Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 2
Вчера: 1
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 598
ХуЛитери: 4
Всичко: 602

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: pastirka
:: LeoBedrosian
:: mariq-desislava

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Подслушан разговор
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
lenami19
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 15, 2008
Мнения: 18
Място: Русе

МнениеВъведено на: 25 Яну 2020 17:12:20 » Подслушан разговор Отговори с цитат върни се горе

Мястото на срещата е някъде из лабиринтите на един хипермаркет. Срещат се Той и Тя. Аз, ли? Аз случайно се оказвам наблизо и ставам свидетел на следната вълнуваща среща.
Той: Ооо, здравей! – и толкова широко се усмихва, че забелязвам, че му липсват повече от един от вътрешните зъби и … ако плюя на риска да върна собствения си обяд насред хипермаркета, мога да позная какъв е бил обядът на мъжа.
Тя: Здравей! – все още под въздействието на усмивката на господина, не успявам да доловя веднага, че дамата съвсем не е така радостно развълнувана от срещата.
Той: Откога не сме се виждали! Как си? Къде си? – усмивката – Слава Богу! – се поприбира и сега между мустака и устните се мяркат само предните зъби…сравнително безопасно за моя разбунтувал се вече стомах.
Тя: Ами добре съм. От къщи – на работа, от работа – вкъщи и така… - сравнително лаконичният отговор изобщо не гаси ентусиазма на мъжа:
- Ами децата как са? Къде са? Следват ли? Учат ли?
Следва кратък отговор, че децата са добре и след кратко колебание любезно върнат подобен въпрос, след който се отприщва дъълъг-дъълъг разказ за щерките, за внучките… Жената, позагубила интерес (ако изобщо е имала), вече се заглежда към бонбоните, които явно са една от целите на пазаруването й, когато следващите думи привличат вниманието й:
- Направил съм много снимки и клипове, трябва да ти ги покажа! – бързо посяга към чантичката на рамото си, но ръката му застива на половината път – ама то… фотоапаратът не у мене!
Улавям въздишката на облекчение на дамата, но то бързо се изпарява, защото господинът с усмивката е набрал скорост:
- Искаш ли днес-утре да пием кафе и ще ти ги покажа?
- А, не, не! – бърза да откаже тя – Нямам време!
- Е, нямаш време! – присвива очи мъжът и продължава да се усмихва – демек, знам, че ще кандисаш, ама първо да си придадеш важност! – А другата седмица? А? Абе, я си дай номера, че си сменях телефона и съм ти го загубил! Аз и преди като се видяхме, ти го исках, ама нещо се отплеснах, ти се разбърза и забрави да ми го дадеш.
Поглеждам жената и разбирам, че „отплесването” миналата година хич, ама хич не е било случайно. Тя всякак се старае да се разбере, че и сега времето я притиска, но мъжът е препречил пътеката с количката си.
- Виж, радвам се, че се видяхме – подхваща дипломатично тя и в думите й силно личи старанието й да бъде любезна – но наистина нямам време. Бързам, довечера ще имам гости и имам много работа.
- Добре де! Дай си номера и аз ще ти се обадя като имаш време.
Жената се колебае, но според мен не е дали да си даде номера, а как да го разкара. Усетил колебанието, мъжът го тълкува в своя полза и решава да кове желязото, докато е горещо:
- Ама много добре изглеждаш! Подмладила си се! – жената се поусмихва леко, колкото да не е без хич и мъжът продължава ентусиазирано с комплиментите – И си отслабнала! Браво! Миналата година като се видяхме, бая беше понаддала, ама сега си…муцка! – и той събира петте си пръста пред устата и млясва с устни в импровизирана целувка.
Вглежда се възторжено в жената с вид на спечелил играта. Дамата, обаче, е спечелила битката с доброто си възпитание и то се е провалило в дън-земя с гръм и трясък:
- Виж какво, Спасе, наддават кравите, наддават прасетата, но ЖЕНИТЕ, Спасе, ПЪЛНЕЯТ! Пълнеят, закръглят се, стават заоблени, пухкави, но не са добитък, за да наддават!
И с невероятна за тясното място маневра, завърта количката и изчезва! Спас стои втрещен и цялото му същество излъчва недоумение. После тръсва полугласно:
- Много пък ми е притрябвал твоя номер! – и подкарва количката напред.
Пускам пакета промоционални шоколади в количката и скоростно се отправям към регалите с вино. Довечера ще вдигна тост за непозната дама! Наздраве!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 25 Яну 2020 23:48:19 » Отговори с цитат върни се горе

SmileSmileSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 28 Яну 2020 17:59:14 » Наздраве! Отговори с цитат върни се горе

С шоколадите внимавай....да не наддадеш, пардон, да не напухкавееш! Laughing То зер от тези промоционални шоколади нямам нормална дреха- всички са в графата "когато отстлабна"

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
lenami19
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 15, 2008
Мнения: 18
Място: Русе

МнениеВъведено на: 28 Яну 2020 21:26:27 » За шоколадите Отговори с цитат върни се горе

Ваня, те шоколадите ми са диетични! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 30 Яну 2020 23:03:08 » така е добре Отговори с цитат върни се горе

ама и диетичните не трябва да превишават определени количества.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
zika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2016
Мнения: 229

МнениеВъведено на: 19 Фев 2020 17:10:07 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com