И ТЪРПЕЛИВИ!
Прегръщам ви! Бъдете здрави и се грижете за себе си!
Маркони

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zinka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 05, 2007
Мнения: 589

МнениеВъведено на: 20 Мар 2020 10:17:22 » Отговори с цитат върни се горе

Произведенията изпратени след 0.00часа на 15.03.2020г - участват ли в конкурса, Ваня?
Или си общуваме коронарно... Smile)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Мар 2020 21:44:45 » За съжаление - не Отговори с цитат върни се горе

Но това ме навежда на ммисълта, ако админа не е заключил темата, че можете да продължавате да публикувате Laughing Просто няма да се оценяват от журито, но читателите ще се кефят - а това е прекрасно! Laughing Laughing Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Kanegan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 16, 2011
Мнения: 49

МнениеВъведено на: 21 Мар 2020 23:37:14 » Отговори с цитат върни се горе

Ето, това е наистина разумна идея...Поне читателите да се посмеят, и то от сърце, в тези трудни времена за оцеляване...Нека духът ни да се разведри...

_________________
Търсачът продължава да търси Истината, без да се интересува в нито един миг дали ще стане посветен.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
giro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2014
Мнения: 100
Място: Източна Румелия

МнениеВъведено на: 22 Мар 2020 10:24:21 » Отговори с цитат върни се горе

Маркони, това което правиш, е толкова голямо, дори в своята скромност, че трябва да сме ти адски признателни! Благодаря ти от свое име!
А сега, когато страхът става все по-голям и ни затваря в себе си, тези форуми са ни дълбоко потребни... Не съм изоставил собствената си идея и, ако ми помогнеш /както знам, че ще стане/, ще продължим да се забавляваме, макар и без да си докосваме лигавиците Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Kanegan
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 16, 2011
Мнения: 49

МнениеВъведено на: 22 Мар 2020 16:42:05 » Отговори с цитат върни се горе

Подобни идеи за конкурси ни сближават идейно, тук общуваме с душите си...Би било добре да се помисли върху подобни конкурси, дори и на други теми...Страхът отстъпва пред съзиданието и творчеството...

_________________
Търсачът продължава да търси Истината, без да се интересува в нито един миг дали ще стане посветен.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rajsun
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 1015

МнениеВъведено на: 22 Мар 2020 17:21:44 » !:))) Отговори с цитат върни се горе

Прочел съм по-голямата част от изпратеното. Силен конкурс! Окуражаващ!
Поздрави на участниците и най-вече на организаторите!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 22 Мар 2020 22:56:35 » Благодаря за милите думи и за участието! Отговори с цитат върни се горе

Предлагам / с лечебна цел Laughing / да си продължим публикуването на смешни произведения. Винаги съм казвала, че това не е точно конкурс и отличените са ПЪРВИ СРЕД РАВНИ! Винаги идеята си е била да се забавляваме. Сега повече от всякога се нуждаем от глъдка свежа идея, смях и съпричастност. Давайте смело и безотговорно! Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com