Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 867
ХуЛитери: 4
Всичко: 871

Онлайн сега:
:: AlexanderKoz
:: LATINKA-ZLATNA
:: Lombardi
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс за смешна поезия и проза "Очи към себе си"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
lubara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 29, 2009
Мнения: 121
Място: Велико Търново и София

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 13:08:33 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаема Стринке, учудва ме това, че сте цитирали моята " Муза в горещината", благодаря. Аз го имам за малко несериозно писание...
Що се отнася за това с какви неща съм участвал и дали те отговарят на изискванията на конкурса, това ми напомня за края на един стар виц " Ама вие защо биете негрите!".
Преди три години едно не лошо разказче съвсем не се вписваше в темата, според мен, а комисията дори му даде втора или трета награда, не помня точно.
Ако искате, може да ми изпратите на лични Вашия стар виц. И да си продължим разговора, тук повече не е нужно да чепкаме " кулинарната " тема.
Поздрави и хубав ден! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 839

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 14:21:59 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, че било хубаво да си номиниран! Почувствах се като Димитър Маринов на оскарите. Даже мисля да изляза с флага на село Пали лула, ако ме наградите.

А толкова много ми се иска и аз да отнеса един приз в бедното ни село, а не само една изгоряла лула... Sad За съжаление няма да мога да присъствам, но ще съм с всички вас в душата си!

И от сега, честито на победителите и благодаря искрено за номинацията!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
lennichkata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 21, 2010
Мнения: 11

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 14:48:44 » Отговори с цитат върни се горе

Изобщо не мога да повярвам, че мойто нЯщо е сред номинираните. За пръв път ми се случва нещо такова. Прочетох голяма част от произведенията, както проза, така и поезия и си харесах наистина много от тях. За мен е голяма радост да съм с номинация и...абе ревнах си тук! Smile Много ми е мъчно, че не мога да дойда във Варна, би било наистина чудесно! Желая успех на всички участвали в конкурса и много, ама много да се забавлявате на купона! Целувки! Мляс-мляс! SmileSmileSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
apostolicia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 26, 2008
Мнения: 85

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 15:24:30 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря за честта мой разказ да е сред номинираните. Виждам, че е предизвикал и сериозна полемика дали изобщо е трябвало да го пиша, след като някой не вижда посланията в него. Твърде е възможно аз да не съм успяла да ги предам правилно. Но благодаря, сърдечно благодаря на журито. За съжаление в Германия съм и няма да мога да присъствам на купона, но ще съм с цялото си същество там и ще ръкопляскам на победителите! Успех на най-добрите!

_________________
Повечето хора искат вечен живот, а не знаят какво да правят в дъждовен следобед!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
giro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 07, 2014
Мнения: 100
Място: Източна Румелия

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 17:40:37 » Отговори с цитат върни се горе

Трогнат съм от номинацията, благодаря за този значим за мене отзив! Фактът, че моята крушова полюция е наредена до текстове, чийто автори са еталон, е голяма награда за моите опити в писането!
Поздравявам всички автори в конкурса! Прочетох много хубави, ведри и замислящи неща, а някои произведения - и по няколко пъти. Искрено стискам палци на номинираните.
И да, аз също мога да бъда скептичен, както впрочем всеки, но точно в тази тема от форума не е подходящо да го правим, ако не искаме да звучим нелепоSmile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
zika
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 05, 2016
Мнения: 229

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 18:01:59 » За конкурсите с усмивка... Отговори с цитат върни се горе

Маркони, браво за организацията и труда!
Зарадвах се на номинациите - видях номинирани приятели, разкази и стихове, които харесах.
Пожелавам успех на всички.
Тайно ще стискам палци за...абе, те си знаят.
И да черпите, ей - това към "тях"...
Аз съм доволна, че написах разкази, които отдавна ми се въртяха в главата, но все отлагах - и точно пасват за новата ми книга.
За тези дето не сме номинирани - горе главата. Гениални сме, затова не ни разбират...
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Целувки и до нови конкурси!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 26 Мар 2019 21:35:48 » Отговори с цитат върни се горе

Привет! Smile Много ме зарадва и мен номинацията ! Категорично не участвам в никакви конкурси, защото...ами, нещата които пиша са ми като...деца някак и..не мога да ги пусна като състезателни коне да ми ги оглежда някой и да ги сравнява и пр. , все едно сал за това съм ги писала .. И като не се класира моето детенце, да призова цялото си налично благородство да честитя чистосърдечно на победителите , без ама грам да ми личи макар и най - благородното леконацупие.. Smile
Но тези , които се правят тук, са си някак наши, ведомствени и атипични конкурси, и най- вече поводи да се съберем и повеселим , и поради това печели винаги някой наш човек, а такава " загуба" не боли..Или поне, не би трябвало. Smile А тази година е радост за всички с обилието на талантливи творби и сериозна , и истинска конкуренция 1 Живна събитието някак! Smile
Пожелавам успех на всички , сигурна съм, че ще е една много вълнуваща и весела приятелска вечер, на която много ми се искаше да присъствам и част от сърцето ми ще е с вас, но няма да мога.. Казано метафорично и с очи за мене си...: Тате ме е записал на танци с великани и този уикенд имам малко концертче за камерна сцена в театър " Мелницата".. Cool Smile
Успех и весело да ви е, и с нетърпение ще чакам не само резултати, но и споделяне, и снимки..
Нека Силата на Смеха и Веселието е с вас ! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
mamontovo_dyrvo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 17, 2012
Мнения: 228

МнениеВъведено на: 27 Мар 2019 12:40:30 » Отговори с цитат върни се горе

Аве, ЖУРИ!
Номинираните за „Оскар” те поздравяват!
Съди право, да не се пръкне некой Спартак и да стане страшно!
Да ни е честита номинацята!
Други съображения нямам!
Амин!
Слонското дърво
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 29 Мар 2019 21:02:31 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря на журито за номинациите на моите разкази. По време на конкурса прочетох с удоволствие и се смях от сърце на чудесни творби. Поздрави на всички участници за уменията и на организаторите за усилията и постигнатия успех.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 29 Мар 2019 21:26:16 » !!! Отговори с цитат върни се горе

Поздравления за журито! Чудесни номинации! Много ще им бъде трудно да изберат победител при тази конкуренция! Very Happy
Уважаеми номинирани, браво на вас! Успяхте да ни накарате да четем с удоволствие и да коментираме! Надявам се да се забавлявате от сърце на купона и чакам с нетърпение снимки от него! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 30 Мар 2019 19:46:40 » Отговори с цитат върни се горе

Вярвам, че всички са доволни, защото тази година конкурсът живна, прочетох много стойностни неща, които носят настроение и усмивки! Very Happy
Благодаря на организаторите, на журито и на всички участници, прегърнали идеята на конкурса!
Може би в този час тече награждаването, затова честито на победителите и до нови конкурси, приятели-хулитери!
Ваня, изпращам ти прегръдка с благодарност за всичко, което правиш! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 31 Мар 2019 20:37:58 » Награждаване Отговори с цитат върни се горе

Отмина още едно запаметяващо се събитие. С нетърпение очаквате резултатите и за това няма да се впускам в излишна многословност, но ми беше приятно да посрещна не само в галерията, а и днес в дома си, толкова много приятели от близо и далеч. След като изпратих и последните сядам да пиша:

Проза
1. Първо място - „Шаран” Елка Стоянова / ellyst/
2. Второ място - „Антропометрия на крушите” Кирил Николов /Giro /
3. Трето място – „Сложна математика” Ружа Велчева/ CheGuevara
Поощрения: „Гювеч” Ели Лозанова /apоstоlicia/
„Свободна позиция” Ирена Георгиева / IGeorgieva/

Поезия
1. Първо място – „Укротяването на Джеймс Т. Кенън Калина Щерева /abonat/

2. Второ място – „Един зъб по-малко” Валери Станков / Albatros/
3. Трето място - „Черен дракон” Красимир Йорданов /divkozel/
Поощрение: „Къпани мисли” Райчо Русев /rajsun/

Знам, че винаги ще има недоволни, но това е риск, който винаги съществува за организаторите. Но отново повтарям – отличените са първи между равни!
Благодаря на всички, които с участието си направиха този конкурс различен, истински бликащ от неподправен хумор.
Специални благодарности на Краси Йорданов, който допълнително внесе чар и музикален хумор в паметната вечер, на Кирил Николов, който осигури качествено вино за вечерта, и с отказа си от паричния израз на наградата вече направи първата вноска към наградния фонд за 2020 година. До нови срещи в петнадесетото издание на „Очи към себе си”. Оставям тези, които присъстваха на живо да разказват.
Благодаря!
Маркони
Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Markoni55 на 02 Апр 2019 14:28:54 - общо 2 пъти.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 31 Мар 2019 21:21:29 » Отговори с цитат върни се горе

Честито!!! Радвам се много за спечелилите и от сърце ги поздравявам! Очаквам получилите първа награда във Виена! Very Happy Very Happy Very Happy
Тъжно е, че конкурсът вече свърши, хубаво е, че си го имаме всяка година!
Много целувки от мен и големи благодарности за Ваня! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 31 Мар 2019 21:29:53 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря за високото отличие!
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 31 Мар 2019 21:59:58 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на наградените, честито на номинираните и на участвалите също честито! Човек, който умее да се смее със себе си, е без друго възнаграден Very Happy
Благодаря за смеха!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com