Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 802
ХуЛитери: 5
Всичко: 807

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Albatros
:: Marisiema
:: ivliter
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Citat
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 00:56:03 » Citat Отговори с цитат върни се горе

"Смятам темата за излишна, но няма да я трия, само ще за заключа.
Смятам ugupu за абсолютен боклук. Не защото е евреин, най-добрите ми приятели са евреи, а защото е едно малко миризливо лайно, което даже не заслужава да изхвърлиш на боклука. Доближиш ли го ще се усмърдиш и изцапаш."
_________________
В началото беше Словото

Umnik! Poklon ot men... vse taq sled dve minuti 6te me iztrie6 i respektivmo 6te si samozatrie6 mnenieto.
Pozdravi!
Jandra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2004
Мнения: 44
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 01:04:11 » Отговори с цитат върни се горе

Не бе, това е сайт за ХУдожествена ЛИТЕратура, споко, само трябва да си взема очилата... Тука има епитети колкото за цяла кола крави Smile))) Но кучетата си лаят... назад назад, че ... Няма да го трие, само ще те заключи, че...В НАЧАЛОТО БЕШЕ СЛОВОТО...

_________________
"От великото до смешното има само една крачка"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 01:09:25 » Отговори с цитат върни се горе

Jandra написа:
Не бе, това е сайт за ХУдожествена ЛИТЕратура, споко, само трябва да си взема очилата... Тука има епитети колкото за цяла кола крави :)))) Но кучетата си лаят... назад назад, че ... Няма да го трие, само ще те заключи, че...В НАЧАЛОТО БЕШЕ СЛОВОТО...


Bez maitap? Ami ako te oka4estvi kato "abortirala krava", naprimer... 6toto da e po-hudojestveno SLOVOTO, az mai 6te trqbva da go vikam na duel... a nedei, 4e me dostra6a - mome dryj si ezika - myjete si patqt ot dryzki dami.
S noj i guma kym progresa...
A na ugupu i az ne sym mu fen, no mai slovoto mi e v pove4e.
Jandra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2004
Мнения: 44
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 01:18:57 » Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Jandra написа:
Не бе, това е сайт за ХУдожествена ЛИТЕратура, споко, само трябва да си взема очилата... Тука има епитети колкото за цяла кола крави Smile))) Но кучетата си лаят... назад назад, че ... Няма да го трие, само ще те заключи, че...В НАЧАЛОТО БЕШЕ СЛОВОТО...


Bez maitap? Ami ako te oka4estvi kato "abortirala krava", naprimer... 6toto da e po-hudojestveno SLOVOTO, az mai 6te trqbva da go vikam na duel... a nedei, 4e me dostra6a - mome dryj si ezika - myjete si patqt ot dryzki dami.
S noj i guma kym progresa...
A na ugupu i az ne sym mu fen, no mai slovoto mi e v pove4e.



мммммм, много интересно, не мога да се спра направо, не знам кое беше в началото, но в края словото се е вмирисало(тая не е моя дума, от цитата е) Словото никога не е в повече, особено ако има и особен вкус, защото възбужда сетивата за масовата м...........я Smile)))) За Угупу знам че пише човека в сайта, но че е евреин защо се споменава 3 пъти, Давид е бил авреин и какво от това... Ами не знам дали пише шедьоври, но, не е единствен...Иначе страхотен език го вади мммМитов, ей направ да се оближеш...

_________________
"От великото до смешното има само една крачка"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 05:05:06 » Отговори с цитат върни се горе

хи хи хи нали знайте - на лисицата, гроздето й кисело! Laughing
Ами каквото и да е, както и да е, вие едва ли някога ще достигнете това, което Словото е направило за българската култура...
Знам че това ви е ясно и затова ви накиселява и намирисва.
Жалки и смешни сте с ехидността си, да не кажа безсилни! Very Happy

Лично аз Митов нещо не мога да го оценя като качествен ръководител, защото няма елементарен етичен и професионален подход, към хората, с които работи, а там където съм го виждал да води някакво културно събитие, го прави, като една затворена вътре в себе костенурка, четейки си текстчето с кротост и благост, която обаче като обърне няколко питиета се превръща в броненосец, който обича да се самоизтъква и да говори за себе си.

Та така де... смятам Митов за едно леке, което на моменти си въобразява твърде много...

Само че! В Словото работят чудесни хора (не всички разбира се!), такива, които са с много повече качества от своя командир, но то е така... и в живота е така...

Някои от тези хора, уважавам и ценя като лични приятели. Защо?! Ами защото са различни от Митов и слава богу, различни са и от вас двамата (vionbg & jandra), а вие с това, което сте се заели, - с начина и отношението си към другите културтрегери (каквито и да са те!) няма да стигнете далеч...

А на бас? Wink

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Jandra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2004
Мнения: 44
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 10:21:22 » Отговори с цитат върни се горе

Legolas написа:
хи хи хи нали знайте - на лисицата, гроздето й кисело! Laughing
Ами каквото и да е, както и да е, вие едва ли някога ще достигнете това, което Словото е направило за българската култура...
Знам че това ви е ясно и затова ви накиселява и намирисва.
Жалки и смешни сте с ехидността си, да не кажа безсилни! Very Happy

Лично аз Митов нещо не мога да го оценя като качествен ръководител, защото няма елементарен етичен и професионален подход, към хората, с които работи, а там където съм го виждал да води някакво културно събитие, го прави, като една затворена вътре в себе костенурка, четейки си текстчето с кротост и благост, която обаче като обърне няколко питиета се превръща в броненосец, който обича да се самоизтъква и да говори за себе си.

Та така де... смятам Митов за едно леке, което на моменти си въобразява твърде много...

Само че! В Словото работят чудесни хора (не всички разбира се!), такива, които са с много повече качества от своя командир, но то е така... и в живота е така...

Някои от тези хора, уважавам и ценя като лични приятели. Защо?! Ами защото са различни от Митов и слава богу, различни са и от вас двамата (vionbg & jandra), а вие с това, което сте се заели, - с начина и отношението си към другите културтрегери (каквито и да са те!) няма да стигнете далеч...

А на бас? Wink



Лично аз, колега Леголас, нямам мищо против М.Митов, и никъде не съм казала, че е нещо....., камо ли леке, но цитираното му по-горе мнение е....................малко омазано. А пък Вие сте, меко казано, на всяка манджа меродия Smile)))))). За словото ли става дума, да, за словото, пък аз не Ви познавам да ви кажа... , за кое слово говорите....И със задоволство установявам, че сте стигнали далече с отношението си към "културтрегерите". Шапки долу!

_________________
"От великото до смешното има само една крачка"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mmm
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 24, 2003
Мнения: 702
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Апр 2005 10:26:53 » Отговори с цитат върни се горе

Знаете ли, това не е Плювалник, нито клуб Попържни.
Ако се интересувате от места, където да се оплювате ще ви дам няколко връзки натам.
Сега се опитайте да се придържате към тематиката на този сайт.
Ако не можете - други сайтове има колкото искате.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com