Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 749
ХуЛитери: 5
Всичко: 754

Онлайн сега:
:: Elling
:: Boryana
:: mitkoeapostolov
:: LATINKA-ZLATNA
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Трагикомичната коментарщина
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 28 Авг 2016 00:47:28 » Целият спектакъл - документална хронология Отговори с цитат върни се горе

Не е хубаво нещата да се вадят от контекста, Павеле. Та - ето целият спектакъл, с всички реплики, свързани с възмутеното ти апелиране към администрацията, хем хронологично подредени.
(Към останалите читатели: Обърнете внимание как се нарича темата, кой я е поставил, каква позиция размахва и направете съпоставка с реалното му виртуално поведение. Инересно е, не мислите ли?)
_________________________________________

Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от 4eren_angel на 26.08.2016 @ 19:10:03
(Профил | Изпрати бележка)

Ако този публикация беше дело на автор, с чието творчество и възможности не съм запознат - щях да я отмина с мълчание. Но аз съм чел и други неща на tearfly. И затова, без да се замисля пиша следното: Такива ... дитирамби, уважаема, аз бих могъл да пиша на... ишлеме и да публикувам на килограм.;
Това тук е просто налудничава последователност от абстрактни формули, с претенцията за ерудитска кодираност и оригинално звучене... нито една рима, нито дори намереие за ритъм - та чак се питам: Защо сте ни го поднесла? Дори и в раздел "Други" - все пак се очаква да има поне намек за Поезия.
Впрочем, към кой литературен жанр да отнеса публикацията Ви? Вероятно оня, който се нарича "Мързи ме да се потрудя малко, но пък ми се публикува...."
Поздрави, tearfly. Предвид репутацията Ви - съжалявам, че прочетох. Sad
_______________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от hamster на 26.08.2016 @ 20:26:09
(Профил | Изпрати бележка)
Ако критичният коментар към този текст беше от коментатор, който знаеше как се пише, не изсипваше камари безсмислени думи, не се надпреварваше да хвали с повод и без повод, не беше опиянен от размяната на цунки и гушки с определени потребителки - щях да му се зарадвам, понеже много си падам по критични коментари. Но в случая е невъзможно да се вникне под обвивката на това произведение от схематично, неспособно на абстрактно -- метафорично мислене съзнание, което е иманентно склонно към шаблон, празнословие, натрупване на водопади от празни думи, тъй че по най-любезния възможен начин отбелязвам, че споменатото съзнание не е изобщо критерий за качеството на текста, който е хиляда пъти повече поезия от разни там римувани стихчета, плоски, шаблонни и тъпи.
Емоцията, просмукала творбата, и вплела се в спокойната, мъдра плавност на изказа, синтезът на рационално, ирационално и емоционално, я правят стойностна и качествена, а неспособните да вникнат в нея не са изобщо проблем на авторката.
______________________________________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от 4eren_angel на 26.08.2016 @ 21:33:44
(Профил | Изпрати бележка)

Ах! Схванах най-после. Smile
Вие сте новият Мисана, hamster, а това е местната Лимеруна. Стратегията е - Каквото и да напише моята фаворитка - шедьовър е и никой да не ми я закача! Smile
Авторката тук не е малоумна и би могла сама да отговори на критиката ми,
hamster, a за автор, който се е възползвал от правото си да не приема отзиви и оценки за своите публикации, коментарната Ви активност напоследък е меко казано проява на ... лошо възпитание, не мислите ли?. Не Ви ли разсейва прекомерното коментиране и не пречи ли на ... творческото Ви уединение, за което толкова претендирате?
Smile
Извиненията ми, tearfly!

________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от hamster на 26.08.2016 @ 22:39:48
(Профил | Изпрати бележка)

Вече споменах, че споменаването на никове на потребители , както в случая, е проява на откровена простащина, длъжен съм да напомня, че въпросният Мисана посвети специален текст на потребителя с кичозния ник нейм черен ангел с абсолютно красноречиво заглавие, комични са опитите му да се подмаже ту на тоя, ту на оня, при които очевидно удря на камък, пак, както на онова място , ще го призова да държи на думата си и след като публично заяви, че ще се омете от тук, да го реализира на практика.

________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от tearfly на 26.08.2016 @ 22:54:02
(Профил | Изпрати бележка)

Геле, изобщо не се смятам за поетеса, няма да ме видиш и по конкурси. Не държа и всички да ме разбират, защото за мен ще означава, че ми се е скапало въображението; но пък ти сложи пред теб, с този коментар, едно чудесно огледало, образът ти буди в мен само съжаление. Тъжното е, че не е градивна критика, а е породен от междуличностни отношения (плавното ти преминавана в коментара от снизходителното "уважаема" към "ви" , са достойни за черешката на доказателствата), но пък така се разбира колко ти е "вътъкът". Ако беше друго - щеше да ме изненадаш.
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
_________________________________________
от tearfly на 26.08.2016 @ 23:02:42
(Профил | Изпрати бележка)

] Хамстер, наистина нямам проблем с това кой колко и как ме е разбрал. Не гоня комерсиалното, а собствените си пориви - както правят повечето автори. Всеки обитава собствен Космос, колко хора ще стигнат до там, е въпрос на ресурс на четящия, на който всъщност трябва да се поклоним!

]
________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от hamster на 26.08.2016 @ 23:02:52
(Профил | Изпрати бележка)

Геле, след като и тук, както на онова място, изцапа текст на авторката, привнасяйки от зловонията на "курника", бъди така добър да си обереш крушите от тоя профил, и изобщо.
________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от hamster на 26.08.2016 @ 23:02:57
(Профил | Изпрати бележка)

Геле, след като и тук, както на онова място, изцапа текст на авторката, привнасяйки от зловонията на "курника", бъди така добър да си обереш крушите от тоя профил, и изобщо.


________________________________________
Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от hamster на 26.08.2016 @ 23:06:21
(Профил | Изпрати бележка)

Ами беше страшно отблъскващо, след като тоя поне 50 пъти досега хвалеше всичко, и пълни простотии, да цъфне сега тук и да ти освини текста.
Надявам се, разбираш вече защо не го понасям.
____________________________________________-

Re: ръцете ми са работилница за сърцето ти
от 4eren_angel на 26.08.2016 @ 23:36:14
(Профил | Изпрати бележка)

Най-после и малко стойност! Само че долу, а не горе. Smile
Хензел и Гретел, в яростна атака срещу нахалника, който довтаса, за да им обърка Литературното 69... Дали ще излезе и Рапунцел, за кратка Литературна солова мастурбация? Какъв спектакъл!
Отивам за пуканки, връщам се и сядам на първи ред. Продължава, нали?
Smile

___________________________

ЗАВЕСА !!!
__________________________

Аз пък питам не модераторите, а вятъра, въздуха, лунните лъчи и ... розовите пъпки: Извинете, този hamster , същият автор ли е, който кряка в началото на темата, срещу коментарщината и дори си позволява да налага собствените си стандарти за коментарната политика в литературните сайтове? Ако е същият - значи няма нужда да пояснявам метафора на какво, са словосъчетанията "Литературно 69" и "Литературна солова мастурбация". И... hamster, - имаш много поздрави от Силвия Недкова, по която ако не се лъжа ахкаше възхитено. Почвам да се питам дали изобщо си чел статията й? Защото тя там споменава "Мозъчна мастурбация", а при това е Дама... Да разбирам ли, че заради дръзкия й словоред и нея трябва да я заличат от всички списъци с литературни и културни деятели? О, пардон! Тя просто е пропуснала да отбележи, че "Мозъчна мастурбация" се отнася до ... това горе, автор на което си ТИ (И "дамата" Теърфлай). Но не е виновна, жената. Просто е пропуснала да го прочете, уважаемата Недкова. Чудя се дали да не я ориентирам към този форум, пък кой знае - може дори да реши, че иска да те коментира, hamster!
Ps: И стига си крякал като настъпена в трамвай циганка! ОпищЕ сайта, да му се не види... Рейтингът на дитирамбата там, скочи до небесата и то не заради високата стойност на публикацията горе, а заради цирка долу, в който (за съжаление) и аз участвам. Трябва даже да ви искам хонорар! Айде сега се успокой. Филийка с мармалад?
Smile
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 28 Авг 2016 01:08:34 » За наглостта и кой трябва да обърне внимание! Отговори с цитат върни се горе

Да, и аз апелирам да се огледа хубаво доказателствения материал и то точно от когото трябва.
"Добре" се представи и с това си ревю.
Наистина си петно за всеки литературен сайт, 4eren_angel.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 28 Авг 2016 07:23:09 » къш! Отговори с цитат върни се горе

Точно защото е срам за всеки литературен сайт,админът на Откровения му наложи бан на коментарите, след което превърна сайта Стихове в обществена тоалетна и най-позорно избяга оттам.
Геле, повтарям, елементарното достойнство изисква да изчезнеш оттук, защото тип, който обижда дами, не е достоен да стои точно в литературен сайт.
Пък и престоят ти тук е пълна катастрофа - никой не те възхвалява и не ти гласува, ужассс!!!

Г-н Админ, заедно с tearfly ви молим да наложите бан на потребителя, защото и Правилата на сайта, а не само добрият тон го изискват.
kasiana
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2009
Мнения: 236
Място: Козлодуй - Русе

МнениеВъведено на: 28 Авг 2016 07:54:15 » Отговори с цитат върни се горе

Господа, моля - спрете да словоблудствате и двамата. Вашите дърления не интересуват никого. Както виждате, рядко някой се намесва в тях. И не защото няма какво да Ви каже, а защото е омерзен от омразата, която блика от писаниците Ви.

Не желая никой от Вас да ми отговаря нито тук, нито на Лични!!!
Ако го направите, ще поискам Админите да Ви баннат
докато изтрезнеете от злобата си, с която се заливате един друг.

Дано най-после мирясате и ние си отдъхнем от помиите, които
сипете един върху друг.

Exclamation
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 28 Авг 2016 10:42:49 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми Господа,
Неуважаеми ангели и хамстери,
Най-учтиво ви предупреждавам, че при повторна препирня - независимо дали в коментари и/или във форумите - и двамата ще заминете там, откъдето сте дошли. И ако все пак не сте желани на местата, откъдето идвате, защо си мислите, че тук ще ви търпим безкрайно?!
Не ме интересува какво си мерите при нас - талантите, скудоумието или кренвиршчетата си...
Още по-малко ме интересува, кой как интерпретира своите виждания за местата, на които сте били нежелани. За разлика от колегите, които считат нас за конкуренция, аз определям тях като съмишленици. И няма да позволя да се отнасяте с неуважение към хора, които полагат усилия да поддържат места като нашето, като ги назовавате с нелицеприятни определения.
А най-малко ме интересуват напъните за това как трябва да се поддържа място, което е създадено и се поддържа безкористно и само с любов... И при това напъни от хора, които са ползватели, а не съзидатели!
Простете, но вие замърсявате околната (ни) среда.
И ако продължавате в същия дух и настойчивост - просто ще (ви) измета.

Извинете резкия ми тон.
И благодаря, че ме прочетохте.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com