Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 469
ХуЛитери: 4
Всичко: 473

Онлайн сега:
:: rhymefan
:: haboob
:: AlexanderKoz
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Открито писмо до Хипо, Администрацията и всички потребители
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 19:56:59 » На мен лично ми писна Отговори с цитат върни се горе

И вече наистина не разбирам защо трябва да се занимаваме само с тези двамата. Кое толкова ценно са допринесли и колко точно време трябва да им се отдели. Съжалявам, но това вече ми идва в повече.

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 19:58:54 » Отговори с цитат върни се горе

tearfly написа:
Кога най-накрая някой ще качи заплашителните писма, дотук виждам само метафорите на Хамстера Smile
Никой няма да си тръгне оттук по-богат, по-човечен или пък ще бъде повече от това, което е.
Има един много хубав филм „Омарът”, определят го като авангарден и антиутопичен филм. Доста от сцените тук ми заприличаха на него.


Не коментирам лично теб, а този твой коментар, макар че публично си призовавала администрацията "да ми отреже опашката". Smile

Да използваш възможността за лични бележки по такъв начин, както го е правил твоят литературен партньор, зад гърба на трети потребител, е много грозно.

Предполагам, по подобен повод черният ангел е употребил неблагоприличното "69". Smile

Предполагам и, че и хората, надарени със среден интелект, могат понякога да изпростяват.

Бих искал да ви помоля да престанете тук да си изяснявате и доказвате личните отношения, а на по-подходящо за тази цел място, но нещо ми подсказва, че едва ли ще се съобразите с молбата ми...

Поздрави от един все още опашат кот. Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 20:02:53 » Албадрос е прав Отговори с цитат върни се горе

пуснете водата! Twisted Evil

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 20:22:09 » Отговори с цитат върни се горе

И ти ли, Папакот, и ти ли? Smile Третото ми око вижда, че използваш деветия си живот. Smile))))
Едно е да имаш интелект, друго е да твърдиш че си образован и другите са ти под нивото и да градиш поведението си върху това, е има и такива дето ще се „вържат” (тук не става въпрос за теб). Наистина няма нужда от повече приказки, не че изобщо е имало и не че всеки не си е направил изводите. Не вярвам пък да защитиш човек, който публично се изплю в лицето на потребителите решили да изкажат мнението си тук, и изобщо на всички потребители, използвайки "метафорите" си, да не говорим как бяха наричани хората, които се грижат за добруването на сайта. Точка.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 21:13:12 » "... сладък лай от Менелай..." Отговори с цитат върни се горе

Мислех да си замълча, тъй като се бях зарекъл да не се занимавам с тия двамата (или тримата), след кратките войнички, които имах с тях миналия месец, но... "Интригантството никой не обича" - ей тоя цитат, изречен от най-големия интригант и провокатор в сайта ми дойде повече... Искам да задам няколко въпроса на хамстера Ранвир (за краткост ще го наричам ХР):
1. Той ли манипулира бройката на четенията на две творби - моя и на 4eren angel (4А)? В началото бях обвинил ангела, тъй като всичко водеше към него, но вече съм склонен да вярвам, че е хамстера, след като на мой отговор към administrator в съответната тема във форума:
Elling написа:
Благодарности за админа! При мен всичко е наред и като един статистиков маниак, вече съм почти напълно доволен Very Happy Почти, защото въпросният човек (все още се колебая кой от двамата, които подозирам е) трябваше да бъде изхвърлен (и) от този сайт.
, светкавично получих лична бележка от ХР, в която ехидно ми обясняваше, че не съм човекът, който може да казва какво да се случва в сайта и че въпросното манипулиране не било нищо особено, за разлика от прегрешенията на 4А...
2. Ще отрече ли ХР, че ми е изпращал лична бележка, в която ми пише, че ми е поставил умишлено ниска оценка, използвайки ме, цитирам "като стръв", за да предизвика 4А да ми пише висока такава и да продължат игрите си вече на мой гръб?
3. Ще отрече ли ХР, че принуди (те си знаят с какви средства) tearfly, тя да ме помоли никога повече да не коментирам нейни творби?
4. Въпрос и към 4А и към ХР: ще отрекат ли и двамата, че са ми изпращали лични бележки, да се оплакват от другия и да го обвиняват, че заради него са били изхвърлени от друг сайт и да се опитват да ме привлекат на своя страна?

Това ако не е интриганство, не знам... Дори не искам да споменавам глупостите, които ми пишеше ХР като коментари (нямаше нищо общо с творбата, под която ги постваше), а както разбирам от тази тема, ми е посветил и подигравателно стихотворение, в което обижда потребителите на сайта (сред тях и жени), с които си разменяме коментари, твърдейки в същото време, че да обиждаш жена било най-големия грях...

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 21:32:34 » Отговори с цитат върни се горе

Много съжалявам, Elling, но hamster няма да може да ти отговори, понеже има бан във форума и с двата си профила, докато трае обсъждането в тази тема и съветниците не вземат своето решение.
Всяко мнение на потребителите в тази тема е полезно и показва пред нас информация скрита до този момент.
Благодаря!

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 22:25:32 » Отговори с цитат върни се горе

Елинг, мислиш ли, че някой може да ме принуди да направя нещо. Вероятно щеше да е по добре да ти напиша на лични „спри да флиртуваш с мен в коментарите, вместо „ще те помоля повече да не ми пишеш коментари”.
И като ще си показваме гащите или каквото имаме там. Ето за тези твои коментари става въпрос под текста ми „Далече е още”.




Re: Далече е още…
от Elling (mizzzantrop@abv.bg) на 11.09.2016 @ 18:44:57
(Профил | Изпрати бележка)

Омъжи се за мен! Първата брачна нощ ще прекараме в изоставено и полусъборено ловджийско чакало, високо в Балкана - близо до звездите и далеко от хората. И тъжният плач на гладните чакали под нас, ще е единственият фон на любовта ни...

[ Отговори на това ]

________________________________________
Re: Далече е още…
от tearfly на 11.09.2016 @ 18:56:44
(Профил | Изпрати бележка)

Ами не, не се пее това в текста.

[ Отговори на това ]



Re: Далече е още…
от Elling (mizzzantrop@abv.bg) на 11.09.2016 @ 19:14:35
(Профил | Изпрати бележка)

https://www.youtube.com/watch?v=xnMnMzmcTms

Ех, знаех си... Но вече чувам чакалите...



Не всеки обича да му се пишат такива коментари, нали? При това съм те помолила на лични, не че си бил длъжен да се съобразяваш с мен. Но това е нормалният начин, поне така мисля аз.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:05:01 » Към Elling Отговори с цитат върни се горе

Elling, писах Ви на лични преди малко, за да Ви помоля да публикувате цялата ни кореспонденция с Вас. Нека само опресня паметта Ви.
Коментирах Ваш текст, Вие ме обвинихте публично с отговора си в тенденциозност и ми поискахте обяснение, а аз Ви го дадох. Не съм Ви писал по самоинициатива. Е, чаках да видя кореспонденцията ни публикувана, няма я, а е уместно да се види, според мен.
Нека всички видят какво сме си писали - така и така, както каза уважаемият Хипо - за да се установи цялата истина, всеки детайл е от значение.
Публикувайте писмата ни! Предвид обстоятелствата, те вече нямат личен характер.
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:08:24 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Very Happy На всяка жена, която ми изпрати като поздрав песен на BURZUM, бих ѝ казал да се омъжи за мен Smile) Общували сме си достатъчно с теб (включително и на лични), за да знаеш, че това, което съм ти писал, първо е шега, част от коментарния ни разговор под въпросното стихотворение (който по никакъв начин не е по-различен като стил на писане от другите ни такива - лесно за проверка, нали?); и второ: никога не съм те ухажвал, свалял или каквото и да било подобно! Много добре знаеш, че никога нямаше да ми напишеш на лични, това, което написа, ако не беше получила инструкции от ХР. Спомни си втората си лична бележка след тази, в която ме помоли повече да не те коментирам. Но както и да е, правиш го, за да защитиш приятеля си. Мога да го разбера...

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:20:42 » Re: Към Elling Отговори с цитат върни се горе

4eren_angel написа:
Elling, писах Ви на лични преди малко, за да Ви помоля да публикувате цялата ни кореспонденция с Вас. Нека само опресня паметта Ви.
Коментирах Ваш текст, Вие ме обвинихте публично с отговора си в тенденциозност и ми поискахте обяснение, а аз Ви го дадох. Не съм Ви писал по самоинициатива. Е, чаках да видя кореспонденцията ни публикувана, няма я, а е уместно да се види, според мен.
Нека всички видят какво сме си писали - така и така, както каза уважаемият Хипо - за да се установи цялата истина, всеки детайл е от значение.
Публикувайте писмата ни! Предвид обстоятелствата, те вече нямат личен характер.


Както ти отговорих на лични: Не съхранявам кореспонденцията ни. Но да ти припомня, че ти ми писа на лични, не след като те обвиних в манипулация, а преди това - след като се намесих (голяма, голяма моя грешка) в публичния ви спор с ХР. Не изкривявай нещата, знаеш, че не ти се връзвам на лукавите игрички Smile))
Радвам се, че поне ти потвърди интригантството си.

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:22:50 » Отговори с цитат върни се горе

Колегите са казали каквото има да се казва по темата.
Аз моето мнение за неуважаемите ангели и хамстери ще си го кажа при обсъждането във форума на съветниците.

Тук ще кажа само едно.
Омерзен съм.

Цитат:
Мислех те за доблестен мъж, Иване, имаше доблестта да заявиш публично „брой четения на еди кои си творби е манипулиран”, а когато дойде време да кажеш кой го е направил - се фръцна като ощипана девственица…

Поне да бех девственик, а тооо...

И все пак мнението ми няма да се основава на тази лична обида.
Ние, дето сме се хванали на това хоро (да търпим глупостите на разни паунообразни), отдавна сме наясно, че не ставаме за нищо друго, освен за плюене...

- - - - -
да не забравя да кажа още нещо.
и двамцата идеално сте си избрали никчетата.
единия черен, а другия тича в барабанчето до захлас.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:31:32 » Re: Към Elling Отговори с цитат върни се горе

Elling написа:
4eren_angel написа:
Elling, писах Ви на лични преди малко, за да Ви помоля да публикувате цялата ни кореспонденция с Вас. Нека само опресня паметта Ви.
Коментирах Ваш текст, Вие ме обвинихте публично с отговора си в тенденциозност и ми поискахте обяснение, а аз Ви го дадох. Не съм Ви писал по самоинициатива. Е, чаках да видя кореспонденцията ни публикувана, няма я, а е уместно да се види, според мен.
Нека всички видят какво сме си писали - така и така, както каза уважаемият Хипо - за да се установи цялата истина, всеки детайл е от значение.
Публикувайте писмата ни! Предвид обстоятелствата, те вече нямат личен характер.


Както ти отговорих на лични: Не съхранявам кореспонденцията ни. Но да ти припомня, че ти ми писа на лични, не след като те обвиних в манипулация, а преди това - след като се намесих (голяма, голяма моя грешка) в публичния ви спор с ХР. Не изкривявай нещата, знаеш, че не ти се връзвам на лукавите игрички Smile))
Радвам се, че поне ти потвърди интригантството си.


Спри да ми изпращаш лични бележки - ще ги изтривам директно, без да ги чета (както от известно време правя с тези от ХР)! Ако искаш публикуване на писмата помежду ни - публикувай ги ти.

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:34:55 » Патетично, Елинг и нещо за честта. Отговори с цитат върни се горе

Странно как се разминават личните и публичните писания, Elling. И колко е удобно да не се съхранява кореспонденция. Е аз пък нищо не съм трил и публично заявявам, че ако има техническа възможност - нека който и да е администратор прегледа личните ми бележки и да публикува толкова от тях, колкото сметне за уместно.
Елинг. Не ти прави чест и наистина не копнея за публично извинение.


От: Elling
До: 4eren_angel
Въведено на: Съб Окт 15, 2016 6:11 am
Заглавие: Re: Привет Цитирай бележката
Не съм съхранявал кореспонденцията ни. Също така не съм забравил, че ти обещах публично извинение, ако се окаже, че не си замесен в манипулацията. Само че... единствено administrator знае кой е виновникът, но не иска да го каже... Затова изчаквам на този етап.
______________
Уважаеми г-н Администратор,
При цялото ми уважение, намирам включването Ви за неуместно. Приемете извиненията ми за изказа ми в обръщението ми към Вас, но въпреки това, продължавам да смятам, че непосочването на виновника за грубата манипулация, направена на двама автори във Вашия сайт, не Ви прави чест. Както не Ви прави чест и да коментирате потребителските ни имена в ироничен контекст.
А какво ще решите на съвета, смея само да се надявам, че ще е справедливо. Предвид широката публичност на случващото се, страхувам се, че просто нямате избор, освен да сте справедливи в решнието си.
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:44:21 » Re: Патетично, Елинг и нещо за честта. Отговори с цитат върни се горе

4eren_angel написа:
Уважаеми г-н Администратор,
При цялото ми уважение, намирам включването Ви за неуместно.

Е, аз намирам цялата тема за неуместна, но какво от това?!

Колкото до
Цитат:
непосочването на виновника за грубата манипулация, направена на двама автори във Вашия сайт, не Ви прави чест

Мисля, че достатъчно ясно се обосновах защо не го правя.
Ако освен да пишете, може и да четете - прочетете си го.
Аз нямам никакво намерение да влизам в обяснителен режим.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Elling
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 31, 2007
Мнения: 55

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 23:50:14 » Re: Патетично, Елинг и нещо за честта. Отговори с цитат върни се горе

[quote="4eren_angel"]Странно как се разминават личните и публичните писания, Elling. И колко е удобно да не се съхранява кореспонденция. Е аз пък нищо не съм трил и публично заявявам, че ако има техническа възможност - нека който и да е администратор прегледа личните ми бележки и да публикува толкова от тях, колкото сметне за уместно.
Елинг. Не ти прави чест и наистина не копнея за публично извинение.


От: Elling
До: 4eren_angel
Въведено на: Съб Окт 15, 2016 6:11 am
Заглавие: Re: Привет Цитирай бележката
Не съм съхранявал кореспонденцията ни. Също така не съм забравил, че ти обещах публично извинение, ако се окаже, че не си замесен в манипулацията. Само че... единствено administrator знае кой е виновникът, но не иска да го каже... Затова изчаквам на този етап.

Наистина ли си мислиш, че си толкова важен, че да си пазя разговорите с теб? Very Happy Very Happy Ако не си забелязал, автоматично се запазват само последните 50 бележки, нали? Т.е. - никакъв шанс, да имам запазени бележки от миналия месец, когато съм общувал за последно с теб Wink Интересно е, ти защо не си ги запазил, нали сам твърдеше, че нямаш лично общуване, значи би трябвало да имаш кореспонденцията ни.
Оф, беше ми забавно до едно време, но ми стана скучен вече. прекратявам диалога си с теб и без друго сме писнали на всички вече...

_________________
Vi døde ikke...
vi har aldri levd

Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com