Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 745
ХуЛитери: 5
Всичко: 750

Онлайн сега:
:: ivliter
:: LATINKA-ZLATNA
:: mamasha
:: LeoBedrosian
:: Heel

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Какво мисля откровено за угупу, хамил, леголас и останалите.
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 13:13:38 » Какво мисля откровено за угупу, хамил, леголас и останалите. Отговори с цитат върни се горе

...............!
........, ........., ........
......; ..................; .................?
.............., ........... .... ... ........ ., ..... ....

........, ......... .., ....!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Legolas
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 04, 2004
Мнения: 231

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 13:40:41 » Отговори с цитат върни се горе

Станиславе, ти си глупак!
Нещо много сериозно съм се излъгал в тебе.
Мислех, че тия "битчици", където ги водиш с комплексарите угупу и хамил, ги водиш, от елементарна човешка етика и чувство за справедливост (вчера затова и те поздравих), но сега разбирам, че и ти си като тях - чешеш си езика и си им станал секретарка на двамата, както и те на теб и взаимно си се "храните", ей така, за да остане жива някаква емоция във вас и да не умрете от скука в реалния живот. Комплекси, комплекси, комплекси!!!

Хамил отдавана вече го няма тук, а ти го намесваш. Етично! Супер си, давай, няма го, но дай да го шитнем и него пред редицата, да стане веселото, а?

Ти си един дрисльо, като горните двама и това, че отваряш подобна провокативна тема, която има за цел не разискването на някакъв въпрос, свързан с художествената литераура, а да предизвика караници и конфликти, показва, че си точно такъв.

Майната ти, шибаняк, пиши си и си отговаряй сам по темата, щото угупу, хамил и ти, сте един дол дренки.

Как е роличката на провокатор, комплексарче, пасва ли ти?

Що да не създадем още един скандал, що да не се посмеем на чужд гръб, ще бъде супер, нали?

Без мене тука. Всеки който има поне капчица достойнство не би говорил и намесвал хамил, без човекът да може да се защити. Нали продължаваш да си водиш битките с хамил в "бунтарите"? Аре бегай там и стига си осирал този сайт.

Виж си и произведенията, и в тях дори си писал за угупу и хамил, което показва, че им лижеш подметките и си нищожество.

Аман от идиоти!

П.П. Сега те разбирам, станиславе. От едната страна на ринга сте и тримата, но теб ти харесва да се правиш, че си на отсрещната. Е не, не си отсреща и ти си долу в калта, при ония двамата идиоти!

_________________
Никога няма да те забравя, Величко!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
osi4kata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 19, 2004
Мнения: 136

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 13:56:14 » Лелелелелееее Отговори с цитат върни се горе

Абе, момчета, защо се мразите толкова? По-спокойно я карайте.

Не знам какво делите... Да не би да дават заплати тук и аз да съм пропуснала? Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
sradev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 16, 2004
Мнения: 348
Място: влака (може и самолет)

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 14:16:03 » 10x Отговори с цитат върни се горе

~~

_________________
Славян
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Stanislav
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2004
Мнения: 357

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 14:45:38 » Отговори с цитат върни се горе

Всъщност точно това е художествената литература. Не е необходимо да опишеш подробно един труп, например, достатъчно е да кажеш: Труп, полуразложен! и въображението на читателя се развихря с всичка сила. Всеки колкото може. Всеки както си иска.
Не съм пускал тази тема, за да се карам с когото и да било. Пуснах я, защото мисля, че когато човек има някакви лични претенции към даден автор или човек - били те много положителни или силно отрицателни, е по-добре да замълчи, да ги сподели на четири очи, а не да занимава един сайт, чието предназначение е точно литературата.
Не водя "битчици". Не водя когото и каквото и да било. Следвам единствено себе си. За мен реален живот е оксиморон. Освен това не се възприемам като качен на някакъв си ринг. За мен писането е всичко. Тези форуми са поучителни и интересни, защото виждаш донякъде каква е нагласата и психиката на хора, имащи интерес към и творящи литература. Нищо повече. Има и комплекси, има и мъдрост, има противоречия и кавги, приятелства и изневери, но това е нормално.
Да, признавам, че не обичам да се карам с когото и да било. Винаги, когато засегна неволно някого, му се извинявам. Мога да се похваля (или оплача от) и със стабилна психика. Рядко си изпускам нервите. Но пък какво толкова, нали затова са нервите - да се изпускат от време на време.
А какво мисля за хората в сайта. Е, надявам се поне sradev да ме е разбрал.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
mg42
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 23, 2003
Мнения: 348
Място: plovdiv

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 14:59:09 » Отговори с цитат върни се горе

Станиславе ей това е
Лекарството
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 15:09:13 » Отговори с цитат върни се горе

Не трябва! Нека не се разраства темата! Много злъч се изля. От злъч отровиха се думите. А много ли ни трябва? Много ли? Всеки е на това стъпало, където сам се е качил. Само, че не трябва да наранява по пътя си хора, защото може да се окаже на върха самотен.
От злъчта злъч се ражда, от мълчанието - мълчание, от любовта - любов. Не се наранявайте!

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
aurora
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 730
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Апр 2005 15:43:15 » Отговори с цитат върни се горе

Legolas, предупреждавам те да не прекрачваш повече границите на добрия тон - нещо, което напоследък все по-често правиш!
Тук не е пазар, нито пък място, където който свари, да си разтоварва комплексите и да обижда наляво и надясно.

Използвам възможността да заключа темата, защото разговори с подобен тон не правят чест на нито един от участниците в тях!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com