Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 795
ХуЛитери: 1
Всичко: 796

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Открито писмо до Хипо, Администрацията и всички потребители
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 00:01:58 » Отговори с цитат върни се горе

Елинг, изобщо нямам намерение да се обяснявам повече. Написах позицията си. Никой не ме е принуждавал, това е абсолютно мое решение. От размяната на няколко лични бележки няма как да знаеш какво мисля аз и какво бих написала.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
somebody
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 15, 2004
Мнения: 58
Място: София

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 00:13:28 » Отговори с цитат върни се горе

Ако в сайта имаше раздел "Пасквил", този щеше да държи първенстото. Грозно ми е вече да чета. Моля съхулитерите и администраторите да спрат да ангажират вниманието ни тук. Наказаните да си понесат наказанието, ако може мъжки, останалите да не продължават да разтягат безсмислицата.
Може ли мир, моля Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 00:48:24 » Отговори с цитат върни се горе

[quote="4eren_angel
Мили Боже, то досущ като „Малката булка”, ама по Картуун нетуърк...

Laughing Ох.. не е лесно..Smile)) Ма знайх си, че няква грешка шдъй станала.. Объркал канала, затуй..Не йе тува Картуун нетуърк, а Кратуун йесуърк, кует на чис кратунски шъ риче : Кротунчани имат рабута! И дет им приживят краварите дубре, ма да не са утплеснат със спектаклото и да упущат некуй черен бик, че не ми са мисли каква перушина шъ хвърчи! Smile) Laughing Хайди веч да слагати усмирителните ...рими и да не са разоквате га че сал сте вий пуйети тъдява! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 11:38:57 » айде на финал! Отговори с цитат върни се горе

somebody: Никъде не виждам във форума, или в тази тема да пише "Прочитането е задължително". Както Мамаша ми каза на мен (цитирам я)
"Като не ти изнася - литературни сайтове много" - и никой не я порица, така и аз Ви казвам - никой не Ви кара да четете насила, още повече, че темата изобщо не Ви засяга. Засяга мен. Можехте да пропуснете да блеснете тук и Вие, но не устискахте, а? Пасквил или не - всичко писано тук е важно не толкова за мен или опонентите ми, а за САЙТА!
_______________
pc_indi : Пише, че сте от София, но прочита на бележката Ви ми звучи сякаш е писано в ... Сунгурларе. Smile Но пък е свежо. Хареса ми.
Поздрави!
_______________
Айде да разтурваме седенката!
1. Доказа се, че потребител Х/Р е саботирал публикациите ми, с цел те да не получават никакви коментари и оценки и е настройвал останалите потребители срещу мен. Не се доказва аз да съм го правил по отношение на него.
2. Доказа се дивата омраза на потребител Х/Р към друг потребител, доказа се и липсата на лично отношение и омраза на другия потребител към него. Другият потребител се е защитавал, при това без да наруши нито едно от правилата на сайта.
2. Висящо е наложеното ми наказание от администратор Хипо. Правомерно ли е, или не?
3. Уважаеми г-н Администратор. Имате пълното право да не влизате в обяснителен режим и да пазите в тайна името на човека, хакнал сайта Ви, но нямате право да инсинуирате моя намеса в това дело. Не мога да искам от Вас името на извършителя, но мога и настоявам да заявите, че този извършител не съм аз. (Което си е самата Истина и посочването й с нищо няма да навреди на Вашите съображения, но ще изчисти името ми тук, а аз искам само това)

Темата вече си е за заключване по мое мнение, очаквам официално изявление, в което да се казва, че нямам нищо общо с хакването на сайта, за да нулирам най-после спокойно влизанията си тук.
Убеден съм, че решението на Администрацията ще е справедливо.
Благодаря на дамите, които имаха куража да публикуват доказателствата за подмолния саботаж срещу мен, като автор. Намирам ги за достатъчни.
Благодаря на всички, които са успели да разберат какви са истинските ми подбуди да отворя тази тема. Благодаря и на останалите.
Благодаря на Аминистрацията за това, че не са тесногръди хора и демонстрират воля за ред и справедливост.
Нямам какво повече да кажа и се надявам да не се налага.
На всички пожелавам успешни и високи творчески постижения!
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 13:14:01 » Re: айде на финал! Отговори с цитат върни се горе

Кой ще спечели "Биг Брадър"? Smile

Полезна беше тази тема.
След като повечето от качествените автори не публикуват вече тук литературните си творби, поне избуяват плевели, което също е форма на живот.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 14:55:58 » Re: айде на финал! Отговори с цитат върни се горе

papacot написа:
Кой ще спечели "Биг Брадър"? Smile

Не е лошо и ти да не наливаш масло в огъня.
Ясно е казано - чака се решение на съвета.
Айде стига толко сеир.

Иначе - Биг Брадър ВИНАГИ се печели от организаторите. Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 19:31:46 » Отговори с цитат върни се горе

Elling
ХуЛитер

Въведено на: Съб Окт 15, 2016 4:13 am » "... сладък лай от Менелай..."

Мислех да си замълча, тъй като се бях зарекъл да не се занимавам с тия двамата (или тримата), след кратките войнички, които имах с тях миналия месец, но...
………….
3. Ще отрече ли ХР, че принуди (те си знаят с какви средства) tearfly, тя да ме помоли никога повече да не коментирам нейни творби?

Elling
ХуЛитер
Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 43

Въведено на: Съб Окт 15, 2016 6:08 am »
________________________________________
На всяка жена, която ми изпрати като поздрав песен на BURZUM, бих ѝ казал да се омъжи за мен ) Общували сме си достатъчно с теб (включително и на лични), за да знаеш, че това, което съм ти писал, първо е шега, част от коментарния ни разговор под въпросното стихотворение (който по никакъв начин не е по-различен като стил на писане от другите ни такива - лесно за проверка, нали?); и второ: никога не съм те ухажвал, свалял или каквото и да било подобно! Много добре знаеш, че никога нямаше да ми напишеш на лични, това, което написа, ако не беше получила инструкции от ХР. Спомни си втората си лична бележка след тази, в която ме помоли повече да не те коментирам. Но както и да е, правиш го, за да защитиш приятеля си. Мога да го разбера...”



----------------------


Елинг, нали се сещаш, че с нещата ти написани в този форум не си вече по-различен от тези двамата или тези тримата, и да правиш изводи за някой друг, без изобщо да го познаваш. Думите са големи издайници, защото е много важно и времето, в което се казват. Точно такъв стил може да си употребявал при други, но не и при мен и по този начин. Ти направи коментара си точно когато търсеше реванш с Хамстера и най-лесният начин беше да дойдеш в моето коментарно поле и да пофлиртуваш с мен наужким, историята с търсещия реванш се повтори, за да бъде предизвикан този дето всички линчуват сега, както и се случи. Не, изобщо не беше на място коментара ти и не ми разправяй какви ги пишеш на другите, нека ти се радват, а защо точно тогава го написа на мен? Не ми отговаряй. Тази глава, дето някак я крепя на раменете си, направи елементарна логическа връзка с подбудите ти, затова те помолих на лични да спреш да ме коментираш. И да ти бях казала какво си мисля тогава, нямаше да станеш по-човек от това, което си.
И защо пиша чак сега този коментар? Ами защото не ме е срам да си призная, че съм раним човек, снощи просто ми оцъкли очите с коментара си, ако поне малко си общувал с хора отдавна е трябвало да я забележиш (ранимостта),в което не се съмнявам.
От всичко казано дотук, ерго, станахме четирима.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 20:35:28 » Отговори с цитат върни се горе

tearfly написа:
Elling
ХуЛитер

Въведено на: Съб Окт 15, 2016 4:13 am » "... сладък лай от Менелай..."

Мислех да си замълча, тъй като се бях зарекъл да не се занимавам с тия двамата (или тримата), след кратките войнички, които имах с тях миналия месец, но...
………….
3. Ще отрече ли ХР, че принуди (те си знаят с какви средства) tearfly, тя да ме помоли никога повече да не коментирам нейни творби?

Elling
ХуЛитер
Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 43

Въведено на: Съб Окт 15, 2016 6:08 am »
________________________________________
На всяка жена, която ми изпрати като поздрав песен на BURZUM, бих ѝ казал да се омъжи за мен ) Общували сме си достатъчно с теб (включително и на лични), за да знаеш, че това, което съм ти писал, първо е шега, част от коментарния ни разговор под въпросното стихотворение (който по никакъв начин не е по-различен като стил на писане от другите ни такива - лесно за проверка, нали?); и второ: никога не съм те ухажвал, свалял или каквото и да било подобно! Много добре знаеш, че никога нямаше да ми напишеш на лични, това, което написа, ако не беше получила инструкции от ХР. Спомни си втората си лична бележка след тази, в която ме помоли повече да не те коментирам. Но както и да е, правиш го, за да защитиш приятеля си. Мога да го разбера...”



----------------------


Елинг, нали се сещаш, че с нещата ти написани в този форум не си вече по-различен от тези двамата или тези тримата, и да правиш изводи за някой друг, без изобщо да го познаваш. Думите са големи издайници, защото е много важно и времето, в което се казват. Точно такъв стил може да си употребявал при други, но не и при мен и по този начин. Ти направи коментара си точно когато търсеше реванш с Хамстера и най-лесният начин беше да дойдеш в моето коментарно поле и да пофлиртуваш с мен наужким, историята с търсещия реванш се повтори, за да бъде предизвикан този дето всички линчуват сега, както и се случи. Не, изобщо не беше на място коментара ти и не ми разправяй какви ги пишеш на другите, нека ти се радват, а защо точно тогава го написа на мен? Не ми отговаряй. Тази глава, дето някак я крепя на раменете си, направи елементарна логическа връзка с подбудите ти, затова те помолих на лични да спреш да ме коментираш. И да ти бях казала какво си мисля тогава, нямаше да станеш по-човек от това, което си.
И защо пиша чак сега този коментар? Ами защото не ме е срам да си призная, че съм раним човек, снощи просто ми оцъкли очите с коментара си, ако поне малко си общувал с хора отдавна е трябвало да я забележиш (ранимостта),в което не се съмнявам.
От всичко казано дотук, ерго, станахме четирима.



Оф...
1. Ти не публикува целият ни разговор, а само извадка от него.
2. Никога не бих използвал трето лице (особено жена), когато имам спор с някого - това е начинът на действие на ХР, както всички се убедиха.
3. Ако си била обидена от мен, щеше да помолиш админите да ми изтрият коментара (както си направила с един наистина обиден такъв от 4А). Ти не го правиш, дори ми се извиняваш, че се налага да ме помолиш, да не те коментирам (втората ти лична бележка, спомни си я)
4. Въпросното нещо, от което... си обидена или си решила, че флиртувам с теб, е леко украсен цитат от То на Стивън Кинг (Ричи към Бев) - предполагам, че веднага си се сетила, но...
5. Пишеш ми чак сега, защото... Сега си получила инструкции да поддържаш този спор и да ме приравниш към ХР и 4А - като не можеш да изкажеш убедителни аргументи, компрометирай човека, с когото спориш...
6. Знам, че си чувствителен човек и точно затова внимавай с какви хора дружиш...

Съжалявам, че правим това публично... Съжалявам за внезапната ти промяна в поведението (под тежкия натиск от друг човек), съжалявам, защото съм написал 2 творби, родени от коментари към теб и можеше да станат повече в някакво друго бъдеще...
Хайде да замълчим, няма нужда да правим екстра кеф на сеирджиите

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 20:38:53 » Отговори с цитат върни се горе

Толкова грозно... Как нямате грам достойнство да не изнасяте на показ цялото си мръсно бельо. Цветът на българската литература. Нарцистични извращения. Срам ме е.

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 15 Окт 2016 20:54:31 » Отговори с цитат върни се горе

"3. Ако си била обидена от мен, щеше да помолиш админите да ми изтрият коментара (както си направила с един наистина обиден такъв от 4А). Ти не го правиш, дори ми се извиняваш, че се налага да ме помолиш, да не те коментирам (втората ти лична бележка, спомни си я) "

Елинг, още същата вечер помолих Админа да изтрие изобщо цялото стихотворение, дори му споменах защо, но той не я уважи (молбата ми). Това той може да го потвърди.

Хайде да спираш с изводите, защото и изводът ти за второто ми писмо след молбата ми, която ти благородно уважи, беше нещо от рода, каза ми " да, няма проблем (че няма да правиш такива коментари), не знаех, че имаш такива зависимости."
Ето какво ти отговорих аз, никъде няма това, за което ти споменаваш „ Ти не го правиш, дори ми се извиняваш, че се налага да ме помолиш, да не те коментирам”:


"От: tearfly
До: Elling
Въведено на: Пон Сеп 12, 2016 7:05 am
Заглавие: Re: без заглавие
Това, на което казваш зависимост е друго. Както и да е.
Светли дни, Elling, малко за поразбутване на мрака ти."


Наистина е време да се спре. Наистина е срамно. Извинявам се на всички, които са прочели тази мръсотия. Явно обаче се иска още, щом темата не е заключена.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 16 Окт 2016 00:07:50 » Новинки Отговори с цитат върни се горе

Както си кибича преди около два часа и хоп – дрънчи ми джиесема. Гледам – непознат номер някакъв, ама мене служебно ме дирят кви ли не и по всякое време, та дигам го аз:
- Аааало!
- Ти ли си Черния Ангел? – атакува ме авторитетен мъжки бас, с лека дрезгавост в ниските регистри.
- Ъъъъъ.... – заекнах аз изненадано – абе... черен... бял... многоцветен.. аз съм. – и запреглъщах несъщесвуващата си вече плюнка, мислейки си: „леле, ами ако това е Админ? Колко му е да ми намери телефона... Сега ще ме направи на ...бахур...”
- Глей саа, пич! Азе съм Марича. (авторитетно) и съм импресарио.
- Дааа... ? – неуверено го насърчавам аз;
- Ти Мариана Грозданова знаеш ли я? – настъпва той.
- Ъъъ... боя се , че не съм имал честта. – ставам много любезен аз;
- Глей саа, пич! – Марича прочиства гърлото си театрално и пристъпва към същината; - Марианчето е гооолема балерина. Много е известна! Даже се е качвала един път на сцената у Русе! През... 86-та! Съга я знаат като Маца-Гърлото, ма пак си е яка!
- АААААааааа ! Да бе, да! Знам я! – въодушевено изчуруликвам аз; - една руса, с гоооолеми... .очи, нали? И върти... – исках да кажа, че Маца върти страшни пируети, но Марича ме прекъсна:
- Тя, тя! Същата! Върти на виелица, брат! Всекак... Аз съм я учил – човекът отсреща е направо зарадван, че я знам Маца-Гърлото. – Глей са, пич. Днеска я регнах у сайта. Там бе, дето и ти си писал. Регнах и братото Качо. Тя е с ник „Розовопъпкова”, а той е с ник „Кроасана”. Сега пишат писма. Един на друг. Ама им казах да са яки, ей. Да има... как му викате вие? А, да ! Да има суспенс и да е `ротично. Казах на Маца да вкара и моции. – мълча неуверено... - Чувства бе, ей! – пояснява той, явно схванал недоумението ми на тъп и необразован илитерат, непознаващ изисканата фразеология.;
- Ъхъ... Дооообре... (ставам все по-неуверен) ама... тя нали е балерина, бе Марич?
- Беше, бе! Сега чегърта пилона един път у месеца у читалище „Липов цвят” у Сунгурларе. Върха е, брато. Маани тва сега, ами я кажи колко че платиш?
- Извинете... – нещастно и слисано измучавам аз – колко ще платя, за .. какво?
- Абе ти нормален ли си? – почва да нервничи Марича – пишат си писма с Качо у сайта. После че ги пльоснат у твойта тема. И до утре че има вече поне 3000 четения пич! Гарантирам ти! Знам я Маца. А и Качо го бива. Та колко даваш?
- Ама...- вече почти изтерзано прогъгвам аз – то е безплатно бе, господине.
- Как безплатно бе? Маца си счупи нокъта да пише писма до Качо. И .. за без пари? Че те пребием, ей!
Нещата взеха да загрубяват....
- Чакайте, Марич. Момент! – настъпвам аз, на свой ред; - Всичко там е безплатно, но помислете за ... Славата, която ще спечели вашата Маца-гърлото! А и Качо! До утре ще са звезди! Чак в Лондон ще ги знаят. Ти на мен трябва да платиш, май, а?
- Чекай малко... чекай... МАЦООООООООООО! – нещастното ми тъпанче припука от бичия рев в слушалката; – да напишеш и две три на английски! Чу ли ма? ; „Фаааайн, бейби” – чувам отдалечено измяукване.
Отдъхнах си. Читателите ни в Лондон няма да са разочаровани...
- Добре, брато! До час, два, писмата им са на сайта. Че го сринат, братче! Че ти изтекат очите да четеш! Аааааааааайде!
И... и ми затвори. Та сега седя и чакам трепетно да се появят писмата на Маца-Гърлото и Качо-Кроасана тук. Даже си напуках пуканки в микровълновата.
До утре наобяд – 3000 четения, живот и здраве. Ми... чакайте и вие, братя и сестри Хулитери. Та.. така. Новинки бе, хора.
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 16 Окт 2016 09:11:50 » Отговори с цитат върни се горе

Крайно време е нездравите страсти да се уталожат и трезвият разум да вземе връх. Този сайт е доказал през годините, че е пространство, наситено с творчески дух и толерантност. Тук са публикували и публикуват автори, които достойно се вписаха в съвременната българска литература, немалко от тях издадоха книги, финансирани не от собствения им джоб, а от издателства, което си е признание за художествените им постижения: Петър Делчев - К2 ("Сиела"), Радостина Ангелова - Джой ("Жанет 45"), Камелия Кондова - Камик (няколко издателства), Иван Вълев - Горски (няколко издателства), Силвия Томова - Тиранозавър ("Жанет 45), Валери Станков - Албатрос (няколко издателства), Илиана Илиева - Или ("Жанет 45"), Галя Радева - Рейни ("Контекст"), Васил Стефанов - Мамонтово дърво ("Унискорп"), Радко Пенев - Самотник ("Сиела"), Живка Иванова - Зебайтел ("Жанет 45"), Венцислав Василев - Атом ("Жанет 45"), Владо Любенов ("Жанет 45"), Мариана Царкова - Миа2442 ("Колибри"), Ники Комедвенска и поне още десетина имена. Прекрасно е, че този списък се разширява, съвсем скоро към него ще се присъединят и други хулитери.
А защо вие, които се хапете като кучета в стремежа си да докажете собственото си величие и разлайвате други кучета, не вложите тази енергия в писане? Кой тук ви спира?
Администрацията на сайта е съставена от много търпеливи хора, но не и от глупаци. Съвсем скоро ще се вземе решение по случая - забавянето не е от плахост, а защото държим да сме справедливи. Докато темата е отключена, ако имате да казвате нещо смислено и конструктивно, направете го, но не развявайте повече кирливи ризи и ожълтени гащи - такива сме видели достатъчно.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 16 Окт 2016 13:08:59 » Отговори с цитат върни се горе

Съветът взе решение и на двамата да се прекрати участието при нас.

Във връзка с това решение, ангелите и хамстерите могат до 20:00 ч. на днешния ден да си копират произведенията, ако ги нямат при тях.
На 4eren_angel веднага се спират правата за коментиране, участие във форумите и личните бележки.
В 20:00 ч. днес, регистрациите и на двамата ще бъдат заличени.

А тази тема затварям, че много мирише и трови въздуха...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com