Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 792
ХуЛитери: 1
Всичко: 793

Онлайн сега:
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Бай ГОГО
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Bukvist
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 12, 2008
Мнения: 143
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Фев 2019 20:44:32 » Бай ГОГО Отговори с цитат върни се горе

След Гергьовден таз година ме налегнаха артрити, ишиас. Но болежките стопирах бързо с ракийца сливова – лютак. Но от вчера болка се не трае, залежах се, нямах и „мерак”. Мойта бабичка ме смъмри строго: – Ставай, Гого! Че свинята, виж, опра̀сила се пак!
Понадигнах вехти кости и реших веднага аз. Да ходя у града на доктор, па дано изпиши ми илач. И приведен тръгнах към мегдана с бастуни в една и в другата ръка. Бързах рейса за града да хвана, но от бързането стана пък беля. Възнак сурнах се и паднах лошо ...язък за новите ми пет диоптра очила! Нищо! Станах. Скръцна кокал, дупка на крачол съзрях. Поотупах ризата с каскета, после панталона-клош. А в ръцете двата „скоростни ми лоста” ги превключих на предавка „с мека газ и мощ”.
А въздухът навред ухаеше на люляк, на росни билки и сено. Ех, да можех в стихче, да възпея песента на птички и пчели ведно! Тъй в поезия отнесен стигнах до мегдана, мегданът шарен, дъгоцветно украсен. Оказа се, обаче, бусът подранил е... и отпрашил спешно, но без мен. Не бях се вясвал в центъра от лани и стори ми се доста оживено днес. Девойки с чар, момчета-симпатяги се щъкаха прегърнати навред. Щъкаха в наше село, не видяло младост от изминалия век, когато идеха бригади много да бачкат в нашто ТеКейСе. А момичетата бяха късополи и ефирът от смеха им с йони зареден. Какви осанки и походки, боже! Събуждаха отминали мераци в мен. А вятърът усмихнат закачливо, повдигаше полите им така, че щат-не щат показваха красиво, деликатно хубави места. Една от тях дори ме заговори: – Бай Гого? – и подаде ми шишенче някакво с драже.
– Да, аз съм! – трогнат рекох – на това засукано моме́.
А нейните приятелки ме оградиха. И тикаха в ръцете ми дражетата безброй. И мойто име в хор скандираха неспирно: – Бай Гого, Гого, Гого бай!
Откъде пък знаеха, аз как се казвам – тези мили, късополи същества? На език купешки чувах, си говорят. И кой ли вятър в село ги довя?
Доде се чудех и акъла блъсках, някой ме понесе към огрухания хоремаг. А той оказа се превърнат, леле, в лечебница от лукс, абе – палат! Там опитах няколко дражета и после други с още апетит. Навред светкавици и камери искриха и снимаха ме с девойките в шпалир. А те се бяха преоблякли в бяло, в престилки – мрежи от сатен. Съблякоха ме на легло от свила и почнаха масажи с мазила връз мен. И болките ми, де доскоро сещах, не знам защо, изчезнаха за миг. Какъв късмет извадих днеска, че изпуснах рейса – кметския ни джип! А след масажа рипнах от леглото. Даже сам си вързах модния цървул. Захвърлих двата си бастуна-лоста, без очила прогледнах – уникум! Оздравял към къщи, припках яко – като необязден още, млад жребец. А с момичетата-медсестри си взехме сбогом – с фото и целувки сто, безчет.
Не мина време, мисля месец, и получих лъскав у дома колет. А вътре гледам: видеокасети, грамота и пачка от пари – по пет. Разбрах, че него ден кога изпуснах рейса, тайно снимали ме в игрален филм. И всичко на мегдана е било макети, а хоремага в декори – бутафорен стил. И понеже аз съм бил актьорът главен – непринудено естествен, много ВИП, на мен ми дават хонорарче да го харча с кеф до старини. А филмът казвал се е „Buy, GO GO!”. Туй що значи и до днес не научи́х. Даже не можах и да го гледам – нямах видео, ни кабел, ни ефир. Но гордо хвалих се сред близки и съседи, как станал съм неволно филмова звезда. ...За срам и за резил обаче станах, щом чух за себе си шушукане това. Че филмът с мен го давали начесто по канали нощни от особен тип: филм за голотии, за интимно надарени части. Абе, деликатно казано: „мърсуване” с тертип.
От двадесет години тоя срам не ме напуска. И не знам от хорски подигравки, как да се избавя. Как? Но знам, че аз, столетникът бай Гого, след филма още правя го „онуй” с мерак.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Фев 2019 18:17:34 » Отговори с цитат върни се горе

уж е проза, пък не съвсем... Laughing

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Krasi_Yankova-Zvezdokril
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 12, 2012
Мнения: 78
Място: където най малко ме очакват

МнениеВъведено на: 22 Фев 2019 14:28:55 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
IGeorgieva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 06, 2014
Мнения: 230
Място: София

МнениеВъведено на: 01 Мар 2019 17:44:44 » Отговори с цитат върни се горе

Излязъл му е късметът на Бай Го Го Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com